
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Co to za autko ? :)
Właśnie stanęło przed moim blokiem. Ciekaw jestem co to za samochód ?

Macu [ Santiago Bernabeu ]
#2
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ech...juz myslalem ze reaktywujesz watek. obstawiam Fiata ale rusz tylek na dol i ogladnij...mile widziane dodatkowe fotki.
Lipton [ 101st Airborne ]
Jejku jakie fajne auto!!!:))) Facet leć do niego, może Cię przewiozą:)!!
SirGoldi [ Gladiator ]
Zarąbiste :) Spytaj właściciela może Cię nawet przewiozą :P Może to jakiś Ford?
sadist [ ignoruj mnie ]
Spytaj właściciela ,a obstawiam Opla(tak jakos mi przyszlo do glowy)

MoLy [ Pretorianin ]
a ja obstawiam, że ktoś go wynajął do ślubu, wkońcu dziś sobota.

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Packard z 1930. Zaraz dam dalsze zdjęcia :) Niestety nie chciał mnie przewieść:DD Wypożyczony z muzeum w Otrębusach (na ślub).
sadist [ ignoruj mnie ]
muzeum w otrębusach...hmm niedawo pisałem z tego wypracowanie:P a samochodzik superowy

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Akurat słońce musiało wyjść...

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Pikny...
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Tu słońce trochę popsuło...
TheAnswer [ Quetzal ]
A może to twój samochód i nie wiesz jaki to
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Środeczek
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Coś mi się zdaje, że w złą stronę ustawiałem koretkę bieli :/

knife [ Centurion ]
wygląda jak samochód z Mafii-fajny klasyk. :)-jak tam jeszcze stoi to zaytaj wynajmującego : ile spala i ile ma na liczniku(nie chodzi mi o przejechane kilometry :) , tylko o prędkość maksymalną).

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Na koniec - zdjęcie ciekawostka ;)
knife [ Centurion ]
o przejechane też zapytaj!

Macu [ Santiago Bernabeu ]
knife -------> Nie wiedział. Zresztą właśnie pojechał :)

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Właśnie żałuje, żę go nie wypytałem o więcej szczegółów...
knife [ Centurion ]
szkoda, że odjechał :(
dawidowe [ Generaďż˝ ]
a co to był za samochód dowiedziałes się?
eskia crew [ Pretorianin ]
może kogoś do ślubu wiezie albo cuś
dawidowe [ Generaďż˝ ]
eskia crew======>czytaj uważnie watek skoro się już dopisujesz a nie nabijaj posty
wysiu [ ]
dawidowe --> ROTFL!