GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze skórką do XP...

04.06.2004
17:57
[1]

Filipesco [ Centurion ]

Problem ze skórką do XP...

https://www.wincustomize.com/skins.asp?library=4&SkinID=345 <-- tę oto skórkę chciałem sobie zainstalować na moim XPku... Mam WindowsBlinds, ale toto nie widzi tej skórki. Jakim programem uda mi się to zainstalować?? I jak? Dzięki za pomoc :)

04.06.2004
18:53
[2]

Filipesco [ Centurion ]

Uppp helpppp :?

04.06.2004
19:42
[3]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

ObjectBar sproboj zainstalowac

04.06.2004
20:07
[4]

Filipesco [ Centurion ]

Dzieki, znalazlem juz inna, ktora dziala przez WinowsBilnds :)

05.06.2004
09:45
[5]

MoLy [ Pretorianin ]

to jak Ty nie mozęsz ja sobie ją zainstaluje :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.