GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Antyspam i nie tylko... pomoc w doborze programu (help me)

04.06.2004
23:11
smile
[1]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

Antyspam i nie tylko... pomoc w doborze programu (help me)

No wiec jak w temacie szukam jakeigos dobrego programu antyspamowego, ale takiego ktory by sie integrowal z outlookiem (nie z expresem) w wersji XP (program podobny dzialaniem do Spam Bully for Outlook ale nie tak pamiecio- i procko- zerny)

Oraz program Antywirusowy ktory dziajaljac w tle nie zjadal by mi 50% zasobow systemowych. (NAV odpada)

z gory serdeczne dzieki za pomoc

05.06.2004
00:05
smile
[2]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

^^ UP ^^

no i help no ludzie nikt nie wie nikt nie ma nikt nie uzywa ?

05.06.2004
15:11
smile
[3]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

no to jeszcze jedne hopek... czyzby nikt naprawde nie wiedzial ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.