
karollus [ parek v rohliku ]
...Dzisiaj Japonia-Polska..
Dzisiaj Polacy rozegrają pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Światowej. Relacja w TVP 3 o godz. 8.00. Wierzę że wygramy. !!!!!!!!!!!!!!!!! 3:0 dla Polski
Anarki [ Demon zła ]
a to mecz w siatke :P ja myslalem ze w noge ;] i sie az zdziwilem..:)) 3:0dla nas :)
sergi__ [ Underworld ]
Narazie to jest 1:0 dla Japonii:)
sergi__ [ Underworld ]
No już 1:1 po zaciętej walce
xKx [ CLINIC ]
musze powiedzieć że Polacy grają ładny volleyball :) ataki z krótkiej,z drugiej lini,przyjęcie i obrona też wypasiona :)
dobra forma Murka i Gołasia i nawet Świderski też ataakuje piekielnie mocno :)
bravo bravo !!
będzie 3-1 dla naszych :)
J0lo [ Legendarny Culé ]
ladna siatkowke to graja Włosi, Brazylijczycy czy Kubańczycy... Polacy to rzemieslnicy i nie ma wsrod nas gwiazd ktore by pociagnely za soba zespol w chwilach gdy trzeba ( nie mowiac juz o razacej nieskutecznosci po wybronieniu pilek ). no i Zagumny ktory juz pokazal pare "pieknych" pomylek... trzeba nam rozgrywajacego...

xKx [ CLINIC ]
J0lo --- > nie rozkminiam tego coś napisał :) gwiaaaaazde mamy jest nią przynajmniej dla mnie Murek !
J0lo [ Legendarny Culé ]
gwiazda na naszym podworku...