kowalskam [ Nightmare ]
sciągnołem grę spider-man 2 [demo beta] ale nie chce mi dzaiłać:( czy kt...
sciągnołem grę spider-man 2 [demo beta] ale nie chce mi dzaiłać:( czy ktoś grał już a jeżeli tak to czy fajna?????
Sabathius [ gdzie jest rooda? ]
to pobaw się siusiakiem...
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
Sabathius jestes żenujący. Takie zabawy chyba cie bardzo kręca? a i fajnie sobie postatsowac?

Banananan [ Dezerter ]
Sabathius -> Rozumiem, że sam stosujesz tą metodę rozrywki... Tak? A co do twojego subnicka - "W doopie!". :]

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]
hannibal2 -->> jak rozumiem ty właśnie statsujesz cierpiąc, ale w słusznej sprawie? Poczytaj sobie inne wątki kowalskam,a zrozumiesz (albo nie, nie każdemu bozia dała...)

redruM< [ Konsul ]
Demo działa . Jest niezłe.
Powiedz co ci nie działa może? Jak błąd przy instalacji to ściągnij od nowa , jak coś innego ( blackscreen po odpaleniu gry ) to może nowe sterowniki / direcxt9 ściągnij.