sensay [ Centurion ]
Paktofonika (Pfk)
JAka jest dlawas najlepsza piosenka??

Hellcat [ Legend ]
Powierzchnie Tnące
Priorytety
Rób Co Chcesz
Z tych trzech nie wybiore najlepszej...wszystkie takie są :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 22:49:13]

Snorty [ Raszyński Wariat ]
Priorytety
Ja to ja
Powierzchnie Tnące
i ogólnie wszystko gdzie występuje Mag ["]
Pozdr.
sensay [ Centurion ]
e wiecie z gad mozna sobie zalatwic koncert pozegnalny pfk katowice 2003 z neta??
Snorty [ Raszyński Wariat ]
Krążył swego czasu po sieci P2P Emule :P

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
ja to ja
chwile ulotne :)
Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Ja to Ja
Gdyby
Tak Jak Telewizor
Kozzie ===> to bardzo fajnie, chcesz cukierka ??
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Chwile ulotne
Ja to Ja
Kozzie-->Nikt nie kazał Ci tu wchodzić...wracaj do domu - ojciec obecność sprawdza
robert2k4 [ Pretorianin ]
c.d. kinematografii

radosh [ Major Enterprise Edition ]
Powierzchnie Tnące
Nowiny (wersja druga z Archiwum Kinematografii ;)
Na Mocy Paktu 2 (Archiwum Kinematografii)
Zreszta nie ma co wybierac, wszystkie sa bardzo fajne :)
TiAmo [ Pretorianin ]
Chwile ulotne
Ja to ja
Priorytety
Softi [ Centurion ]
Nowiny
Wielka Gra
Rób Co Chcesz
Tak Jak Telewizor
Na Mocy Paktu (z drugiej płyty)
??? Nie wiem która najlepsza...
MoLy [ Pretorianin ]
Chwile ulotne