GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Harry Potter i więzień Azkabanu - pomocy! :)

04.06.2004
22:01
smile
[1]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Harry Potter i więzień Azkabanu - pomocy! :)

Gram Hermiona, jestem zaraz po ukonczeniu przez Harrego cwiczenia w odpedzaniu dementorow. Wszedlem do wielkiego korytarza, w któym mogę kontrolować smoczka i... no własnie. Nie wiem co dalej :) Jakoś nie mogę znależć tego co ma ten smoczek zapalić. Na końcu wysokiego korytarza znajduje się tylko mały pokoik. Jakies sugestie? :)

04.06.2004
22:10
[2]

TheAnswer [ Quetzal ]

A propo mam pytanie odnośnie gry:
Mógłbyś powiedzieć czy gra jest lepsza od pierwszej części i drugiej??
I jak byś mógł to wrzuć pare screenów

04.06.2004
22:15
smile
[3]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Gra jest najlepsza z serii. Gra się miło, szybko i przyjemnie. Kolorowa graficzka, proste zagadki. Typowy relaks, a dla maluchów radocha :)

oto screen przedstawiający miejce, w którym się zaciąłem ===>>>

04.06.2004
22:39
smile
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

heh, trzeba było rozpalić drewno przy ognisku :)

04.06.2004
22:43
[5]

Jeh'ral [ Konsul ]


Cainoor --> Ależ to bardzo proste. Jeśli dobrze odgadłem lokację, powinieneś podlecieć smokiem do ognistej kuli, "zaopatrzyć" się w ogień, a następnie wlecieć do pokoju na końcu korytarza, wylądować na podłodze, podejść do kominka i go poprostu odpalić. Hermiona będzie mogła zabrać księgę z nowo otwartego pomieszczenia.

04.06.2004
22:58
smile
[6]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Cainoor
Taki stary z Ciebie dziadek,a jeszcze grasz w Harry Pottera? Cos mi tu nie pasuje :D

04.06.2004
23:06
[7]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

ile cd ma ta gra?

04.06.2004
23:15
[8]

Jeh'ral [ Konsul ]


hannibal2 --> A ile się spodziewasz? Tylko 1 CD. Zajmuje niecałe 600 MB. Ale po instalacji jest ponad 800.

05.06.2004
10:54
smile
[9]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Buuu już skończyłem. Nie mam pozbieranych tylko wszystkich kart.

peeyack ---> Mam 13 lat i nie wiem o co Ci chodzi! :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.