GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za autko ? :)

05.06.2004
11:49
smile
[1]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Co to za autko ? :)

Właśnie stanęło przed moim blokiem. Ciekaw jestem co to za samochód ?

05.06.2004
11:53
smile
[2]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

#2

05.06.2004
11:55
[3]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ech...juz myslalem ze reaktywujesz watek. obstawiam Fiata ale rusz tylek na dol i ogladnij...mile widziane dodatkowe fotki.

05.06.2004
11:57
[4]

Lipton [ 101st Airborne ]

Jejku jakie fajne auto!!!:))) Facet leć do niego, może Cię przewiozą:)!!

05.06.2004
12:04
[5]

SirGoldi [ Gladiator ]

Zarąbiste :) Spytaj właściciela może Cię nawet przewiozą :P Może to jakiś Ford?

05.06.2004
12:11
[6]

sadist [ ignoruj mnie ]


Spytaj właściciela ,a obstawiam Opla(tak jakos mi przyszlo do glowy)

05.06.2004
12:13
smile
[7]

MoLy [ Pretorianin ]

a ja obstawiam, że ktoś go wynajął do ślubu, wkońcu dziś sobota.

05.06.2004
12:17
smile
[8]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Packard z 1930. Zaraz dam dalsze zdjęcia :) Niestety nie chciał mnie przewieść:DD Wypożyczony z muzeum w Otrębusach (na ślub).

05.06.2004
12:19
[9]

sadist [ ignoruj mnie ]


muzeum w otrębusach...hmm niedawo pisałem z tego wypracowanie:P a samochodzik superowy

05.06.2004
12:26
smile
[10]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Akurat słońce musiało wyjść...

05.06.2004
12:29
smile
[11]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Pikny...

05.06.2004
12:38
[12]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Tu słońce trochę popsuło...

05.06.2004
12:39
[13]

TheAnswer [ Quetzal ]

A może to twój samochód i nie wiesz jaki to

05.06.2004
12:39
[14]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Środeczek

05.06.2004
12:44
[15]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Coś mi się zdaje, że w złą stronę ustawiałem koretkę bieli :/

05.06.2004
12:46
smile
[16]

knife [ Centurion ]

wygląda jak samochód z Mafii-fajny klasyk. :)-jak tam jeszcze stoi to zaytaj wynajmującego : ile spala i ile ma na liczniku(nie chodzi mi o przejechane kilometry :) , tylko o prędkość maksymalną).

05.06.2004
12:46
smile
[17]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Na koniec - zdjęcie ciekawostka ;)

05.06.2004
12:48
[18]

knife [ Centurion ]

o przejechane też zapytaj!

05.06.2004
12:50
smile
[19]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

knife -------> Nie wiedział. Zresztą właśnie pojechał :)

05.06.2004
12:51
smile
[20]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Właśnie żałuje, żę go nie wypytałem o więcej szczegółów...

05.06.2004
12:55
[21]

knife [ Centurion ]

szkoda, że odjechał :(

05.06.2004
14:11
[22]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

a co to był za samochód dowiedziałes się?

05.06.2004
14:13
[23]

eskia crew [ Pretorianin ]

może kogoś do ślubu wiezie albo cuś

05.06.2004
14:16
[24]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

eskia crew======>czytaj uważnie watek skoro się już dopisujesz a nie nabijaj posty

05.06.2004
14:20
[25]

wysiu [ ]

dawidowe --> ROTFL!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.