GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

direx...

04.06.2004
16:21
smile
[1]

marissaw [ Pretorianin ]

direx...

Direx czy ja to się tam pisze w napewno program bez kturego wiekszość gier nie pujdzie. Nie wiedziałem gdzie dać ten problem dlatego znalazł się właśnie tu. Probllem polega na tym że nie moge zainstalować tego programu ( a zawsze mogłem ale zainstalowałem jeszcze raz windows bo mam nowy dysk:)) bo pisze że nie znalazło jakiegoś tam pliku. Wiecie może co to może być???

Z góry dziękuje:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.