
martinez12356 [ Legionista ]
Can jou fill da Hip-Hop ??
Tótaj gadamy o HH !! C'mon zioms!!
Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
no offense but
f'ck You..
*jak dla mnie to prowokacja*

sergi__ [ Underworld ]
"Pocałuj mnie w dupe i jak gówno poczuj się"
oto moja odpowiedz

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Can jou fill da Hip-Hop ??
No. But i can feel your stupidity :|
xKx [ CLINIC ]
będe miły,pokaaaaaże że żyjeeeee w harmoni ze światem i z juniorami :)
ziomeeek a więc tak na dole masz wyszukiwarke wpisz łaaadnie "HIP HOP" i zobacz wątki na teeen temat bo było ich ostatnio maseeeee !
pozdro boyyy !

Hary_in da house [ tylko Hary ]
i feel hip hop but u don't mother fucker
slucham se chleba powszedniego i mysle ze tacy jak ty psują i obrazają tą muzyke synku... wielu takich bylo jak ty... BYLO... bo jestes sezonowym graczem...
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
co by tu powiedziec zeby sie wyrzygac....

martinez12356 [ Legionista ]
Ej a co wogule chodzi stymi jóniorami >>??? i dlaczego jamam obok ksywuni jónior a tyu clicnic lub pretoscośtam ????!!! Jakto zmienic ?? Ej i ziomy --tu gadamy o HH a nieo jakichs prowowkacjah !!!
FemFatal -------->GAdaj po polsku w tym wontku gadamy in polisz babe !!!

merkav [ Aguś ]
Ja nromalnie filluje Trolla, na dodatek dosc debilnego.
xKx [ CLINIC ]
martinez ---> proponuuuuuuuje spedzić ci dzisiejszą noc z FAQ :)
Hary_in da house [ tylko Hary ]
Dorwal dzieciak internet...
Wszystkie rozmowy o hip hopie to klutnie bo wchodza ci co na powaznie sie tym interesuja (niewiele ich tu), przeciwnicy i tacy jak ty (czyt. noob, frajer, banan itp)
a juniorem jeses bo... poczytaj faq... jak umiesz czytac...

martinez12356 [ Legionista ]
Hary_indaHałs ------------>> Nie wiesz co to prawdziwy HipHop muwie -----Grammatikk i Tedełusz !

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]
Fajna prowokacja mam niezłą polewke:P

Hary_in da house [ tylko Hary ]
hahahhahahhahahahhahahahha co za debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tede? gramatik? kumpel zna elda o ile wiesz kto to jest i spoko gosc podobno...
ja ci powiem ze tak nie wyglada POLSKI rasowy hip hop, owszem fajne rytmy ale prawdziwy polski hip hop... posluchaj klasyki a zrozumiesz cieciu... co znalazles pare empetrujek i kozaka zgrywasz

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Panowie, tylko bez wyzwisk...
Hary_in da house [ tylko Hary ]
oj jeszcze chyba wyzwisk nie slyszales... nie moge po prostu jak takiego debila spotykam...

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
martinez12356 ......GAdaj po polsku w tym wontku gadamy in polisz babe !!! jakos nie zauwazylam zebys Ty w tym wontku pisal po polsku :]
poza tym...wypraszam sobie femfatal i babe jasne ?:|

Xaltorun [ Konsul ]
Joł joł Elo Elo Strzała Ziomale.... Nie znosze Hip Hopu bo "PRAWIE" wszystkie utwory są tak jakby czttane z kartki tylko podkład do tego... :P
xKx [ CLINIC ]
martinez ---> plisssss staryyyy nie ośmieszaj się <hahaha> z tadzikiem się zgodzeee aleeeee gramatik <hahaha>
STARY POWIEM I TYYYYLE : G***O wiesz o HH !!
Obadaaaaaj qrna to staryyy : Ostry,Hans,Sqad KROPKA NAD i,sqad fenomen,już ne istniejące Pfk i k44,zipera,pele i vienio,
Xaltorun [ Konsul ]
a i jeszcze jedno! Dam wam zaraz linka żebyście sobie ściągneli utwór :D Wykonawcy nazywają się Ziomals Attack i na WielkiejRzeczpospoitej som te utwory ich. \\//

martinez12356 [ Legionista ]
HarydaHOułs--------------->Grasz w zielone ? GRam gram gram !! Joł czarnuhu widze rze czaisz bit !!
FemFatal ---no jusz jusz .... nie obrarzaj sie :((( Zapusc se ziomalski kawałek !1 "Ona jest zwykla szmata " To jjest dobre !!
Ej muwcie jakie sa wasze ólubione zespoły !!
Hary_in da house [ tylko Hary ]
kurde byla molesta i wogole cala byla klima, hg, byly proceder, zipera, wwo, feno, morwa, kasta +wiele ciekawych podziemnych squadow to po prostu cala esencja tej muzyki, szczegolnie klasyka bo to ona tworzy to co jest teraz...
Hary_in da house [ tylko Hary ]
czlowieku na podworku ci gnoją to nie rob z siebie debula w internecie przynajmniej i nie mow do mnie czarnuchu zasrancu... a wiesz wogole co to bit...?
...nie ma to jak byc analfabeta
przez ciebie tacy jak xaltorun nienawidzą hip hopu
TheAnswer [ Quetzal ]
Put my dick

bartek [ ]
Jak widac nie trzeba sie wiele wysilac nad prowokacja - zawsze znajda sie idioci, ktorzy rozpoczna na podchwycony temat dyskusje i inne roznorakie dywagacje. Szkoda gadac. Dajcie tematowi spasc. Tyle chyba rozumiecie?

martinez12356 [ Legionista ]
Muj TOP 10 :
1.Tedełusz
2. Mołesta
3. GraM MaM TiK
4 .WuWuŁO
5.Fenoman

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
martinez12356......Ty zalosna mala istotko...
jak dla Ciebie jestem per Pani wiec nie spoufalaj sie..
i nie pozwole zeby takie zero jak Ty mnie obrazalo...understood?
pewnie nie...ale postaraj sie bo moze zrobic Ci sie przykro w pewnym momencie :|
xKx [ CLINIC ]
HidH ---> popieram cie w 100% !! przez takieeeeee dzieeci które myślą że jak seee dorwą qrna płytke i zaczną się bujać po mieściee to już qrna hiphopiwec z niegoo ! takieeee osoby oczerniają tą muzykee i ukazują ją w fatalnym świeeeetle !! niestety martinez nie jest wyjątkiem ! i napraaaawde wstyyyyd i hańbaaa !

martinez12356 [ Legionista ]
FemFatal--------->oka sorry ;((
xKx ------------>DObrze prawirz ziom !!! PIwa mó dać !
* zaczyna słóchać "FENOMANA" *

Hary_in da house [ tylko Hary ]
Mam nadzieje ze nic chlopak nie usiluje napisac bo wtedy to go zabije po prostu...

temp2 [ Konsul ]
Can you "feal" the base ? ti tu i u tu iti tu i tu tu.Can you feel the bass....maximum volume.... to nawet bylo w jakims filmie chyba w (a jak panskie nazwisko ...yhhh zapomnialem.) :PPPPP
A ktora ikona znaczy jokin' to Da maX :PPPPPPP

Hary_in da house [ tylko Hary ]
nie no to jest prowokacjia... narazie

martinez12356 [ Legionista ]
HarrydaHAS ------------>> Harry nigger z kad klikasz ???! Spotkamy sie i powymieniamy HH kawałkami Ziom ??CO?
o^scar^^ [ GRWD ]
Mam pytanie martinez12356 czy ty jestes takim analfabetą czy tylko udajesz(inaczej czy jesteś taki głupi czy tylko tak wyglądasz?) eh a hh i fill. I jak bys chcial napisac wszystko źle w topicu to pisz kan zamiast "Can"...
HNTR [ Konsul ]
I pomyśleć, że ja kiedyś taki byłem...
Ludzie, mówcie mu, zę jest debilem, że hip hop to gówno, że jest lamerem, o jeżeli to nie jest prowokajca, to może tak jak jak pod wpływam waszego jeżdzenia na człowieka się zmieni w kogoś normalnego... ;-)

martinez12356 [ Legionista ]
łał jóż jestem "legionista" trza to oblać ziomalasy ! :)

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Mi się najbardziej podoba sygnaturka założyciela wątku:
"HIPHOP RÓLEZ"
*śmieje się*
Polecam lekturę słownika ortograficznego. Do poduchy :-)

PanSmok [ Konsul ]
FemmeFatale -> daj spokoj - jak to jest gowniarz - to nie wytlumaczysz, a jak to prowokacja to tylko go nakrecasz.
HNTR [ Konsul ]
martinez > chłopcze... kup sobie słownik ortograficzny... ile masz lat ? 11, 12, 13 ? Popatrz, żaden z nas tak nie pisze, zresztą tekstami typu joł ziom hiphop rólez nikomu się tu nie podliżesz i nie zaimponujesz więc albo sobie pójdź, albo się dostosuj, bo wszyscy bedą cię objeżdżać...
o^scar^^ [ GRWD ]
weźcie sobie już nie nabijajcie postów i nie piszcie tutaj nic niech ten wątek zleci na dno. To jest PROWOKACJA. koleś sobie zrobił konto na jeden dzień :(

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
AAAAAAAHAHAHAH...:)
Jaki fajny wątek, leżę i kwiczę... A ziomals atack rządzi!
Hary_in da house [ tylko Hary ]
hahhahha ja nie moge co za dewiat spaliles sie czy co?!?!??!?!?!??! musialem to napisac...
jak chcesz pajacu to mozesz podac numer gg to sie z ciebie posmieje hahahhahahahhahha

martinez12356 [ Legionista ]
HarryDaHaws +++++oka ziom zaraz podam !

martinez12356 [ Legionista ]
Łoka nygas na ten numer klikasz :------------------->> 4463153
HH i wszystko gra !

Lucky Luck [ Moderator ]
Poziom wątku podtrzymują osoby, które się w nim wpisują.
Może już wystarczy?
HNTR [ Konsul ]
Lucky Luck > Trochę cię nie rozumiem :P

temp2 [ Konsul ]
Lucky Luck ---> Nie wiem jaki jest poziom watku bo nie czytam niczego co jest zwiazane z HIP-Hop'em ale moze daj sie wypowiedziec LUDZIOM "ZIOMALOM" ktorzy maja na to ochote...a co glupsze wypowiedzi wycinaj''''ta...ewentualnie...A poziom jak dla mnie moze podtrzymywac sam temat watku z "wprowadzeniem" autora..To juz jest sprawa "ich" czyli tych ktorzy sa tym zainteresowani...
Jak watek okaze sie rzeczywiscie bezsensowny/glupi wtedy dzialaj...ale nie zabraniaj niczego mlodym gniewnym :P
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Nie przerywajmy tego wątku. Dawno nie bawiłem się tak czytając tak głupie wypowiedzi jak martinez12cośtam.