
Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Film "Doom"
To jest dopiero numer.:)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Ja czekam na "Alien vs. Predator".
Fett [ Avatar ]
oby nie zrobili czegos na miare Resident Evil :/

wysiu [ ]
Ja mma nadzieje, ze chodzi o 15 lipca przyszlego roku....:) W miesiac (plus kilka dni) chca napisac scenariusz, i zrobic film?:)
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
Mephistopheles
kiedy ma sie ukazac w Polsce ? a kiedy w USA ?
ronints [ Pretorianin ]
Ja to osobiscie bym z chcecia ogladnal dobra ekranizacje Diablo
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
a ja myslalem o filmie "StarCraft" !

mortan_battlehammer [ Legend ]
Zamiast tych filmow wolałbym wiecej dobrych gier, podobna sprawa była z ksiazkami opartymi o Baldura itp. Beznadzieja totalna podobnie moze byc z takimi filmami ....
Ewa Dżyzga [ Konsul ]
Alien vs Predator może być fajny.Ale robi go ten sam reżyser od Resident Evil więc film może by trochę płytki.
Mephistopheles [ Hellseeker ]
captain_nemo ---> Z tego co słyszałem, to film wychodzi pod koniec tego roku. Nie wiem, kiedy dojdzie do Polski, ale ja będę polować na piraty, bo tak będzie szybciej.
Ewa Dżyzga ---> Wg mnie Rezak był taki sobie. Fabuła trzymała się trochę sztucznie, to prawda, ale akcja najgorsza nie była.
Wigggins [ Pretorianin ]
Film starcraft? wow było by niezle, wyobrazcie sobie sage starcraft podobne do star warsów tylko takie bardziej hmm... mroczne? geez to by było nawet niezłę (chodz wiadomo ze nie bedzie, bo filmu nie zrobia) ale nie powiem ze potecjal na dobra sage jest ;)