GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows Media Player- pytanie...

05.06.2004
11:54
smile
[1]

Cast Away [ Konsul ]

Windows Media Player- pytanie...

Mam w komputerze sporo piosenek które chcę nagrać na płytę CD tak aby je odtwarzał discman. Pytanie moje jest takie: chcę utworzyć w WMP playliste. Jedną playliste na której by było 17 piosenek i druga na której by było tez ok. 17 piosenek. Jak mam coś takiego zrobić i aby to discman odtwarzał!!!??? Z góry dziekuje za pomoc.

05.06.2004
12:15
[2]

MoLy [ Pretorianin ]

poprostu wypal płyte np NERO jako Audio CD

05.06.2004
12:21
[3]

Riven [ infamousbutcher ]

To jest odtwarzacz mp3? Jesli obsluguje playlisty i je odczytuje, to do folderu z plikami wgraj playliste, ktora ich dotyczy...najprosciej zrobic taka w Winampie (wmp suxxx). Jesli nie, to ponumeruj pliki 01, 02, 03 itd., wtedy odczyta je w tej kolejnosci.

offtopic - Foobar2000 rulez :p Super jakosc odtwarzania i rewelacyjny (wbrew pozorom) interface - trzeba tylko troche pogrzecac. Polecam!

05.06.2004
12:30
smile
[4]

Cast Away [ Konsul ]

Acha no dobra spoko. Dzieki za pomoc.

05.06.2004
12:50
smile
[5]

Cast Away [ Konsul ]

Acha jeszcze jedna rzecz: jest do tego programu (foobar2000) jakieś spolszczenie??? za bardzo nie mogę sie połapać w tych jego opcjach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.