donzoolo [ Senator ]
Problem z fimem
ogladalem sobie pewny filmik - Shrek 2 - u kumpla. JEst to wersja video cd na 2 kompaktach wypalana byla z binow. U niego wszystko pieknie smiga :) zadnych przycinek, wzielem zeby u siebie obejrzec i mam nastepujacy blad.
sysetem windows nie moze czytac z takiego typu dysku. dysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem windows,
dzieje sie to jak wkladam film do cd-romu a nastepnie probje recznie wejsc na cd-rom :/
mam najnowszego divx i inne glupoty, ale to nie ich wina imo, wiec czego?