
Zbój Jakubek [ Centurion ]
wybieramy najwiekszego sztywniaka forum
siema
prosze podac wasze propozycje osob, ktore uwazacie za najwiekszych sztywniakow na tym forum, prosze podawac rowniez krotkie uzasadnienie, co by sztywniaki sie nam nie poobrazali :-)
moje typy:
Łowca Czarownic: nie pije, nie pali, ma robale :-) wzorowy harcerzyk, jak na wzor cnot i zasad morlanych przystalo, nie spozywa alkoholu, gdyz uwlaczalby on jego intelektowi i doprowadzilby (nie daj boze!) do przedwczesnego kontaktu seksualnego (odpukac!) z napalona kolezanka :-) jest wzorowym katolikiem (zalicza kazde nabozenstwo niczym jego koledzy panienki). No i teraz najwazniejsze, kazdy zart na forum traktuje powaznie i przy wyrazaniu don dezaprobaty wstawia tego emotikona --> :| zalosny widok :)
niestety ow pan rzadko jest na forum i pewnie sie nie dopisze :-(
Looz: widzialbym go jako prowadzacego "Rower Błażeja". inteligenty, mlody, przystojny... żałosny. mysli ze pozjadal wszystkie rozmumy, ale jako czlek niedorosly tuz po maturze wiele jeszcze sie musi w zyciu nauczyc. wybralem go na forumowego sztywniaka z powodu wielkiego niezrozumienia co niektorych dowcipow (zreszta jak pan powyzej).
osoby ktore dostana najwiecej glosow, zostana okrzykniete forumowym sztywniakiem i... to wszytko :-)
enjoy! :-D
hubs [ Stand UP Speak UP ]
zbój jakubek---załozył głupi watek o adresie
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2427498&N=1
Alick [ Konsul ]
1. Zbój Jakubek
tylko w zupełnie innej kategorii.
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
ja też wybieram zbója jakubka..
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
zbój Jakubek a jak

ronn [ moralizator ]
Mortan_Battlehammer :))
Jaka jest przewidziana nagroda? Jesli pieniezna, to oddaje na M_B 2 glosy!!

mortan_battlehammer [ Legend ]
Oczywiscie moj znakomity kolega Ronn juz mnie wpisal wiec oddaje głos na siebie :))

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Wiesz... jak zobaczyłem ten watek tak se pomyślałem, że to własnie ja bym mógł w nim startować :) Dlatego, że tak jestem postrzegany przez ludzi którzy mnie nie znają. I nie zaprzeczę, że jestem katolikiem (tu nastepny moment w którym to moge zaznaczyć) i wcale nie mam zamiaru tego się wypierać, niestety nie moge być w tej sprawie wzorem :P Nie złożyłem jeszcze przysięgi. Nie wiem czy to zrobię, ale Harcerstwa też się nie wyprę czybku jeden :)
A co do robali to pilnuj własnej dupy...

przemek__ [ PRZEMEK ]
zbój jakubek !
bit89 [ Pretorianin ]
Głos do kolekcji na zbój jakubek.
Długi Róg z Kansas [ Centurion ]
wielokrotnie usilowano sprawdzic kto ma najwiekszego sztywniaka na forum ale do tej pory sie nie udalo
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
DRK---->ktora sprawdzala??? u mnie jej nie bylo...:))

Zbój Jakubek [ Centurion ]
lowca: alez ja cie znam. jestesmy z tej samej parafii. ogladamy razem plebanie.
reszta: jesli juz zdecydujecie sie na mnie zaglosowac, to prosze o krotkie uzasadnienie. jak na razie nie licze waszych glosow.

Banananan [ Dezerter ]
reksio, on jest największym sztywniakiem... Od trzech czy czterech miesięcy nie odezwał się na forum (w ogóle w Inernecie) co oznacza, że jest martwy, czyli sztywny... :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
kogoś tu nieźle pogięło:|
na sztywniaka nie zagłosuję na jakubka..to nie ta kategoria..
hubs [ Stand UP Speak UP ]
zboj ja podałem uzasadznienie swojej decyzji

Zbój Jakubek [ Centurion ]
hubs, co ma piernik do wiatraka? he?
ewunia, tez cie kocham, mam nadzieje ze sprawa zjazdu aktualna, wpadne z tata :-D :-*

Anarki [ Demon zła ]
glos oodaje na jakubka!
EwUnIa_kR [ Legend ]
jakiego zjazdu?:|

davhend [ Garrett ]
Zbój Jakubek , dlatego , że jest centrionem i zakłada znakomite wąki , np ten .

Zbój Jakubek [ Centurion ]
ewunia: tego zjazdu o ktorym dyskutowalem na waszym watku, co powiedzieliscie ze musze byc pelnoletni albo ze musze wpasc z tata :-(
davhend: rzeczywiscie, fajny
hubs [ Stand UP Speak UP ]
no to ze ten watek jest sztywny panie zboju

Frodo7 [ Pretorianin ]
Zbój Jakubek --------->Co do Looza to się zgadzam (btw . to on jest dopiero po maturze ??heheh to dzieciak jeszcze ;)) ale ogólnie wątek do kasacji ...
OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]
Zbój Jakubek haha :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
zbój...oj...to już się spóźniłeś..on był w piątek:D
edit: no chyba że chodzi ci o rowerki...ale to nie jest żaden zjazd...to spotkanie przyjaciół..obawiam się że ty się do nich nie zaliczasz:(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 18:55:52]
ehhh [ Angel of Death ]
ej ludzie, jakos mi sie nie widzi zeby Jakubek Zboj byl sztywniakiem:>
davhend - i co w zwiazku z tym ze jest centurionem? Ty jestes "ghostem" ŁĄAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁ :/
ja nie oddaje zadnego glosu bo czytam na calym forum tylko swoje wypowiedzi;P
Immacolata2 [ Centurion ]
o nie
jesli slowo "sztywniak" jest tu uzyte w sensie pejoratywnym to
Looz nie jest sztywniakiem (Anais poswiadcza to goraco i stanowczo)

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Zbój Jakubek wygrywa
Klemens [ Generaďż˝ ]
Echh, z zasady nie bawie sie w takie pyskowki, ale skoro drogi Zboju( tudziez Jakubku) chcesz sie ponabijac z innych ludzi( nie czarujmy sie, taki byl Twoj zamysl przy tworzeniu tego watku) to oddaje moj glos na Ciebie.
Uzasadnienie - za wade innych osob uwazasz, iz one "nie pija, nie pala, nie spozywaja alkoholu[ przez te sformulowanie nie rozumiem wczesniejszego "nie pije" odnosnie Lowcy - czyzbys mial na mysli ogolnie ciecze?? Jesli tak, to Lowca z pewnoscia jest sztywniakiem - po dwoch tygodniach bez wody kazdy nie zyje], jest wzorowym katolikiem" itp. Nie ma to jak byc cool rowniacha, spoko ziomalem, zajefajnym luzakiem - jak dla mnie sztywniactwo( moralne jak i jesli idzie o wyobraznie) to potegi...
Vader [ Senator ]
Dziwne. Jak dla mnie sztywniak = zaleta. Przynajmniej wiem ze mam doczynienia z czlowiekiem potrafiacym zachowac powage, czyli mozliwy jest z nim dialog i wypracowanie dowolnego kompromisu.
A luzacy tez sa przydatni. Z kogos trzeba sie smiac :)
Fett [ Avatar ]
oddaje głos na siebie - nie pije nie pale nie ćpam. "wzorowy harcerzyk"
sztywniak [ Junior ]
mam jakies szanse?

Enedweth [ Konsul ]
Fett - to tak jak ja; zakładamy zastęp ? :D

Banananan [ Dezerter ]
Heh, ludzie myślicie, że oddając głoś na Zbója Jakubka denewujecie go albo w ogóle w jakikolwiek sposób mu coś zrobicie? On was ma głęboko w dupie i to co mówicie również... Tak więc nie ścigajcie się w kategorii: "kto bardziej dokopie temu debilowi Jakubkowi", ponieważ nikt mu nie dokopie, bo on leje na to... Pomyślcie czasem, a nie idziecie jak barany za pasterzem...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
mazio
chociaz stary - jeszcze sztywny ;P
Loonatyk_ [ Pretorianin ]
soul

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Zbój jakubek w konkursie na spameraroku na GOLu. Do tej pory mnie ciarki przechodza na myśla o ątku jak został chorążym. A jeżeli uważsz chłopie wiarę katolicka czy jakąkolwiek inną za oznak sztywniactwa albo głupoty to echh.... szkoda gadać.... Ludzie zróbcie dobry uczynek i nie dopisujcie się zeby ten wątek spadł w czeluście forum"

Ward [ Generaďż˝ ]
w sprawie głosowania to nie mam pijęcia bo dobrze znam tylko klika osób to przypinać komyś kwatków nie mogę,
ale mnie jedno zastanowiło co jakubek napisał :
Looz: widzialbym go jako prowadzacego "Rower Błażeja". inteligenty, mlody, przystojny... żałosny. mysli ze pozjadal wszystkie rozmumy, ale jako czlek niedorosly tuz po maturze wiele jeszcze sie musi w zyciu nauczyc
a skąd to jakubek wiesz ? no że jest młody , przystojny itp ;->
nie wnikam czy tak jest czy nie ale mnie jakubka dedukcja albo wiedza albo jasnowidzenia zdolnośc zadziwiła.

Zbój Jakubek [ Centurion ]
buhehehe, Banananan dobrze mówi :)
leje cieplym moczem na wasze opinie :D
moge tu wejsc na innych nickach (mniej lub bardziej powaznych) i dopisac sie do tego watku z jakims super inteligentnym tekstem, jaki to Jakubek jest be, ale po co ?
klemens -------> wspolczuje ci. chyba tata ci dyktowal ta odpowiedz.
ewunia -----> a za ile bierzesz do dzioba?
Filevandrel ------> tez cie kocham misiu pysiu :*
ward --------> poznalem go na pikniku

Ward [ Generaďż˝ ]
miało być :
przypinać komuś kwiatków ...itd
ach to pisanie na kolanie ;->

Ward [ Generaďż˝ ]
Jakubek - łłłeee , takie banalne wytłumaczenie ?
ale jak ...piszesz że jest przystojny i ogólnie fajoski to pachniało przez chwilę skandalem , ale jak tak to taka niedwuznaczna ocena z twojej strony spox
:->

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Zbój jakubek !!! Przegłosowane :D

Zbój Jakubek [ Centurion ]
ward -------> kocham go i chce z nim lotac, wystarczy?

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
jakubek od takich pytan ewunia ma gg
Ward [ Generaďż˝ ]
Jakubek - no to masz punkt za szczerość ;->
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Nie miałem swojego typu, ale odkąd zobaczyłem post Klemensa, to juz mam:). Ludzie, spróbujcie popatrzeć na ten wątek z przymrużeniem oka, nie ma ona na celu nikogo obrazić, a jedynie zabawić i pomysł jest całkiem fajny. A tu zaraz odezwli się wszyscy forumowi moralizatorzy i wszystko zepsuli :/.

peeyack [ Weekend Warrior ]
Zbój jakubek sie na sztywniaka nie nadaje, wedlug mnie jest az nadto wyluzowany
==>Zbój
Byles na pikniku? A ja nadaje sie na sztywniaka?
Moze bym zaglosowal na siebie. Tylko ze jest problem, bo pije, pale i generalnie niewieloma rzeczami w zyciu sie przejmuje. Ale jak bardzo bede chcial, to moge, moge, moge ?

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Soulcatcher...
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Gangsta^
Uwazasz za zabawne nazywanie kogokolwiek "zalosnym"? Mowisz, iz watek ow nie ma na celu nikogo obrazic, a jedynie sie zabawic? Ok, ale przeciez mowa tu o zabawie cudzym kosztem - jesli ktos autentycznie miesci sie w Jakubkowej definicji "sztywniaka", to przeciez wcale nie bedzie zachwycony umieszczeniem swego nicku na takowej liscie...
Poza tym - czuje sie wyrozniony, wszak obojetnosc jest po stokroc gorsza od nienawisci:))))))
--> Banananan&Jakubek
Alez o co sie obrazacie, na co lejecie moczem itp.? Przeciez chodzi o wybranie forumowego sztywniaka "i to wszystko". "Enjoy", czyz nie? Po coz wiec te komentarze?

Banananan [ Dezerter ]
Klemens -> Ja (za Zbója Jakubka się nie będę wypowiadał - to jego działka :P) się obrażam? A kto pojechał po założycielu wątku, ja czy ty? To ty się poczułeś urażony z powodu sposobu w jaki Zbój wybrał Łowcę Czarownic na największego sztywniaka forum... :P A ciepłym moczem leje na opine o mnie jakie czasami spotykam na tym forum... Forum jest - jak sam napisałeś w ostatnim poście :D - od zabawy, niektórzy jednak biorą je strasznie serio i potem powstają takie posty jak np. w tym wątku bądź wielu innych... :P
PS: Poza tym to i tak mam to w dupie... :P
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
Klemens---->
"Uwazasz za zabawne nazywanie kogokolwiek "zalosnym"?"
Nie, nie uważam. Patrzę natomiast na ten wątek z przymrużeniem oka i z takim też przymrużeniem wytypowałem Cię do tytułu sztywniaka:).Popatrz na to z tej strony: Nie sądzę, żeby Looz czy Łowca czarownic bardzo przejęli się typami Jakubka ;).

Septi [ Starszy Generał ]
Ja niechce sie wtrącać ale chciałbym tylko powiedzieć że zdecydowanie najwiekszym sztywniakiem tego forum jest mój najlepszy druch i kompan,który ani na chwile mnie nie odstępuje i non-stop czuwa po środku.Wiadomo czasem spi,choć bardzo często zdarza sie że stoi na baczność i pilnuje czy wszystko gra.
MoLy [ Pretorianin ]
ale wątek

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
MoLy --> Może już wystarczy?