
kowalskam [ Nightmare ]
czy ktoś wie z kąd sciągnąć grę doom 3 choćby wersje beta
czy ktoś wie z kąd sciągnąć grę doom 3 choćby wersje beta??????????????
?? słyszałem ze można ją z kądś sciągnąć
SirGoldi [ Gladiator ]
kowalskam ---> Przesłyszałeś się! Serio! Ale nie martw się za kilkanaście(dziesiąt) dni będziesz mógł ściągnąć z półki sklepowej nawet wersje Omega!
PS.
Czytałeś kiedyś FAQ?

yediii [ also known as duszek ]
p2p i wszystko powinno być jasne ...

Cast Away [ Konsul ]
Możesz ją ściągnąć z półki sklepowie...

Dayton [ Generaďż˝ ]
cast away --->>>> cekawe w ktorym sklepie mozna sciagnac cokolwiek z polki co ma w nazwie doom3

zbuju [ Generaďż˝ ]
pisze się SKĄD

mortan_battlehammer [ Legend ]
duma czy jeszcze nie ma w sklepach wiec nie mozesz w nia grac piracie :)