GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Film "Doom"

04.06.2004
20:11
smile
[1]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Film "Doom"

To jest dopiero numer.:)

04.06.2004
21:59
[2]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Ja czekam na "Alien vs. Predator".

04.06.2004
22:16
[3]

Fett [ Avatar ]

oby nie zrobili czegos na miare Resident Evil :/

04.06.2004
22:18
smile
[4]

wysiu [ ]

Ja mma nadzieje, ze chodzi o 15 lipca przyszlego roku....:) W miesiac (plus kilka dni) chca napisac scenariusz, i zrobic film?:)

04.06.2004
22:19
[5]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

Mephistopheles
kiedy ma sie ukazac w Polsce ? a kiedy w USA ?

04.06.2004
22:23
[6]

ronints [ Pretorianin ]

Ja to osobiscie bym z chcecia ogladnal dobra ekranizacje Diablo

04.06.2004
22:24
[7]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

a ja myslalem o filmie "StarCraft" !

04.06.2004
22:58
smile
[8]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Zamiast tych filmow wolałbym wiecej dobrych gier, podobna sprawa była z ksiazkami opartymi o Baldura itp. Beznadzieja totalna podobnie moze byc z takimi filmami ....

04.06.2004
23:01
[9]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


Alien vs Predator może być fajny.Ale robi go ten sam reżyser od Resident Evil więc film może by trochę płytki.

05.06.2004
09:03
[10]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

captain_nemo ---> Z tego co słyszałem, to film wychodzi pod koniec tego roku. Nie wiem, kiedy dojdzie do Polski, ale ja będę polować na piraty, bo tak będzie szybciej.
Ewa Dżyzga ---> Wg mnie Rezak był taki sobie. Fabuła trzymała się trochę sztucznie, to prawda, ale akcja najgorsza nie była.

05.06.2004
09:11
[11]

Wigggins [ Pretorianin ]

Film starcraft? wow było by niezle, wyobrazcie sobie sage starcraft podobne do star warsów tylko takie bardziej hmm... mroczne? geez to by było nawet niezłę (chodz wiadomo ze nie bedzie, bo filmu nie zrobia) ale nie powiem ze potecjal na dobra sage jest ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.