
marissaw [ Pretorianin ]
direx...
Direx czy ja to się tam pisze w napewno program bez kturego wiekszość gier nie pujdzie. Nie wiedziałem gdzie dać ten problem dlatego znalazł się właśnie tu. Probllem polega na tym że nie moge zainstalować tego programu ( a zawsze mogłem ale zainstalowałem jeszcze raz windows bo mam nowy dysk:)) bo pisze że nie znalazło jakiegoś tam pliku. Wiecie może co to może być???
Z góry dziękuje:)