GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RYL

04.06.2004
19:00
[1]

land6r [ Pretorianin ]

RYL

Mam kilka pytan dotyczacych tej gry :
1. Czy jest jakies miejsce do przechowywania nadmiaru przedmiotow ?
2. Czy da sie ulepszac halmety ?
3. Ktorym klawiszem zbierac przedmioty ? bo do tej pory wychodze do myszy i klikam a nie ma jak wyprobowac bo w kolo zawsze stoi stado sepow.
4. Na jakich potworach expowac na 28 lvl ?

05.06.2004
15:45
[2]

land6r [ Pretorianin ]

up

05.06.2004
17:38
[3]

Gordek [ Generaďż˝ ]

AD 1. Czy jest jakies miejsce do przechowywania nadmiaru przedmiotow ?
Tak Vault. Na razie widziałem je tylko w Testito, ale możliwe, że gdzie indziej też są.

AD 3. Ktorym klawiszem zbierac przedmioty ? bo do tej pory wychodze do myszy i klikam a nie ma jak wyprobowac bo w kolo zawsze stoi stado sepow.
Rzeczy zbiera się klawiszem "E".

AD 5. Jest już temat o RYLu na GOLu. Może tam bedą wiedzieć więcej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.