GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

...Dzisiaj Japonia-Polska..

05.06.2004
07:43
smile
[1]

karollus [ parek v rohliku ]

...Dzisiaj Japonia-Polska..

Dzisiaj Polacy rozegrają pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Światowej. Relacja w TVP 3 o godz. 8.00. Wierzę że wygramy. !!!!!!!!!!!!!!!!! 3:0 dla Polski

05.06.2004
08:16
[2]

Anarki [ Demon zła ]

a to mecz w siatke :P ja myslalem ze w noge ;] i sie az zdziwilem..:)) 3:0dla nas :)

05.06.2004
08:49
[3]

sergi__ [ Underworld ]

Narazie to jest 1:0 dla Japonii:)

05.06.2004
09:05
[4]

sergi__ [ Underworld ]

No już 1:1 po zaciętej walce

05.06.2004
09:22
[5]

xKx [ CLINIC ]

musze powiedzieć że Polacy grają ładny volleyball :) ataki z krótkiej,z drugiej lini,przyjęcie i obrona też wypasiona :)

dobra forma Murka i Gołasia i nawet Świderski też ataakuje piekielnie mocno :)

bravo bravo !!

będzie 3-1 dla naszych :)

05.06.2004
09:31
[6]

J0lo [ Legendarny Culé ]

ladna siatkowke to graja Włosi, Brazylijczycy czy Kubańczycy... Polacy to rzemieslnicy i nie ma wsrod nas gwiazd ktore by pociagnely za soba zespol w chwilach gdy trzeba ( nie mowiac juz o razacej nieskutecznosci po wybronieniu pilek ). no i Zagumny ktory juz pokazal pare "pieknych" pomylek... trzeba nam rozgrywajacego...

05.06.2004
09:33
smile
[7]

xKx [ CLINIC ]

J0lo --- > nie rozkminiam tego coś napisał :) gwiaaaaazde mamy jest nią przynajmniej dla mnie Murek !

05.06.2004
09:34
[8]

J0lo [ Legendarny Culé ]

gwiazda na naszym podworku...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.