GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

sciągnołem grę spider-man 2 [demo beta] ale nie chce mi dzaiłać:( czy kt...

04.06.2004
15:13
[1]

kowalskam [ Nightmare ]

sciągnołem grę spider-man 2 [demo beta] ale nie chce mi dzaiłać:( czy kt...

sciągnołem grę spider-man 2 [demo beta] ale nie chce mi dzaiłać:( czy ktoś grał już a jeżeli tak to czy fajna?????

04.06.2004
15:18
[2]

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]

to pobaw się siusiakiem...

04.06.2004
15:20
[3]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

Sabathius jestes żenujący. Takie zabawy chyba cie bardzo kręca? a i fajnie sobie postatsowac?

04.06.2004
15:40
smile
[4]

Banananan [ Dezerter ]

Sabathius -> Rozumiem, że sam stosujesz tą metodę rozrywki... Tak? A co do twojego subnicka - "W doopie!". :]

04.06.2004
16:02
smile
[5]

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]

hannibal2 -->> jak rozumiem ty właśnie statsujesz cierpiąc, ale w słusznej sprawie? Poczytaj sobie inne wątki kowalskam,a zrozumiesz (albo nie, nie każdemu bozia dała...)

04.06.2004
17:22
smile
[6]

redruM< [ Konsul ]

Demo działa . Jest niezłe.

Powiedz co ci nie działa może? Jak błąd przy instalacji to ściągnij od nowa , jak coś innego ( blackscreen po odpaleniu gry ) to może nowe sterowniki / direcxt9 ściągnij.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.