
Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 84
Siaraaaaaaa!!! i wszystko jasne......
zarith [ ]
bzzzt

Pencil [ Konsul ]
Dzień dobry, cześć i czołem!

Szenk [ Master of Blaster ]
eeee, nie pierwszy? :(

zarith [ ]
dużo macie jeszcze do roboty??

Szenk [ Master of Blaster ]
Ja już dziś kupę zrobiłem :DD
Jeszcze tylko 20 minut do weekendu :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Szczebernasty...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Widziałem podobne - tylko z tekstem: Jak Ci leci :))

Szenk [ Master of Blaster ]
WEEEEKEEEEND!!!

zarith [ ]
taaa... za 20 minut:)

Pencil [ Konsul ]
Uwielbiam weekend. :-)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Szyberdziesty!

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Piwa net, sam gered!
Edit: Ups, nie ten wątek :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 17:24:35]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
byłoby QL gdyby nie kac jutrzejszy...

Szenk [ Master of Blaster ]
Vin --> A co za problem zrobić tak, żeby odwlec kaca do niedzieli? :DDD

Dogon [ Generaďż˝ ]
Ciekawe kiedy mi podniosą transfer NEO + z 512 na wyżej ...dostałem już ze trzy maile o tym że TPSA zwiększa przepustowość a tu kicha ...nadal tyle samo ..i jeszcze od paru dni mam duże problemy z logowaniem na dodatek ...narazie zamiast zwiększenia łącza tylko same problemy...
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Szenk - już ejsem nawalony.. Jedyny problem to pić na kacu (co z wiekiem nie jest łatwe),... oki.... dobra wódeczka w sobotę i kac przecodzi na niedzielę:)))
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
oki - może nie kac, ale tzw. zmęczenie materiału...
Dogon---> zamiast komputerów za miliony (tepsie) + upgrade przeglądarki dla Piorasq - im potrzeba linuxa za 1000k w usługac żeby powiedzieli klienotm jaką przepustowość mozna dać klientom - ostatnio czytełem ze mogą dać 2 Mb/s mi tylko nie ma cennika.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 22:05:45]
Czamber [ Czamberka ]
hej :) wlasnie wrocilam z imprezki..
jutro mam wycieczke rowerowa do Goczalkowic, bedzie ciekawie, pobudka o 6 :)
pokaze Wam kilka zdjec :)
od lewej: ja i moja kolezanka z grupy Hania :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 00:03:29]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
oj... czyje to? :>
Czamber [ Czamberka ]
:)
Bartek, Ania, Ja i Grześ :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 00:04:01]
Czamber [ Czamberka ]
moje :P :P :P
Ania, Ja, Paweł i kawałek Hani.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 00:04:31]
Czamber [ Czamberka ]
:)
Ania, Aska i Ja :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 00:04:51]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Może dawaj jakieś opisy tych sympatycznych pań? :>
Tzn. kto jest kto :)
Czamber [ Czamberka ]
widzicie te majteczki na pierwszym zdjeciu? :D
gralam w pilkarzyki z kolega [ tym, co jest na zdjeciu wyzej wraz ze mna i Ania ] o taniec w nich na stole :D :P
I wygralam :D :D :D :P
[ zeby nie bylo niedomowien: kolega ma dla mnie zatanczyc w tych majteczkach :D :D :D ]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 00:09:34]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
that's all?

Peterrek [ 420 ]
Czamber --> Kim jest ta dziewczyna w czarnej bluzecce, siedząca obok ciebie ? :P
Czamber [ Czamberka ]
dobranoc :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 00:30:05]

piokos [ ]
ta pierwsza fotka smakowita ........
........ mmmmm piwko z sokiem ;-P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
O, widzę że ciekawie się zrobiło na wątku :P

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
koszuka z Che na fotce...
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Tacy w koszulkach z Che to mnie śmieszą swoją drogą :P

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pewnie sami nie wiedzą z kim na koszulce paradują :P
Czamber [ Czamberka ]
nie ma to jak po wygladzie oceniac ludzi :|

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ja go nie oceniłem... ale sam fakt chodzenia w Che już o czymś swiadczy... :>

Peterrek [ 420 ]
Coś powiedziałem nie tak?
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber -> miałaś iść spać :P
Koszulki z Che nosi się by:
1. coś tym przekazać, pokazać swoje poglądy,
2. bo "są modne"
Nie wiem który powód gorszy, chyba nr2, ale poglądy nr1 są śmieszne - Che to lewacki bandzior.
Czamber [ Czamberka ]
Bregan ... twoj bzdurny komentarz "Pewnie sami nie wiedzą z kim na koszulce paradują :P" wcale nie swiadczy o tym, ze go nie oceniles..
nie znasz go wcale, nie wiesz kim jest, co mysli..
a.i.n. ... mialam.. ale pakuje sie na dzisiejszy wyjazd i jakos tak jeszcze tu jestem..
dla Ciebie smieszne poglady, dla niego moze nie..
ide spac..
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 00:52:09]
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber -> ale ludzi można oceniać po ubraniu, bo przez ubranie większość ludzi jakoś się wyraża.
Jak kolo chodzi w dresie, to oczywiście wcale go nie oceniasz inaczej niż "rastamana"?
Koszulka z Che to już rodzaj politycznego manifestu.
A, że Che to komuch i morderca, to mnie to śmieszy (kiedyś denerwowało ;)
Czamber [ Czamberka ]
oczywiscie masz prawo do wlasnego zdania..
kurde, teraz serio ide spac..
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Dobranoc.
I pij dużo płynów przez weekend.
Mam na myśli wodę mineralną :D
Peterrek [ 420 ]
Dobra ja też idę spać. Dobranoc.
Kim jest ten "CHE" ?? ...che...
Jutro może się dowiem.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Jezu... jutro odpowiem... spać... dobranoc :/
Peterrek --> Che Guevara, rewolucjonista.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 01:02:57]

zarith [ ]
dzień dobry:)

Szenk [ Master of Blaster ]
A myślałem że będe pierwszy w sobotę rano - a tu dopiero drugi :)

Pencil [ Konsul ]
Trzeci?
Podium jest. ;-)
SirGoldi [ Gladiator ]
Łuuu - pozycja przegranego :( (4) :P
Ma ktoś tela z Heyah? Od 3 dni mnie zaczynać szlag trafiać... Gdy próbuje do kogoś zadzwonić to pewien miły pan za każdym razem mówi mi że pozostało mi 10, 9, 8 itd. do końca ważności karty... Da się go jakoś zamknąć?

zarith [ ]
nie mieliście szans, ciąłem do 4 rano w gunbounda:)
piokos --> kupiłem sobie wreszcie flagę:)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
hejka
Z policyjnych raportów
Osobnik mimo mojego upomnienia zachowywał się agresywnie. Wobec powyższego uderzyłem go kilka razy pałką służbową, więc do radiowozu wsiadł chętnie.
* * *
Podkreślam ponownie, że patrol pieszy nie jest w stanie w żaden sposób skutecznie ująć i zatrzymać uciekającego samochodu.
* * *
Jak wyjaśniłem szwagrowi, obrzucany przez niego obelgami, że sygnet nie jest stracony i najdalej następnego dnia wydalę go.
* * *
Podejrzany zrobił dużą i małą potrzebę wewnątrz spodni celem uniknięcia odpowiedzialności.
* * *
Patrolując ulice zauważyłem spokój.
* * *
Rozpytywany nie widział poszukiwanej, ani niczego, bo był niewidomy.
* * *
Nie można było zatrzymanego dokładnie rozpytać, bo był pijany i tylko bełkotał i charczał odbytnicą.
* * *
Dane personalne ustaliłem na podstawie ustnej.
* * *
Miał członka wyjętego, którego emitował za kioskiem w dłoni.
* * *
Po przybyciu na miejsce zastałem cudzoziemców: Palestyńczyk, Irak i ob. Niemiec.
* * *
Na mojej głowie zbezczeszczono orła z koroną.
* * *
Ukrywał się w śmietniku, przez co cuchnął tak intensywnie, że nawet pies służbowy się skrzywił.
* * *
Dnia... o godzinie... patrolując ulice zauważyliśmy grupę osobników zachowujących się podejrzanie. Podeszliśmy do nich celem wylegitymowania. Na naszą prośbę o okazanie dokumentów odpowiedzieli: "Sp*rdalajcie ", co też niezwłocznie uczyniliśmy.
* * *
Na ciele były widoczne ślady ukąszeń przez czarnego psa.
* * *
Wyżej wymieniona stwierdziła, że została pobita przez 3 nieznanych mężczyzn, z których jeden nazywa się Gólka Andrzej.
* * *
Do szpitala przywieziono mężczyznę pobitego karetką pogotowia.
* * *
Oskarżony rżnął na mnie ubranie. Sukienki nie porżnął, gdyż zdążyłam się rozebrać.
* * *
Do domu sprowadza element, z którym wyprawia gieorgie.
* * *

piokos [ ]
zarith ===> no to gratuluję :-), a ja nieskromnie powiem że zaliczyłem 2-iego Double killa z jednoczesnym bungee shotem :-P; dokumentacja w serialu GUNBOUNDA (nie wziąłem linka).

Szenk [ Master of Blaster ]
Też bym se wyprawił jakąś gieorgie :DDD

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pioseneczka na dziś :D
Mam tak samo jak Ty
Miasto moje a w nim
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam gdzie moje sny
I warszawskie kolorowe dni
Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam
Zobaczysz jak przywita pięknie nas
Warszawski dzień
Mam tak samo jak Ty
Miasto moje a w nim
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam kolorowe sny
Gdybyś ujrzeć chciał...
i przy okazji UP :>
Hellcat [ Legend ]
WiTam :)
[tłok tu dziś :)]
O ja...ale dziś powolny dzień...nad Wawą, piękne ciemnoniebieskie niebo i w każdej chwili może lunąć :)
Ale im bliżej do wieczora tym się lepiej będe czuł...jak zawsze w sobotę :)
GOL też jakby żółwi z lekka :)

Sir klesk [ Sazillon ]
Czesc Czamber :)
a tak w ogole to co to znaczy Ddw Cwtwwszdnk" ???
Hellcat [ Legend ]
Dzień dobry wszystkim...
Tyle wiem :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
w Nowodworach, Tarchominie
siedza sobie zmokle swinie
siedza, mokna, kwicza smutno
czemuz Wawa, a nie Kutno?
leje u mnie... :P
a u Was?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 19:44:54]

Hellcat [ Legend ]
Mazio -> Zarówno na Nowodworach jak i na Tarchominie pada :) [a jesli już nie pada to jest mokro :)]
[przepraszam :)]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 19:50:57]

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Hellcat - nie nazywaj mnie Maziolem prosze...
poza tym mowisz mi co wiem - przeciez mam okno i wygladam troche na swiat...
Hellcat [ Legend ]
Nie wiem czy mówie co wiesz...odpowiadam na postawione pytanie, ot co :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
czekaj Watsonie - pomysle...
znaczy...
ze albo jestes jasnowidzem
albo mozemy sie kiedys umowic na piwo ziomalu :P ;) :)

Hellcat [ Legend ]
Odp. nr. 2 :)
Wygrałeś lokówkę :)
Ja tam na piwo zawsze jestem chętny [zwłaszcza jak nie musze płacić ;)]

Mazio [ Mr.Offtopic ]
a co bedziesz mi robic ta lokowka? ;P
*boi sie*
ale piwo mamy obgadane - reszte kiedys indziej jak sie sloneczko usmiechnie...

Hellcat [ Legend ]
Co sobie będziesz robić tą lokówką to nie wiem, ja tylko dostarczam do adresata :)
*śmieje się* :)
Spoko, lato w perspektywie ;)
20:32
Teraz dopiero piękne niebo jest...i paada :)
Ogółem ślicznie :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 20:32:28]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ładnie w tej wsi nawet macie :P

Peterrek [ 420 ]
Eeee... to chyba jakiś fotomontarz.
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
mam to zdjęcie na pulpicie - prawdziwe Las Vegas, tylko ikony ledwo widzę...

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
VinEze --> Też mam to zdjątko na pulpicie, całkiem ładnie się prezentuje :)
Ok, teraz Poznań ;D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nie ma takiego miasta jak Poznan..
jest Port au Prince, Portoryko ... ale Poznan.. :)
ps. nie mowcie mi, ze to naprawde Poznan... :P

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Mazio --> Serio, ładne ujęcie w centrum :)

Hellcat [ Legend ]
Mazio -> Exactly :)
PS. Jesteś zasobny w GG, czy tylko mailem sie moszna z Twą osobą skontaktować? ;)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
narazie nijak - dzialam na kompie sasiadow i nie chce mi sie konfigurowac skrzynki, ani instalowac gg - w przyszlym tygodniu bede juz dostepny i na gg, i przez mail - moj numerek gg 1016053...
to Poznan ladny jest nawet :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Panowie overclockerzy mam kilka pytanek...
Jak tu są jacyś to wejdzcie na wątek - https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2309908&N=1
I mi naturalnie pomóżcie :)
PS. Później może będe pytał o procka!

SirGoldi [ Gladiator ]
A i bry wieczór wszystkim :)
Hellcat [ Legend ]
Spoko...to daj znać jak już będziesz...normalny :P
BTW. Ale WWA ładniejsza :)
A naprawde to każde miasto nocą jest ładne :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
To znaczy, że 11.9.2001 było w Poznaniu :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 22:00:11]

piokos [ ]
a.i.n... ==> to wszystko to żydowski spisek, przejeli telewizję i transmisja była z Poznania. :-D
Gdyby tyle prądu poznaniacy zżerali, to w całej Warszawie żadna żarówka by się nie świeciła :-)
[edit]
nieistotny
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 23:58:12]

Pencil [ Konsul ]
Czy to już północ !? ;-)

Pencil [ Konsul ]
No, nawet minuta po! :D

piokos [ ]
nie, 3

Peterrek [ 420 ]
Chyba ja dzisiaj gasze światło?
TeadyBeeR [ Legend ]
No przepraszam, jeszcze nie skonczylem ! :)

Peterrek [ 420 ]
Widze, że trudny rywal mi się trafił :)
Troche się zasiedziałem nad Sacred.

TeadyBeeR [ Legend ]
Ja wlasnie skonczylem ogladac "Rzeke tajemnic". Jezeli ktos nie ogladal tego filmu to polecam.

TeadyBeeR [ Legend ]
To jak ? Gasimy ?
TeadyBeeR [ Legend ]
Hmmm... Do rana.
Pstryk.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pstryk!

Peterrek [ 420 ]
Ja jeszcze sobie posiedze.
[edit]
Tak wogóle to dzień dobry wszystkim. :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-06 02:50:33]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
To ja zgaszę :D
*gasi*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-06 03:38:59]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ja zgaszę...
*gasi*

Szenk [ Master of Blaster ]
Bregan ---> No i jak zgasiłeś, jak ciągle świeci? :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Szenk --> To słońce, w końcu mamy już 9.20 :)

zarith [ ]
to ja je zgaszę
*gasi* :P

Hellcat [ Legend ]
Zaraz...kto wyłączył słońce? :)
Eeeddd...znowu zjadłeś słońce?? :D

amarok [ Generaďż˝ ]

SirGoldi [ Gladiator ]
Ale żeście spi***ili! Teraz nic nie widać! :)

TeadyBeeR [ Legend ]
Niech ktos zamknie okno bo przeciag sie robi ! :)
Dzindybry

piokos [ ]
do dupy z takim światłem

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Only in Kenya!
Buhehehehe, to jest zajebiste :D

Szenk [ Master of Blaster ]
Widzę, że światło macie "obcykane".
To ja poproszę teraz o trochę deszczu :)
gofer [ ]
cześć dziewczyny....

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Hi Gofer :)
Kto zna jakieś dobre polskie huby z grami? :>

SirGoldi [ Gladiator ]
Bregan a.k.a. Czapajew ----> Dzizyś to jest nielegalne... :/

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
We've got lions!
Only in Kenya!
Kenya!
Kenya, Kenya, Kenya!
BTW - myślałem, że w Afryce nie ma tygrysów!

iNfiNity! [ Senator ]
Czesc nie było mnie 5 dni... Co słychać :)?

SirGoldi [ Gladiator ]
muzykę... :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Forget Norway!
Kenya! Oh Kenya! Kenya!
Can you believe it?

piokos [ ]
nie zuważyliśmy aby kogoś nie było :-P

Szenk [ Master of Blaster ]
Co tu, kurka, robi jakaś Kenya???

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Keeeenya, oh Kenya!

Soulcatcher [ Prefekt ]
a.i.n... ---> brak mi słów ... być może przez takich właśnie ludzi jak autorzy tego flasha dalej chorujemy na raka i nei wylądowaliśmy na Marsie
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-06 18:47:22]

gofer [ ]
kurwa...4 dni piłem...dzisiaj w nocy nic nie spałem...jakiś z dupy jestem...*ziewa*
amarok [ Generaďż˝ ]
heh --->

Mazio [ Mr.Offtopic ]
yoł
daj
dupeczki
wiesniaczko
czas
wreszcie
troche
wychedozyc
wasza
wielka
szafe
z
duzym
niemodnym
kuffa-lustrem...
gryzie mnie ten skrot... och jak mnie gryzie...... grrrr... arghhhhh

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
wielką jak stara gdańska szafa trzydrzwiowa, z mosiężnymi okucaimi, szufladami i lustrami wewnątrz

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ain --> Ja już mam tego flasha na HDD i jak tylko jestem przy kompie to sobie go puszczam :D Zauważ jaki świetny jest ten pierdzący instrument w tle :D
Goldi --> I co z tego?
Edit: Forget Norway! :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-06 19:14:26]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Soulcatcher -> ;D
Come to Kenya, we've got lions!
BTW - Soul, Bregan - zauważyliście by po 15 minutach coś się zmieniało, czy to taki chwyt by słuchać tak długo???
(chodzi mi o nazwę pliku, nadaną chyba przez fun.from.hell)...

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ain --> Ja szczerze mówiąc już tego nie oglądam, a słucham :D Nie zauważyłem zmian :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Posypały się "ignoruj mnie". Ja i Infinity zostaliśmy oszczędzeni ze względu na abonament :D
Ufff.... ;)
Mazio [ Mr.Offtopic ]
moze dodac jeszcze jeden stopien [ pocałuj mnie w dupę] ;|

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Heh... Infinity jaki bezczel :D
Zobaczcie na wątek dla adminów...

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
A za jaki wątek te [ignory] ?

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
"Dzięki Tomek M, pozdrawiam" czy coś takiego...
Ja dopisałem się: "Dzięki Tomek, jesteś wielki!" i owieczki za mną... tyle, ze owieczki dostały ignory a ja nie ;)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
juz go nie ma a.i.n..
wszedl ktos - namieszal - a oberwali tez i inni - to jest taka "zbiorowa odpowiedzialnosc"... niektorym sie moze nalezalo... co ja sie bede wtracal... i tak mam zamiar wykupic abonament przed koncem tego... na zdarowije...
*gul gul gul*

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
ahaaaa :)
No ja muszę grać w pewną nudną grę to niebardzo śledzę reszte wątków ;)

Hellcat [ Legend ]
Breguś -> Już Wam się dostało [patrz Admin i post Banity :)]

Mazio [ Mr.Offtopic ]
i dobrze.. zawsze mowilem ze Bregan to czarna owca Czapajewa... (albo odwrotnie) ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-06 20:09:03]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Widzę... szczerze mówiąc, jakbym dostał ignora, to nawet nie prosiłbym o zdjęcie :)
Przeczekałbym karę...
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n. ... pilam duzo.. wody minerlanej :D
jesli ktos z Was chce zobaczyc zdjecia ekipki rowerowej to zapraszam:

piokos [ ]
Polecam Discovery Chanell - D-Day w kolorze

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber -> grzeczna Czamberka :P
Fotki obejrzałem :)

gofer [ ]
Mentor jest żałosny...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Mentor wyluzuj

SirGoldi [ Gladiator ]
Trzeba mu wtłuc :P
Hellcat [ Legend ]
Ja tam bym Go profilaktycznie zastrzelił...

gofer [ ]
może z innej beczki - fajny storytelling...
Magiera & L.A. feat. WWO - Każdy ponad każdym
Marysia była lekko w szoku, dumna w pełni, całkiem zdrowa, długoterminowa i niegłupia. Do pizzerii zjeść, opanować nerwy weszła gdzieś, w okolicach śródmiejskich - północna część. Sms-a mu pisała. Pomyślała, że się czuje trochę tak, jak wtedy, kiedy pierwszy raz z internetu ściągnięty referat dała na uczelni do sprawdzenia, jednak teraz poziom podniecenia większy. Dziś zdradziła Ryśka po raz pierwszy, czuła się lepsza i czuła, że należy jej się lepszy. Ryszard - taryfiarz nie zrzeszony w korporacji - i Marysia, lat temu trzy poznali się podczas wakacji. Dzisiaj prócz akcji - rogi, ta licencjatka psychologii robi jeszcze jedną bardzo ważną rzecz – magistra broni. Z podwójnych nerwów teraz je podwójną pepperoni, choć zwykle dba o linię, teraz to pierdoli. Teraz o nim: Rysio - taxi driver, zbieżność z Klanem przypadkowa całkiem, wiezie babę właśnie na taryfie czwartej, z delikatnym wałkiem, bo powinien normalnie. Wkurwia go, bo wali od niej warzywniakiem, patrzy przez ramię, czy nie zostawia brudu na kanapie. Janina, bo tak na imię babie, myśli tymczasem o tym podejrzanym chamie, co prowadzi wóz, nie złapie nigdy już taksówki na ulicy. Rzadko jeździ, w zieleniaku na dzielnicy siedzi cały dzień, gdzie posadził ją zięć, ale dziś on wyjechał i znów przyszły chuligany z nożem, Janina tego dłużej znieść nie może. I chociaż zięć mówił, żeby, broń Boże, nie zgłaszać tego, bo może być gorzej, to ona – kłódkę na bęben, hajc w kopertę, gablotę – halt - pędem i gna tera cierpem na komendę.
Ref. Każdy ponad każdym – skurwysyn - innego traktuje jakby był niczym, wszyscy najmądrzejsi – jebani - myślą chyba, że są wybrańcami... wszyscy tu, niestety... Na takie podejście brak mi słów.
Jakiś czas wcześniej, spod lubelskiej wsi, wyjechał do stolicy szukać lepszych dni – Grzegorz – w pizzy znał jednego z powiatu swego, robiącego już od 99-tego. Karol ma na imię, w plackach trochę robi. Grzegorz postanowił, że też spróbuje sił w gastronomii. Wysiadł na Wschodnim zadowolony, że za bilet nie zapłacił frajerowi. Chuj, że kawał drogi siedział w kiblu pociągowym, walił klocem, miał zdrętwiałe nogi trochę, ale cieszył się, że się ostały polskie złote. Proszę cię... Lekko zagubiony pytał ludzi o nazwę ulicy, wtem – saluto - patrol stołecznej policji, Grzesiu tłumaczy, że chce do Karola z pizzy. Z twarzy był podobny zupełnie do nikogo, jednak ubrany na brązowo-fioletowo. Na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo. Przypasował jej stuprocentowo - omyłkowo do opisu kogoś. Bluźnił, przepraszał, nawijał... Jakiś czas później pani Janina drzwi zamyka od taryfy Rysia i wyklina od złodziei w myślach. Szyld Policja - wchodzi, składa zeznania. Rutynowe rozpoznania zwykle są na odpierdol, biorą tych, którzy są pod ręką. I chociaż staje kilku gości młodych, bez cienia wątpliwości ten, od spodni fioletowych, w swetrze brąz, dla Grzesia wstrząs. Pies gładzi wąs, gardzi nim oraz nią. Przecież dopiero, co przyjechałem – tłumaczy Grześ chwilę, ale zwiesił się na bilet i przesiedział swe alibi w jednym z kibli. Tyle...
Ref. Każdy ponad każdym – skurwysyn - innego traktuje jakby był niczym, wszyscy najmądrzejsi – jebani - myślą chyba, że są wybrańcami... wszyscy tu, niestety... Na takie podejście brak mi słów.
Karol - lat dwadzieścia - w sercu Śródmieścia, nie podejrzewając nic, zrobił kilka pizz, nie wiedział nawet, że wybierał się do niego Grześ. Jak zwykle statyści przyłazili jeść i gdzieś koło czternastej – Eureka - czaderski pomysł rzucił kolega - wrzucić kwasa w pepperoni, na nieświadomce ktoś opierdoli. Kto jest kto? Rozwiązanie zagadki... Posłuchaj, tą pizzę pokroiwszy na kawałki, zżarła ta Marysia od Rysia z taxi. Jak już się domyślasz, ten egzamin, który ma napisać, ma prawo nie wypalić. Konsumując, myślała, że na nią zerkali pracownicy, bo jest najpiękniejszą w okolicy damą. Sam, jako narrator, żałuję, że personel, na czele z Karolem, nic nie wiedział, że za moment magistra obronę miała - to by się dopiero ucieszyli. Pierwsza fazę niedoszłej psycholog jednak uświadczyli, krople potu na jej czole pięknie lśniły, było wystrzałowo dla Karola z załogą, dla niej na razie też kolorowo, uwierzcie moim słowom - Marysia była w szoku zdrowo, dotarła do sedna materii, postanowiła orzec to na uczelni. Niedzielne ofiary i oprawcy niedzielni, każdy ponad każdym - wszyscy najmądrzejsi. Stara Janina w bujanym fotelu w domu przypomina sobie Grzesia i rozmyśla, czemu to zrobiła - bez pewności, ale wymierzyła palcem, dziś była górą w nierównej walce, dla niej wszyscy młodzi łysi tacy sami – ścierwo – myśli tak serio. Mniej więcej w tym czasie pod pizzerią, wychodząc po pracy Karol śmiał się jaki numer wyciął i nagle, choć nie widział Grzesia lat tysiąc – flashback – i maska zrzedła mu, mógłbym przysiąc. Wspomniał wieś rodzimą, lat temu kilka zimą - i stał tak chwilę z nietęga miną - jak to było... Pijalnia piwa pod wieczór, lokalne panny, Karol i Grzesiu i numer - coś do dzisiejszego w podobie - Grzegorz odlał się do piwa, a Karol nieświadomie łyknął sobie. Psikus, kurwa jego mać. Raz, dwa... powrót do rzeczywistości – przystanek pod pizzerią – Karol, kilku gości, śmiech i maskowany ból w tle. Tymczasem Ryszard - taryfiarz zapiekankę je z budy spod patyka, obok Neoplan na przystanku się zatrzymał, wysiadły dwie turystki, całkiem młodzieżowe. Rysiu odwrócił głowę i obcina - każda ma dobrą nogę, bufet też niczego sobie i kozackie lica - wziąłby obie na ostro... Pochłaniając ostatniego gryza spojrzał na typa, który miał na sobie bluzę Prosto i właśnie wsiadał do taryfy – Dokąd? - spytał Rychu i na tym zakończymy...

zarith [ ]
uuuuch, madrości z blokowiska :PPPP
gofer [ ]
po 39 godzinach bez snu idę spać...dobranoc

piokos [ ]
gofer ===> po pierwszym zdaniu wymiękłem

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Hahaha, się dziecko zdenerwowało :P
[edit] nikt nie ma odwagi się tam nawet dopisać :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-06 23:18:45]

Pencil [ Konsul ]
A to jest żałosne już...

piokos [ ]
a.i.n... ==> widziałem, widziałem tak się uśmiałem :-D, że do tej pory nie mogę przestać. Tak dzieci powinny mieć ograniczony dostęp do internetu. Chłopak sobie żyły podetnie przez to :-)

TeadyBeeR [ Legend ]
Chyba temu panu juz podziekujemy :).

Mazio [ Mr.Offtopic ]
oddziela sie ziarna od plew (plewow?) w morde znowu te sianokosy...
azaliż rzeczywiście czy jednakoż może nie?
^^^
pytanie retoryczne :P
zarith [ ]
przeklinają, to niech przeklinają w cholerę, ale czy muszą robić błędy w tak banalnych słowach jak skurwysyn? jako purysta językowy, mam nadzieję że soulk da mu bana:)

piokos [ ]
zobaczcie tu :-D
fotki zrobiłem potomności :-), może Soul się zgłosi po negatywy
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-06 23:21:08]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Po co Requiem się tam dopisał???
Requiem [ has aides ]
ja sie dopisalem :]
hehe, no wlasnie - przetestowac obrazek :]
Za chwile to to i tak poleci...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-06 23:24:25]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
No to dałeś... ciała... teraz ruszy lawina i póki go nie skasują, to nie spadnie :/

piokos [ ]
o już nie ma

Mazio [ Mr.Offtopic ]
buuuu -
o ja gupi ... sprowokowal mnie jeden zbir do rozmowy w stylu offtopicfreestyle w komentarzach...
wszystko przez Was - bezboznicy i hazardzisci co placicie za to, zeby nie byc ignorowanymi :P
;)

zarith [ ]
piokos - bibliotekarz?:P

piokos [ ]
tjaaa, BIBLIOTEKARZ może być bardzo efektywnym i wzbudzającym strach bojownikiem.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Zapisane

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Nie chwal się Bregan, tylko wklejaj :D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Który?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Nie wiem - zapisałeś - wklejaj :D

zarith [ ]
hahaha:D polecam angielską wersję 'encyklopedii bojowników', zawiera o wiele więcej haseł:))

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
3 słowa do ojca prowadzącego nie zapisałem, reszte mam, ale nie ma sensu wklejać, bo nie zostały usunięte :D
Może jakieś stare wątki? :>

Mazio [ Mr.Offtopic ]
z kims mi sie to kojarzy...
Evil Clown is very quick with a joke, but his jests always have a barb. He has little patience for in-depth discussions and will often disrupt exchanges between serious forum participants by introducing irrelevant topics, fatuous quips, and offhand comments. His greatest thrill is to taunt and humiliate weaker or more plodding Warriors with his snappy ripostes. When a strong Warrior finally corners him Evil Clown will attempt to escape by accusing his attacker of having no sense of humor.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Mentor ;)

piokos [ ]
Bregan ===> teraz jak zobacze post Mentora będę miał ten obraz przed oczami :-D
edit
ło matko on wrócił ===> :-D
[07.06.2004] 00:13 MenChester [ Junior ] w wątku ''sprzeciw''
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2433044&N=1
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-07 00:18:07]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Piokos --> Ano wrócił, widocznie mu się tu podoba :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Nie no... to już jest żałosne, a kolo w moim wieku...
I do tego powinno być chyba ManChester ;)
A ja mam dziś zabawę na dłuższy czas, chciałbym do jutra skonczyć :)
Choć pewnie skończę jutro o tej porze...
Tak sobie "gram" spoglądając, od czasu do czasu, na forum --->
(jeszcze 40 pytanek do rozwalenia ;)
OK, teraz przerwa na ciacho i nocną herbatę ;)
BRB

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ale grzeczny... :)
Ja już mu wybaczyłem ;D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Dobranoc.
Jeszcze jeden raz "Only in Kenya" przed snem :)

Hellcat [ Legend ]
Dobry dzień :D
*włącza słońce*
:D

Szenk [ Master of Blaster ]
Kurka, świeci po oczach :/

Szenk [ Master of Blaster ]
A teraz przestało :D

gofer [ ]
dzień dobry...hmmm...miałem iść do szkoły...

SirGoldi [ Gladiator ]
gofer -----> Zdarza się... :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
eehhh, nauka, nauka...

SirGoldi [ Gladiator ]
a.i.n... ---> Nauki koniec! Zdałem dziś już wszystko i od jutra nie łaże do budy! Siadam przed kompa, gram, gram i gram! :) Hehe i pasek nawet mam :>

piokos [ ]
SirGoldi ==> na d.... ??? :-P

Szenk [ Master of Blaster ]
Jak ja dawno nie byłem w żadnej szkole :)

SirGoldi [ Gladiator ]
piokos ---> Na kartce...

piokos [ ]
A co to jest szkoła ??? :-P

Szenk [ Master of Blaster ]
to takie miejsce, do którego każą iść niegrzecznym dzieciom :DD

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Siema :D
Chce Neverwinter HotU :(
Buuu... *płacze* :D

SirGoldi [ Gladiator ]
Nieee szkoła jest dla grzecznych dzieci, gimazjum dla niegrzecznych :)
SirGoldi [ Gladiator ]
Bregan a.k.a. Czapajew ----> Za ile można kupić zwykłego bez żadnych dodatków? Albo cały zestawik?

piokos [ ]
To znaczy, że jestem grzeczny. Bo w tej ''szkole'' nie byłem od 5 lat :).
To w takim razie na uczelnię chodzą niegrzeczni dorośli :-D
* aj ty niedobry*

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Goldi --> Każdy z dodatków po 79.90, a samo NWN 59.90 :/ A najgorsze jest to, że CDP nie planuje wydać (przynajmniej na razie) edycji kolekconerskiej. I dupa... :( A mam taką ochotę na HotU, jak na... ;D
SirGoldi [ Gladiator ]
piokos ---> Dokładnie... :)
Chyba kupie tego Neverwintera... 59 zł...

SirGoldi [ Gladiator ]
Bregan a.k.a. Czapajew ----> Szukam jakiejś gierki na wakacje (które dziś mi się zaczęły!:) i stawiam na Neverwintera. Chyba że polecisz jakiegoś innego RPG przez net?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Pieknie. A ja dalem za NWN ponad 250 zl...

SirGoldi [ Gladiator ]
Piotrasq ---> LOL To gdzie ty kupowałeś?! :P
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
W Anglii :)

SirGoldi [ Gladiator ]
To mówcie: Warto kupić Neverwintera jak się szuka gry cRPG na długie wakacyjne wieczory?
Bo chcę wkładać do koszyka... :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Goldi --> Bierz NWN ze wszystkimi dodatkami! Co prawda nie grałem w HotU, ale SoU był niczego sobie, a HotU ma o wiele lepsze recenzje. Tak więc IMHO nie ma się co zastanawiać. No chyba, że nie grałeś w takie klasyki jak BG, IWD czy PT... ;)
BTW: Ma ktoś postawiony własny serwerek FTP? :>

SirGoldi [ Gladiator ]
Naturalnie że przeszedłem wszystkie przez ciebie wymienione :)
Dodałbym jeszcze Divine Divinity, Gothic 1 & 2 oraz Wizards & Warriors ;)
Nie stać mnie na tyle... :/

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Heh... mnie aktualnie nie stać na jeden dodatek :/
A co tu dopiero mówić o tylu grach :P
A Beyond Divinity może skapnie za friko z konkursu na GOLu :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-07 15:15:36]

gofer [ ]
o, jak dobrze, że mnie nie było...klasa zrobiła jakiegoś wała, który skończy się personalnymi konsekwencjami, a jak znam życie to brałbym w tym udział...o, jak dobrze :-)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Buhehehe, brawa dla moderatora :D
I dla Munieza za dobrą prowokacje :D
Załatwił ich jedynm editem... :)

Szenk [ Master of Blaster ]
A o co tam chodziło?
Bo jak zajrzałem, to już był zmodyfikowany :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Napisał, że widział jak siostra jego kolegi uprawiała seks z psem :D
A pozniej edit i jest to co jest... :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Acha - po wypowiedziach nie za bardzo mogłem się połapać, o co tam chodziło :)
edit:
już się nawet zaczynają pierwsze prośby o przywrócenie stopnia :DD
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2380173&N=1
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-07 16:31:03]
zarith [ ]
ale zedytował moderator nie muniez:)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Buhehe... już zaczęły się szturmy na "Pytania i prośby do admina" :D
Zarith --> Raczej nie. Soul pisał już kiedyś, że moderatorzy i prefekci nie mają opcji edytowania naszych postów :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-07 16:32:49]

Szenk [ Master of Blaster ]
trzy posty w tej samej minucie :)
Był w tym wątku lepszy rekord? pewnie był :)
znowu edit:
znaczy dwa posty i jeden edit :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-07 16:34:15]

Szenk [ Master of Blaster ]
Bregan ---> A sam Soul ma taką możliwość?

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Szenk --> Nie wiem, chyba nie ;) Ale trzeba by go zapytać...

Szenk [ Master of Blaster ]
Bregan ---> Nie wiem, czy powie. Może to tajemnica - taka tajna broń :D

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Szenk --> Zapytamy go? :D