
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
Microsoft opatentowal cos nowego..
strach pomyslec co teraz opatentuja..ha juz wiem ja opatentuje pisanie na forum i bedziecie musieli mi placic.. ehhh

Snorty [ Raszyński Wariat ]
Czyli trzeba będzie 3 razy klikać ;P
mortan_battlehammer [ Legend ]
to jakis bezsens jest, jakos nie moge tego myslowo przetrawic, na takie rzeczy nie powinno byc patentów.

Qbaa [ Generaďż˝ ]
klikajcie i wpisujcie się, żeby nie dotarło to do europy

Banananan [ Dezerter ]
No i na ch** im to? Bill nie ma za co kupić synowi ósmego samochodu, a żona nie ma miejsca na ubrania w pięciu szafach-pokojach i muszą sobie dobudować drugą?
LOL... :]

stanson_ [ sta-N-son ]
Tak z ciekawosci - czy kiedykolwiek jakakolwiek petycja internetowa przyniosla jakis skutek???
stanson_ [ sta-N-son ]
Banananan --> ósmego samochodu??? 8 to on moze w minute sobie kupic.

Anarki [ Demon zła ]
i o co w tym chodzi ?

matisf [ X ]
Anarki -> Mniej więcej jak masz jakiś program gdzie się klika pod win i chcesz go sprzedawać musisz mieć ich licencje na klikanie, chyba że źle zrozumiałem
bartek [ ]
Bzdura totalna - najpierw narzucaja w srodowisku klikanie, a pozniej je patentuja? Cos czuje, ze kolejna sprawa sie szykuje...

Karrde [ Pretorianin ]
Może ja źle zrozumiałem, ale tu chyba chodzi u urządzenia przenośne (handheldy, komórki, etc.). Co nie zmienia faktu, iż jest to idiotyzm pierwszej klasy ze strony urzędu patentowego i tylko patrzeć jak to przejdzie na pc'ty.
Caleb [ The Evil That Men Do ]
to paranoja
szkoda, że Bill nie zdążył opatentować ognia lub koła
stanson_ [ sta-N-son ]
jakbym mial tyle kasy co bill to bym kazdemu obywatelowi Polski sprezentował zajebistego kompa z oprogramowaniem, zapewnił przyszłość 4 moim pokoleniom, kupił 10 tirów browaru i miał w dupie wszystko. A on chce zarabiac na klikaniu. BUUUUHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
ZZar [ Konsul ]
Niech opatentują swoją głupotę ,przekupne dupki z urzędu, to któryś z nich zbiera na samochód, ci z mikroszkopu też nie lepsi , czy istnieje coś bardziej bzdurnego w świecie komputerów , może opatentują okna, ikony, pulpit, kopiowanie plików , śmietnik, mój komputer wszytko głąby zasrane...

AK [ Senator ]
Panowie, nie ma się co ciskać, tylko opatentować papier toaletowy :P

ZZar [ Konsul ]
AK-> Jasna sprawa technologia pull&play musi być opatentowana.
kris2000 [ Pretorianin ]
amerykański prawo patentowe jest poronione i patentują wszystko jak leci rzeczy oczywiste takie jak koło wymuślą na nowo .....i opatentują. szkoda tylko że to ogranicza i chamuje rozwuj technologi