
thor12 [ Centurion ]
Splinter cell Pandora tomorrow problem - lotnisko
Jeszcze trochę pomocy bym potrzebował ;) jestem na lotnisku, początek misji, wjechałem ciężarówką do podziemnego gararzu, załatwiłem strażników i psa ;) ale co dalej ?? HELP
_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Tam gdzie straznik byl w budce sa drzwi chyba tam sie wchodzilo do budynku.

thor12 [ Centurion ]
Masz rację obok budki są drzwi ale jak do nich podchodzę mam jakiś komunikat w języku którego nie znam (angielski) i nie mogę ich otworzyć .... !!
_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Pewnie jest napisane dlaczgto nie mozna wejsc :) Slownik i do roboty, gralem w to dobrych kilka miesiecy temu...

thor12 [ Centurion ]
Myślałem że uda mi się coś bardziej na skróty ;) ... ale chyba nie będzie wyjścia !! a może pamiętasz jakąś stronke z opisem ??
Btłbym bardzo dzwięczny ....

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Niezbyt, bo z zdnej nie korzystalem :) gamefaqs.com jest bardzo dobry, ale pisales ze z angielskiem stoisz na bakier... Ale jak wpiszesz w google.pl splinter cell to nie ma bata, musisz znalezc solucje po polsku

thor12 [ Centurion ]
Mam opis !! jest OK !! tylko szkoda że to końcówka ...
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
w tej misji musisz zabic wszystkich terorystów, jak zlozyc gogle termowizyjne to oni sie jakos bardziej swieca czy jakos tak