Elwiser [ Konsul ]
Pytania co do wynajmu mieszkania
mam dwa: czy wiecie gdzie moge znalezc w necie umowe(formularz) odnosnie wynajmu mieszkania. I czy macie jakies doświadczenia związane z wynajmem mieszkania...moge sie pochwalic ze w koncu na rynek bede chodzil na piechote heh
Elwiser [ Konsul ]
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!
Immacolata2 [ Centurion ]
prosze
akurat tylko ten mi sie przypomina

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ja mam jedna rade - szanuj sasiadow, nie badz za glosno, nie rob imprez na maxa, a jesli robisz uprzedz tych obok... bo dlugo nie pomieszkasz...
Elwiser [ Konsul ]
hej, wielki dzieki za ten link:)