land6r [ Pretorianin ]
RYL
Mam kilka pytan dotyczacych tej gry :
1. Czy jest jakies miejsce do przechowywania nadmiaru przedmiotow ?
2. Czy da sie ulepszac halmety ?
3. Ktorym klawiszem zbierac przedmioty ? bo do tej pory wychodze do myszy i klikam a nie ma jak wyprobowac bo w kolo zawsze stoi stado sepow.
4. Na jakich potworach expowac na 28 lvl ?
land6r [ Pretorianin ]
up
Gordek [ Generaďż˝ ]
AD 1. Czy jest jakies miejsce do przechowywania nadmiaru przedmiotow ?
Tak Vault. Na razie widziałem je tylko w Testito, ale możliwe, że gdzie indziej też są.
AD 3. Ktorym klawiszem zbierac przedmioty ? bo do tej pory wychodze do myszy i klikam a nie ma jak wyprobowac bo w kolo zawsze stoi stado sepow.
Rzeczy zbiera się klawiszem "E".
AD 5. Jest już temat o RYLu na GOLu. Może tam bedą wiedzieć więcej.