captain_nemo [ Generaďż˝ ]
Dobry darmowy email.
denerwuja mnie juz ciagle awarie na 4 skrzynkach jakie mam (o2, onet, wp itd...) szukam jakiegos porzadnego serwera i nie mam czasu na guglowanie i testowanie samemu, nie moge ciagle zmieniac emaila...
prosilbym o jakis dobry serwer z darmowymi emailami, najwazniejsze zeby byl niezawodny (zawsze odbiera zawsze wysyla bezproblemowo do kazdego), dobrze bezdiej esli bedzie pojemny i bedzie o jakiejs krotkiej koncowce domeny...
z gory thx
ps: czy macie cos lepszego w walce ze spamem od spampala ?
TheAnswer [ Quetzal ]
Ja mam e-maila na interii i jest ok
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
do interii czesto nie dochodza emaile z wp lub onetu... odrazu uprzedzam ze czesto wracaja u mnie i moich znajomych... odpada
wysiu [ ]
Jakie znowu awarie na o2??????

mcl007 [ Galaxy Ranger ]
a moze na www.gazeta.pl lub www.pf.pl lub www.gower.pl lub www.korba.pl
chyba wystarczy jakna moj gust sa oki.
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
na o2 jest duzo spamu
wysiu [ ]
mcl007 --> Twoja uwaga tez jest ciekawa, bo juz od paru tygodni nie dostalem spamowego maila, ktorego by nie zatrzymal wbudowany filtr antyspamowy.
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
no i swego czasu z o2 nie moglerm wyslac ani odebrac maili przez 2 tygodnie kiedys... 2 oddzielne skrzynki mialem i nic, dopiero po jakims czasie dostalem emaila z przeprosinami...

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Ja mam w tenbicie od 2 lat i jestem zadowolony ! : )
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
filtry sux.... czesto filtruja emaile ktore sa wazne tylko pochoda z servisow zachodnich, logujesz sie na jakies forum zagraniczne ale mail z autoryzacja konta zostaje przefiltrowany i doopa..

wysiu [ ]
captain_nemo --> ???? i to tez mnie nigdy nie spotkalo...:)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
mam maile na tenbicie, wp, o2 i nie rozumiem Twoich problemów. Wszystkie serwery działają mi bezproblemowo, spamu nie dostaje prawie w ogóle (jedynie na o2 raz na jakiś czas i na tenbita). Mam też maila na interii, ale tam czasem serwer szwankuje (i może czasem jeszcze na o2).
a najwięcej wirusów przychodzi mi na maila... rzadowego lol :D

wysiu [ ]
Aaaa sorry, no chyba ze chodzi o konta na jakichchs serwisach xxx.... Tego nigdy nie probowalem, wiec nie wiem....:)
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
ja się zawidłem na o2 -czuję że mają problem z przepustowością - ostatnio wejść z Neo lub DSL to problem (lagi jak 150)
interia działa wolno
onet jakoś tam
wp zdycha...
raczej onet((
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
a mnie spotkalo na forum egames... jak sie logowalem do servera Knight Online i maila dostalem z haslem... albo raczej nie dostalem....
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
wysiu ==> fakt ale podawalem to jezeli ktos sciaga poczte do outlooka i nie wchodzi na konto to nie wie ze jest filtr, kiedys miewalem wiecej spamu teraz mneij ale nadal mam
zero spamu na www.gazeta.pl oraz na www.gower.pl na inne spam leci czesto i gesto i pomiomo ze sa filtry to i tak cos sie tam przeslizgnie

bartek [ ]
Wysiu
<---
Nalezy rowniez nadmienic, ze spam nie rodzi sie sam z siebie, i jezeli nie podacie nigdzie swojego adresu w formie [email protected] to nie dostaniecie NIC - przynajmniej na WP, Interii i Tlenie - sprawdzone.
Wiec miejcie pretensje tylko do siebie.
A O2 rzeczywiscie laguje sie na Neostradzie od jakiegos czasu. Na szczescie sprawdzam poczte raz na ruski miesiac wiec nie jest to dla mnie mankament... WP i (od czasu do czasu) Interia rowniez chodza strasznie.
bartek [ ]
Poprawka: jasne, ze mankament, ale poczta chodzi mi stosunkowo szybko, jedynie serwis baardzo sie lagowal, lagowal, bo wlasnie sprawdzilem i dziala swietnie chociaz mam wlaczone programy p2p.
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
bartek ==> ja nigdzie maila nie podawalem a spam jakos przychodzi (pamietajmy o roboach co zczytuja konta z serwerow (spam przychodzacy w postaci m****@***.** czesto sie zdarza i widac ze jest to spam posylany na konta losowo albo dojdzie albo nie
Kozzie [ Konsul ]
www.lycos.co.uk Tylko i wyłącznie
bartek [ ]
Mcl007, tak, ale jak juz pisalem, mam dwa zapasowe konta - na Wirutalnej Polsce od czterech (!) lat i na Tlenie od pol roku. Na WP nie dostalem ANI JEDNEGO (w glowie sie nie miesci, nie? :)) niepozadanego listu, na Tlen wpadla garstka. Nie chce mi sie w wierzyc, w to, ze nigdzie nie podawales adresu. Moze pech Cie przesladuje? ;)

Richie Schley [ Konsul ]
o2.pl
Dagger [ Legend ]
Ja polecam o2.pl
Problemy z łączem do TPSA juz chyba usuneli - a poza tym bez wiekszych sensacji.
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
bartek ==>
Posiadma konta na wiekszosci polskich swrwisach od okolo 5 lat (ew od momentu powstania)
mam konto na onecie ok 2% spamu
mam konto na interii i na poczcie.fm (wiem wiem ze to jest to samo ale niech bedzie) ok 20% spamu
mam konto na wp ok 0.8% spamu
mam konto na pf, gower, gazeta 0.0% spamu
mam kontu akademickie 0.0000% spamu (nie liczac spamuw od admina ;) )
mam konto na tlenie ( o2) ok 25% spamu
z korby zrezygnowalem
Najszybciej z tych wszystkich kont dziala mi Gower oraz onet, interia sie kopie i gryzie z mailami z wp, a tlen czesto mi daja takie sapamy ze szok (pomimo filtra antyspamowego)
z zagranicznych nie korzystam
a adresow mailowych NIE podawalem nigdzie
donzoolo [ Senator ]
ja mam tez na o2 i jeszcze ani jednego niechcianego maila nie dostalem.... trzeba uruchomic antyspam...
Alick [ Konsul ]
aż z ciekawości sprawdziłem swoje stare konto w Onecie. I faktycznie od 12.12.2003r. przyszło do mnie 15 wiadomości (spam :)) od Onetu. Tylko wqrwia mnie, to:
"Przez ostatnie 45 dni nie korzystałeś ze swojego konta pocztowego
(nie logowałeś się do konta programem pocztowym ani przez stronę WWW),
wobec tego uporządkowaliśmy konto i usunęliśmy stare wiadomości robiąc
miejsce na nowe przesyłki."
Co oni pierd.... ? Jakie uporządkowanie wiadomosci ? Miałem może z 10 e-maili. Robią miejsce pod swój spam.
Na Interię przychodzi masę spamu do tego, kto bierze udział w dyskusjach na zagranicznych forach.
Jak na razie dla mnie jest najlepsze o2, ale moze dlatego, że łączę się spoza naszego kraju. Zero spamu.
I tak powinniśmy się cieszyć, że mamy taki wybór. Jak prosze znajomych angoli o adres e-mailowy, to zawsze słyszę: [email protected], [email protected].. a te konta to taki shit, że szok.
MoLy [ Pretorianin ]
o2.pl raczej najlepsze

legrooch [ Legend ]
To ja mam inne pytanie.
Gdzie znajdę konto, które:
- będzie darmowe
- interesuje mnie jak największa pojemność
- interesuje mnie jak największa jednorazowa przesyłka
- konto nie musi być polskie
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
legrooch --> poprostu.net jeśli chcesz polskie, a jeśli zagraniczne to www.freehu.com
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
legrooch ---> Sorki. Nie freehu, bo ono już nie istnieje ale może www.spymac.com (kiedyś było 1 GB ale teraz nie wiem)
hugo [ v4 ]
a ja mam własny serwer i wlasna poczte, odbiera e-maile w 14 sekund... na o2 dla porównania odbiera mi maile po godzinie

legrooch [ Legend ]
Buczo ==> dzięki :)
Riperek [ Pretorianin ]
Na wp przychodzi mi dziennie okoł 20 meili spamu ;/ nielicząc Tych które filtr wyłapuje więc niepolecam
sadist [ ignoruj mnie ]
Ja Nie polecam onet.pl:P jakos pare razy wysylajac cos mi sie spierdolilo.Chyba o2.pl ''ujdzie''
o^scar^^ [ GRWD ]
Ja mam na tlenie e-maila i jestem zadowolony nie mam i nie miałem zadnych awarii....
o^scar^^ [ GRWD ]
Jak chcesz dobry to nie darmowy :] jak bym miał kase i bym nie miał na co stracic to bym sobie kupił gdzieś serwer i poczte...
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
no wlasnie nie mam kasy na platny wiec pytam o darmowe, jak narazie moje typy to:
-www.lycos.co.uk
-www.gazeta.pl
-www.gower.pl
moze pf.pl lub tenbit.pl