GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytania co do wynajmu mieszkania

05.06.2004
11:13
[1]

Elwiser [ Konsul ]

Pytania co do wynajmu mieszkania

mam dwa: czy wiecie gdzie moge znalezc w necie umowe(formularz) odnosnie wynajmu mieszkania. I czy macie jakies doświadczenia związane z wynajmem mieszkania...moge sie pochwalic ze w koncu na rynek bede chodzil na piechote heh

05.06.2004
11:58
[2]

Elwiser [ Konsul ]

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!

05.06.2004
12:55
[3]

Immacolata2 [ Centurion ]

prosze
akurat tylko ten mi sie przypomina

05.06.2004
12:56
smile
[4]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ja mam jedna rade - szanuj sasiadow, nie badz za glosno, nie rob imprez na maxa, a jesli robisz uprzedz tych obok... bo dlugo nie pomieszkasz...

05.06.2004
14:21
[5]

Elwiser [ Konsul ]

hej, wielki dzieki za ten link:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.