GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Microsoft opatentowal cos nowego..

04.06.2004
22:44
smile
[1]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

Microsoft opatentowal cos nowego..

strach pomyslec co teraz opatentuja..ha juz wiem ja opatentuje pisanie na forum i bedziecie musieli mi placic.. ehhh

04.06.2004
22:46
smile
[2]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Czyli trzeba będzie 3 razy klikać ;P

04.06.2004
22:53
[3]

mortan_battlehammer [ Legend ]

to jakis bezsens jest, jakos nie moge tego myslowo przetrawic, na takie rzeczy nie powinno byc patentów.

04.06.2004
22:54
smile
[4]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

klikajcie i wpisujcie się, żeby nie dotarło to do europy

04.06.2004
22:58
smile
[5]

Banananan [ Dezerter ]

No i na ch** im to? Bill nie ma za co kupić synowi ósmego samochodu, a żona nie ma miejsca na ubrania w pięciu szafach-pokojach i muszą sobie dobudować drugą?
LOL... :]

04.06.2004
22:59
smile
[6]

stanson_ [ sta-N-son ]

Tak z ciekawosci - czy kiedykolwiek jakakolwiek petycja internetowa przyniosla jakis skutek???

04.06.2004
23:00
[7]

stanson_ [ sta-N-son ]

Banananan --> ósmego samochodu??? 8 to on moze w minute sobie kupic.

04.06.2004
23:39
smile
[8]

Anarki [ Demon zła ]

i o co w tym chodzi ?

04.06.2004
23:56
smile
[9]

matisf [ X ]

Anarki -> Mniej więcej jak masz jakiś program gdzie się klika pod win i chcesz go sprzedawać musisz mieć ich licencje na klikanie, chyba że źle zrozumiałem

04.06.2004
23:58
[10]

bartek [ ]

Bzdura totalna - najpierw narzucaja w srodowisku klikanie, a pozniej je patentuja? Cos czuje, ze kolejna sprawa sie szykuje...

05.06.2004
00:21
smile
[11]

Karrde [ Pretorianin ]

Może ja źle zrozumiałem, ale tu chyba chodzi u urządzenia przenośne (handheldy, komórki, etc.). Co nie zmienia faktu, iż jest to idiotyzm pierwszej klasy ze strony urzędu patentowego i tylko patrzeć jak to przejdzie na pc'ty.

05.06.2004
00:24
[12]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

to paranoja
szkoda, że Bill nie zdążył opatentować ognia lub koła

05.06.2004
00:28
[13]

stanson_ [ sta-N-son ]

jakbym mial tyle kasy co bill to bym kazdemu obywatelowi Polski sprezentował zajebistego kompa z oprogramowaniem, zapewnił przyszłość 4 moim pokoleniom, kupił 10 tirów browaru i miał w dupie wszystko. A on chce zarabiac na klikaniu. BUUUUHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

05.06.2004
00:31
[14]

ZZar [ Konsul ]

Niech opatentują swoją głupotę ,przekupne dupki z urzędu, to któryś z nich zbiera na samochód, ci z mikroszkopu też nie lepsi , czy istnieje coś bardziej bzdurnego w świecie komputerów , może opatentują okna, ikony, pulpit, kopiowanie plików , śmietnik, mój komputer wszytko głąby zasrane...

05.06.2004
00:57
smile
[15]

AK [ Senator ]

Panowie, nie ma się co ciskać, tylko opatentować papier toaletowy :P

05.06.2004
01:05
smile
[16]

ZZar [ Konsul ]

AK-> Jasna sprawa technologia pull&play musi być opatentowana.

05.06.2004
01:31
[17]

kris2000 [ Pretorianin ]

amerykański prawo patentowe jest poronione i patentują wszystko jak leci rzeczy oczywiste takie jak koło wymuślą na nowo .....i opatentują. szkoda tylko że to ogranicza i chamuje rozwuj technologi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.