GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Can jou fill da Hip-Hop ??

04.06.2004
20:22
smile
[1]

martinez12356 [ Legionista ]

Can jou fill da Hip-Hop ??

Tótaj gadamy o HH !! C'mon zioms!!

04.06.2004
20:42
[2]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

no offense but

f'ck You..

*jak dla mnie to prowokacja*

04.06.2004
20:45
smile
[3]

sergi__ [ Underworld ]

"Pocałuj mnie w dupe i jak gówno poczuj się"

oto moja odpowiedz

04.06.2004
20:46
smile
[4]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Can jou fill da Hip-Hop ??

No. But i can feel your stupidity :|

04.06.2004
20:48
[5]

xKx [ CLINIC ]

będe miły,pokaaaaaże że żyjeeeee w harmoni ze światem i z juniorami :)

ziomeeek a więc tak na dole masz wyszukiwarke wpisz łaaadnie "HIP HOP" i zobacz wątki na teeen temat bo było ich ostatnio maseeeee !

pozdro boyyy !

04.06.2004
20:52
smile
[6]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

i feel hip hop but u don't mother fucker

slucham se chleba powszedniego i mysle ze tacy jak ty psują i obrazają tą muzyke synku... wielu takich bylo jak ty... BYLO... bo jestes sezonowym graczem...

04.06.2004
20:53
[7]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

co by tu powiedziec zeby sie wyrzygac....

04.06.2004
20:56
smile
[8]

martinez12356 [ Legionista ]

Ej a co wogule chodzi stymi jóniorami >>??? i dlaczego jamam obok ksywuni jónior a tyu clicnic lub pretoscośtam ????!!! Jakto zmienic ?? Ej i ziomy --tu gadamy o HH a nieo jakichs prowowkacjah !!!

FemFatal -------->GAdaj po polsku w tym wontku gadamy in polisz babe !!!

04.06.2004
20:58
smile
[9]

merkav [ Aguś ]

Ja nromalnie filluje Trolla, na dodatek dosc debilnego.

04.06.2004
20:58
[10]

xKx [ CLINIC ]

martinez ---> proponuuuuuuuje spedzić ci dzisiejszą noc z FAQ :)

04.06.2004
21:00
[11]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

Dorwal dzieciak internet...

Wszystkie rozmowy o hip hopie to klutnie bo wchodza ci co na powaznie sie tym interesuja (niewiele ich tu), przeciwnicy i tacy jak ty (czyt. noob, frajer, banan itp)

a juniorem jeses bo... poczytaj faq... jak umiesz czytac...

04.06.2004
21:01
smile
[12]

martinez12356 [ Legionista ]

Hary_indaHałs ------------>> Nie wiesz co to prawdziwy HipHop muwie -----Grammatikk i Tedełusz !

04.06.2004
21:04
smile
[13]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Fajna prowokacja mam niezłą polewke:P

04.06.2004
21:05
smile
[14]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

hahahhahahhahahahhahahahha co za debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tede? gramatik? kumpel zna elda o ile wiesz kto to jest i spoko gosc podobno...

ja ci powiem ze tak nie wyglada POLSKI rasowy hip hop, owszem fajne rytmy ale prawdziwy polski hip hop... posluchaj klasyki a zrozumiesz cieciu... co znalazles pare empetrujek i kozaka zgrywasz

04.06.2004
21:07
smile
[15]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Panowie, tylko bez wyzwisk...

04.06.2004
21:09
[16]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

oj jeszcze chyba wyzwisk nie slyszales... nie moge po prostu jak takiego debila spotykam...

04.06.2004
21:09
smile
[17]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

martinez12356 ......GAdaj po polsku w tym wontku gadamy in polisz babe !!! jakos nie zauwazylam zebys Ty w tym wontku pisal po polsku :]

poza tym...wypraszam sobie femfatal i babe jasne ?:|

04.06.2004
21:10
smile
[18]

Xaltorun [ Konsul ]

Joł joł Elo Elo Strzała Ziomale.... Nie znosze Hip Hopu bo "PRAWIE" wszystkie utwory są tak jakby czttane z kartki tylko podkład do tego... :P

04.06.2004
21:11
[19]

xKx [ CLINIC ]

martinez ---> plisssss staryyyy nie ośmieszaj się <hahaha> z tadzikiem się zgodzeee aleeeee gramatik <hahaha>

STARY POWIEM I TYYYYLE : G***O wiesz o HH !!

Obadaaaaaj qrna to staryyy : Ostry,Hans,Sqad KROPKA NAD i,sqad fenomen,już ne istniejące Pfk i k44,zipera,pele i vienio,

04.06.2004
21:13
[20]

Xaltorun [ Konsul ]

a i jeszcze jedno! Dam wam zaraz linka żebyście sobie ściągneli utwór :D Wykonawcy nazywają się Ziomals Attack i na WielkiejRzeczpospoitej som te utwory ich. \\//

04.06.2004
21:15
smile
[21]

martinez12356 [ Legionista ]

HarydaHOułs--------------->Grasz w zielone ? GRam gram gram !! Joł czarnuhu widze rze czaisz bit !!
FemFatal ---no jusz jusz .... nie obrarzaj sie :((( Zapusc se ziomalski kawałek !1 "Ona jest zwykla szmata " To jjest dobre !!

Ej muwcie jakie sa wasze ólubione zespoły !!

04.06.2004
21:17
[22]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

kurde byla molesta i wogole cala byla klima, hg, byly proceder, zipera, wwo, feno, morwa, kasta +wiele ciekawych podziemnych squadow to po prostu cala esencja tej muzyki, szczegolnie klasyka bo to ona tworzy to co jest teraz...

04.06.2004
21:20
[23]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

czlowieku na podworku ci gnoją to nie rob z siebie debula w internecie przynajmniej i nie mow do mnie czarnuchu zasrancu... a wiesz wogole co to bit...?

...nie ma to jak byc analfabeta

przez ciebie tacy jak xaltorun nienawidzą hip hopu

04.06.2004
21:21
[24]

TheAnswer [ Quetzal ]

Put my dick

04.06.2004
21:23
smile
[25]

bartek [ ]

Jak widac nie trzeba sie wiele wysilac nad prowokacja - zawsze znajda sie idioci, ktorzy rozpoczna na podchwycony temat dyskusje i inne roznorakie dywagacje. Szkoda gadac. Dajcie tematowi spasc. Tyle chyba rozumiecie?

04.06.2004
21:23
smile
[26]

martinez12356 [ Legionista ]

Muj TOP 10 :
1.Tedełusz
2. Mołesta
3. GraM MaM TiK
4 .WuWuŁO
5.Fenoman

04.06.2004
21:24
smile
[27]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

martinez12356......Ty zalosna mala istotko...
jak dla Ciebie jestem per Pani wiec nie spoufalaj sie..
i nie pozwole zeby takie zero jak Ty mnie obrazalo...understood?
pewnie nie...ale postaraj sie bo moze zrobic Ci sie przykro w pewnym momencie :|

04.06.2004
21:24
[28]

xKx [ CLINIC ]

HidH ---> popieram cie w 100% !! przez takieeeeee dzieeci które myślą że jak seee dorwą qrna płytke i zaczną się bujać po mieściee to już qrna hiphopiwec z niegoo ! takieeee osoby oczerniają tą muzykee i ukazują ją w fatalnym świeeeetle !! niestety martinez nie jest wyjątkiem ! i napraaaawde wstyyyyd i hańbaaa !

04.06.2004
21:29
smile
[29]

martinez12356 [ Legionista ]

FemFatal--------->oka sorry ;((
xKx ------------>DObrze prawirz ziom !!! PIwa mó dać !

* zaczyna słóchać "FENOMANA" *

04.06.2004
21:30
smile
[30]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

Mam nadzieje ze nic chlopak nie usiluje napisac bo wtedy to go zabije po prostu...

04.06.2004
21:31
smile
[31]

temp2 [ Konsul ]

Can you "feal" the base ? ti tu i u tu iti tu i tu tu.Can you feel the bass....maximum volume.... to nawet bylo w jakims filmie chyba w (a jak panskie nazwisko ...yhhh zapomnialem.) :PPPPP

A ktora ikona znaczy jokin' to Da maX :PPPPPPP

04.06.2004
21:31
smile
[32]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

nie no to jest prowokacjia... narazie

04.06.2004
21:34
smile
[33]

martinez12356 [ Legionista ]

HarrydaHAS ------------>> Harry nigger z kad klikasz ???! Spotkamy sie i powymieniamy HH kawałkami Ziom ??CO?

04.06.2004
21:34
[34]

o^scar^^ [ GRWD ]

Mam pytanie martinez12356 czy ty jestes takim analfabetą czy tylko udajesz(inaczej czy jesteś taki głupi czy tylko tak wyglądasz?) eh a hh i fill. I jak bys chcial napisac wszystko źle w topicu to pisz kan zamiast "Can"...

04.06.2004
21:36
[35]

HNTR [ Konsul ]

I pomyśleć, że ja kiedyś taki byłem...
Ludzie, mówcie mu, zę jest debilem, że hip hop to gówno, że jest lamerem, o jeżeli to nie jest prowokajca, to może tak jak jak pod wpływam waszego jeżdzenia na człowieka się zmieni w kogoś normalnego... ;-)

04.06.2004
21:36
smile
[36]

martinez12356 [ Legionista ]

łał jóż jestem "legionista" trza to oblać ziomalasy ! :)

04.06.2004
21:36
smile
[37]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Mi się najbardziej podoba sygnaturka założyciela wątku:

"HIPHOP RÓLEZ"

*śmieje się*

Polecam lekturę słownika ortograficznego. Do poduchy :-)

04.06.2004
21:38
smile
[38]

PanSmok [ Konsul ]

FemmeFatale -> daj spokoj - jak to jest gowniarz - to nie wytlumaczysz, a jak to prowokacja to tylko go nakrecasz.

04.06.2004
21:40
[39]

HNTR [ Konsul ]

martinez > chłopcze... kup sobie słownik ortograficzny... ile masz lat ? 11, 12, 13 ? Popatrz, żaden z nas tak nie pisze, zresztą tekstami typu joł ziom hiphop rólez nikomu się tu nie podliżesz i nie zaimponujesz więc albo sobie pójdź, albo się dostosuj, bo wszyscy bedą cię objeżdżać...

04.06.2004
21:42
[40]

o^scar^^ [ GRWD ]

weźcie sobie już nie nabijajcie postów i nie piszcie tutaj nic niech ten wątek zleci na dno. To jest PROWOKACJA. koleś sobie zrobił konto na jeden dzień :(

04.06.2004
21:43
smile
[41]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

AAAAAAAHAHAHAH...:)

Jaki fajny wątek, leżę i kwiczę... A ziomals atack rządzi!

04.06.2004
21:43
[42]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

hahhahha ja nie moge co za dewiat spaliles sie czy co?!?!??!?!?!??! musialem to napisac...

jak chcesz pajacu to mozesz podac numer gg to sie z ciebie posmieje hahahhahahahhahha

04.06.2004
21:47
smile
[43]

martinez12356 [ Legionista ]

HarryDaHaws +++++oka ziom zaraz podam !

04.06.2004
21:53
smile
[44]

martinez12356 [ Legionista ]

Łoka nygas na ten numer klikasz :------------------->> 4463153

HH i wszystko gra !

04.06.2004
21:55
smile
[45]

Lucky Luck [ Moderator ]

Poziom wątku podtrzymują osoby, które się w nim wpisują.

Może już wystarczy?

04.06.2004
22:00
[46]

HNTR [ Konsul ]

Lucky Luck > Trochę cię nie rozumiem :P

04.06.2004
22:29
smile
[47]

temp2 [ Konsul ]

Lucky Luck ---> Nie wiem jaki jest poziom watku bo nie czytam niczego co jest zwiazane z HIP-Hop'em ale moze daj sie wypowiedziec LUDZIOM "ZIOMALOM" ktorzy maja na to ochote...a co glupsze wypowiedzi wycinaj''''ta...ewentualnie...A poziom jak dla mnie moze podtrzymywac sam temat watku z "wprowadzeniem" autora..To juz jest sprawa "ich" czyli tych ktorzy sa tym zainteresowani...
Jak watek okaze sie rzeczywiscie bezsensowny/glupi wtedy dzialaj...ale nie zabraniaj niczego mlodym gniewnym :P

05.06.2004
09:47
[48]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Nie przerywajmy tego wątku. Dawno nie bawiłem się tak czytając tak głupie wypowiedzi jak martinez12cośtam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.