GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z fimem

05.06.2004
11:22
[1]

donzoolo [ Senator ]

Problem z fimem

ogladalem sobie pewny filmik - Shrek 2 - u kumpla. JEst to wersja video cd na 2 kompaktach wypalana byla z binow. U niego wszystko pieknie smiga :) zadnych przycinek, wzielem zeby u siebie obejrzec i mam nastepujacy blad.


sysetem windows nie moze czytac z takiego typu dysku. dysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem windows,

dzieje sie to jak wkladam film do cd-romu a nastepnie probje recznie wejsc na cd-rom :/


mam najnowszego divx i inne glupoty, ale to nie ich wina imo, wiec czego?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.