GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wybieramy najwiekszego sztywniaka forum

04.06.2004
17:56
smile
[1]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

wybieramy najwiekszego sztywniaka forum

siema

prosze podac wasze propozycje osob, ktore uwazacie za najwiekszych sztywniakow na tym forum, prosze podawac rowniez krotkie uzasadnienie, co by sztywniaki sie nam nie poobrazali :-)
moje typy:

Łowca Czarownic: nie pije, nie pali, ma robale :-) wzorowy harcerzyk, jak na wzor cnot i zasad morlanych przystalo, nie spozywa alkoholu, gdyz uwlaczalby on jego intelektowi i doprowadzilby (nie daj boze!) do przedwczesnego kontaktu seksualnego (odpukac!) z napalona kolezanka :-) jest wzorowym katolikiem (zalicza kazde nabozenstwo niczym jego koledzy panienki). No i teraz najwazniejsze, kazdy zart na forum traktuje powaznie i przy wyrazaniu don dezaprobaty wstawia tego emotikona --> :| zalosny widok :)
niestety ow pan rzadko jest na forum i pewnie sie nie dopisze :-(

Looz: widzialbym go jako prowadzacego "Rower Błażeja". inteligenty, mlody, przystojny... żałosny. mysli ze pozjadal wszystkie rozmumy, ale jako czlek niedorosly tuz po maturze wiele jeszcze sie musi w zyciu nauczyc. wybralem go na forumowego sztywniaka z powodu wielkiego niezrozumienia co niektorych dowcipow (zreszta jak pan powyzej).

osoby ktore dostana najwiecej glosow, zostana okrzykniete forumowym sztywniakiem i... to wszytko :-)

enjoy! :-D

04.06.2004
17:58
[2]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

zbój jakubek---załozył głupi watek o adresie
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2427498&N=1

04.06.2004
17:59
[3]

Alick [ Konsul ]

1. Zbój Jakubek
tylko w zupełnie innej kategorii.

04.06.2004
17:59
[4]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

ja też wybieram zbója jakubka..

04.06.2004
18:00
[5]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

zbój Jakubek a jak

04.06.2004
18:01
smile
[6]

ronn [ moralizator ]

Mortan_Battlehammer :))

Jaka jest przewidziana nagroda? Jesli pieniezna, to oddaje na M_B 2 glosy!!

04.06.2004
18:03
smile
[7]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Oczywiscie moj znakomity kolega Ronn juz mnie wpisal wiec oddaje głos na siebie :))

04.06.2004
18:20
smile
[8]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Wiesz... jak zobaczyłem ten watek tak se pomyślałem, że to własnie ja bym mógł w nim startować :) Dlatego, że tak jestem postrzegany przez ludzi którzy mnie nie znają. I nie zaprzeczę, że jestem katolikiem (tu nastepny moment w którym to moge zaznaczyć) i wcale nie mam zamiaru tego się wypierać, niestety nie moge być w tej sprawie wzorem :P Nie złożyłem jeszcze przysięgi. Nie wiem czy to zrobię, ale Harcerstwa też się nie wyprę czybku jeden :)
A co do robali to pilnuj własnej dupy...

04.06.2004
18:21
smile
[9]

przemek__ [ PRZEMEK ]

zbój jakubek !

04.06.2004
18:28
[10]

bit89 [ Pretorianin ]

Głos do kolekcji na zbój jakubek.

04.06.2004
18:30
[11]

Długi Róg z Kansas [ Centurion ]

wielokrotnie usilowano sprawdzic kto ma najwiekszego sztywniaka na forum ale do tej pory sie nie udalo

04.06.2004
18:34
[12]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

DRK---->ktora sprawdzala??? u mnie jej nie bylo...:))

04.06.2004
18:36
smile
[13]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

lowca: alez ja cie znam. jestesmy z tej samej parafii. ogladamy razem plebanie.

reszta: jesli juz zdecydujecie sie na mnie zaglosowac, to prosze o krotkie uzasadnienie. jak na razie nie licze waszych glosow.

04.06.2004
18:37
smile
[14]

Banananan [ Dezerter ]

reksio, on jest największym sztywniakiem... Od trzech czy czterech miesięcy nie odezwał się na forum (w ogóle w Inernecie) co oznacza, że jest martwy, czyli sztywny... :P

04.06.2004
18:39
[15]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kogoś tu nieźle pogięło:|

na sztywniaka nie zagłosuję na jakubka..to nie ta kategoria..

04.06.2004
18:39
[16]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

zboj ja podałem uzasadznienie swojej decyzji

04.06.2004
18:41
smile
[17]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

hubs, co ma piernik do wiatraka? he?

ewunia, tez cie kocham, mam nadzieje ze sprawa zjazdu aktualna, wpadne z tata :-D :-*

04.06.2004
18:46
smile
[18]

Anarki [ Demon zła ]

glos oodaje na jakubka!

04.06.2004
18:47
[19]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jakiego zjazdu?:|

04.06.2004
18:51
smile
[20]

davhend [ Garrett ]

Zbój Jakubek , dlatego , że jest centrionem i zakłada znakomite wąki , np ten .

04.06.2004
18:54
smile
[21]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

ewunia: tego zjazdu o ktorym dyskutowalem na waszym watku, co powiedzieliscie ze musze byc pelnoletni albo ze musze wpasc z tata :-(

davhend: rzeczywiscie, fajny

04.06.2004
18:54
[22]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

no to ze ten watek jest sztywny panie zboju

04.06.2004
18:55
smile
[23]

Frodo7 [ Pretorianin ]

Zbój Jakubek --------->Co do Looza to się zgadzam (btw . to on jest dopiero po maturze ??heheh to dzieciak jeszcze ;)) ale ogólnie wątek do kasacji ...

04.06.2004
18:55
[24]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

Zbój Jakubek haha :D

04.06.2004
18:55
[25]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zbój...oj...to już się spóźniłeś..on był w piątek:D

edit: no chyba że chodzi ci o rowerki...ale to nie jest żaden zjazd...to spotkanie przyjaciół..obawiam się że ty się do nich nie zaliczasz:(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 18:55:52]

04.06.2004
18:57
[26]

ehhh [ Angel of Death ]

ej ludzie, jakos mi sie nie widzi zeby Jakubek Zboj byl sztywniakiem:>
davhend - i co w zwiazku z tym ze jest centurionem? Ty jestes "ghostem" ŁĄAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁ :/

ja nie oddaje zadnego glosu bo czytam na calym forum tylko swoje wypowiedzi;P

04.06.2004
19:23
[27]

Immacolata2 [ Centurion ]

o nie
jesli slowo "sztywniak" jest tu uzyte w sensie pejoratywnym to
Looz nie jest sztywniakiem (Anais poswiadcza to goraco i stanowczo)

04.06.2004
19:26
smile
[28]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Zbój Jakubek wygrywa

04.06.2004
19:38
[29]

Klemens [ Generaďż˝ ]

Echh, z zasady nie bawie sie w takie pyskowki, ale skoro drogi Zboju( tudziez Jakubku) chcesz sie ponabijac z innych ludzi( nie czarujmy sie, taki byl Twoj zamysl przy tworzeniu tego watku) to oddaje moj glos na Ciebie.

Uzasadnienie - za wade innych osob uwazasz, iz one "nie pija, nie pala, nie spozywaja alkoholu[ przez te sformulowanie nie rozumiem wczesniejszego "nie pije" odnosnie Lowcy - czyzbys mial na mysli ogolnie ciecze?? Jesli tak, to Lowca z pewnoscia jest sztywniakiem - po dwoch tygodniach bez wody kazdy nie zyje], jest wzorowym katolikiem" itp. Nie ma to jak byc cool rowniacha, spoko ziomalem, zajefajnym luzakiem - jak dla mnie sztywniactwo( moralne jak i jesli idzie o wyobraznie) to potegi...

04.06.2004
19:40
[30]

Vader [ Senator ]

Dziwne. Jak dla mnie sztywniak = zaleta. Przynajmniej wiem ze mam doczynienia z czlowiekiem potrafiacym zachowac powage, czyli mozliwy jest z nim dialog i wypracowanie dowolnego kompromisu.
A luzacy tez sa przydatni. Z kogos trzeba sie smiac :)

04.06.2004
19:44
[31]

Fett [ Avatar ]

oddaje głos na siebie - nie pije nie pale nie ćpam. "wzorowy harcerzyk"

04.06.2004
19:49
[32]

sztywniak [ Junior ]

mam jakies szanse?

04.06.2004
20:10
smile
[33]

Enedweth [ Konsul ]

Fett - to tak jak ja; zakładamy zastęp ? :D

04.06.2004
23:13
smile
[34]

Banananan [ Dezerter ]

Heh, ludzie myślicie, że oddając głoś na Zbója Jakubka denewujecie go albo w ogóle w jakikolwiek sposób mu coś zrobicie? On was ma głęboko w dupie i to co mówicie również... Tak więc nie ścigajcie się w kategorii: "kto bardziej dokopie temu debilowi Jakubkowi", ponieważ nikt mu nie dokopie, bo on leje na to... Pomyślcie czasem, a nie idziecie jak barany za pasterzem...

04.06.2004
23:16
smile
[35]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

mazio

chociaz stary - jeszcze sztywny ;P

04.06.2004
23:19
[36]

Loonatyk_ [ Pretorianin ]

soul

04.06.2004
23:22
smile
[37]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Zbój jakubek w konkursie na spameraroku na GOLu. Do tej pory mnie ciarki przechodza na myśla o ątku jak został chorążym. A jeżeli uważsz chłopie wiarę katolicka czy jakąkolwiek inną za oznak sztywniactwa albo głupoty to echh.... szkoda gadać.... Ludzie zróbcie dobry uczynek i nie dopisujcie się zeby ten wątek spadł w czeluście forum"

04.06.2004
23:25
smile
[38]

Ward [ Generaďż˝ ]

w sprawie głosowania to nie mam pijęcia bo dobrze znam tylko klika osób to przypinać komyś kwatków nie mogę,
ale mnie jedno zastanowiło co jakubek napisał :
Looz: widzialbym go jako prowadzacego "Rower Błażeja". inteligenty, mlody, przystojny... żałosny. mysli ze pozjadal wszystkie rozmumy, ale jako czlek niedorosly tuz po maturze wiele jeszcze sie musi w zyciu nauczyc
a skąd to jakubek wiesz ? no że jest młody , przystojny itp ;->
nie wnikam czy tak jest czy nie ale mnie jakubka dedukcja albo wiedza albo jasnowidzenia zdolnośc zadziwiła.

04.06.2004
23:27
smile
[39]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

buhehehe, Banananan dobrze mówi :)
leje cieplym moczem na wasze opinie :D
moge tu wejsc na innych nickach (mniej lub bardziej powaznych) i dopisac sie do tego watku z jakims super inteligentnym tekstem, jaki to Jakubek jest be, ale po co ?

klemens -------> wspolczuje ci. chyba tata ci dyktowal ta odpowiedz.

ewunia -----> a za ile bierzesz do dzioba?

Filevandrel ------> tez cie kocham misiu pysiu :*

ward --------> poznalem go na pikniku

04.06.2004
23:27
smile
[40]

Ward [ Generaďż˝ ]

miało być :
przypinać komuś kwiatków ...itd

ach to pisanie na kolanie ;->

04.06.2004
23:31
smile
[41]

Ward [ Generaďż˝ ]

Jakubek - łłłeee , takie banalne wytłumaczenie ?
ale jak ...piszesz że jest przystojny i ogólnie fajoski to pachniało przez chwilę skandalem , ale jak tak to taka niedwuznaczna ocena z twojej strony spox
:->

04.06.2004
23:32
smile
[42]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Zbój jakubek !!! Przegłosowane :D

04.06.2004
23:33
smile
[43]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

ward -------> kocham go i chce z nim lotac, wystarczy?

04.06.2004
23:35
smile
[44]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


jakubek od takich pytan ewunia ma gg

04.06.2004
23:35
[45]

Ward [ Generaďż˝ ]

Jakubek - no to masz punkt za szczerość ;->

04.06.2004
23:39
[46]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

Nie miałem swojego typu, ale odkąd zobaczyłem post Klemensa, to juz mam:). Ludzie, spróbujcie popatrzeć na ten wątek z przymrużeniem oka, nie ma ona na celu nikogo obrazić, a jedynie zabawić i pomysł jest całkiem fajny. A tu zaraz odezwli się wszyscy forumowi moralizatorzy i wszystko zepsuli :/.

04.06.2004
23:42
smile
[47]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Zbój jakubek sie na sztywniaka nie nadaje, wedlug mnie jest az nadto wyluzowany

==>Zbój
Byles na pikniku? A ja nadaje sie na sztywniaka?

Moze bym zaglosowal na siebie. Tylko ze jest problem, bo pije, pale i generalnie niewieloma rzeczami w zyciu sie przejmuje. Ale jak bardzo bede chcial, to moge, moge, moge ?

04.06.2004
23:50
smile
[48]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Soulcatcher...

05.06.2004
00:10
[49]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> Gangsta^

Uwazasz za zabawne nazywanie kogokolwiek "zalosnym"? Mowisz, iz watek ow nie ma na celu nikogo obrazic, a jedynie sie zabawic? Ok, ale przeciez mowa tu o zabawie cudzym kosztem - jesli ktos autentycznie miesci sie w Jakubkowej definicji "sztywniaka", to przeciez wcale nie bedzie zachwycony umieszczeniem swego nicku na takowej liscie...

Poza tym - czuje sie wyrozniony, wszak obojetnosc jest po stokroc gorsza od nienawisci:))))))

--> Banananan&Jakubek

Alez o co sie obrazacie, na co lejecie moczem itp.? Przeciez chodzi o wybranie forumowego sztywniaka "i to wszystko". "Enjoy", czyz nie? Po coz wiec te komentarze?

05.06.2004
00:24
smile
[50]

Banananan [ Dezerter ]

Klemens -> Ja (za Zbója Jakubka się nie będę wypowiadał - to jego działka :P) się obrażam? A kto pojechał po założycielu wątku, ja czy ty? To ty się poczułeś urażony z powodu sposobu w jaki Zbój wybrał Łowcę Czarownic na największego sztywniaka forum... :P A ciepłym moczem leje na opine o mnie jakie czasami spotykam na tym forum... Forum jest - jak sam napisałeś w ostatnim poście :D - od zabawy, niektórzy jednak biorą je strasznie serio i potem powstają takie posty jak np. w tym wątku bądź wielu innych... :P

PS: Poza tym to i tak mam to w dupie... :P

05.06.2004
00:44
[51]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

Klemens---->
"Uwazasz za zabawne nazywanie kogokolwiek "zalosnym"?"

Nie, nie uważam. Patrzę natomiast na ten wątek z przymrużeniem oka i z takim też przymrużeniem wytypowałem Cię do tytułu sztywniaka:).Popatrz na to z tej strony: Nie sądzę, żeby Looz czy Łowca czarownic bardzo przejęli się typami Jakubka ;).

05.06.2004
01:40
smile
[52]

Septi [ Starszy Generał ]

Ja niechce sie wtrącać ale chciałbym tylko powiedzieć że zdecydowanie najwiekszym sztywniakiem tego forum jest mój najlepszy druch i kompan,który ani na chwile mnie nie odstępuje i non-stop czuwa po środku.Wiadomo czasem spi,choć bardzo często zdarza sie że stoi na baczność i pilnuje czy wszystko gra.

05.06.2004
09:48
[53]

MoLy [ Pretorianin ]

ale wątek

05.06.2004
09:55
smile
[54]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

MoLy --> Może już wystarczy?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.