Filipesco [ Centurion ]
Problem ze skórką do XP...
https://www.wincustomize.com/skins.asp?library=4&SkinID=345 <-- tę oto skórkę chciałem sobie zainstalować na moim XPku... Mam WindowsBlinds, ale toto nie widzi tej skórki. Jakim programem uda mi się to zainstalować?? I jak? Dzięki za pomoc :)
Filipesco [ Centurion ]
Uppp helpppp :?
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
ObjectBar sproboj zainstalowac
Filipesco [ Centurion ]
Dzieki, znalazlem juz inna, ktora dziala przez WinowsBilnds :)
MoLy [ Pretorianin ]
to jak Ty nie mozęsz ja sobie ją zainstaluje :P