GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozmiary kartki takiej jak w zeszycie :)

04.06.2004
14:55
[1]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Rozmiary kartki takiej jak w zeszycie :)

No właśnie. Wydaje się, że temat dziwny, a jednak...

Jaka wielkość jest kartki takiej zeszytowej i czy to jest też nazywane A5?

04.06.2004
14:56
[2]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Standardowa kartka z małego zeszytu to A5.

04.06.2004
15:03
smile
[3]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

To zalezy czy taka pojedyncza czy podwójna, tzn po rozłozeniu taka kartka to A4 a pojedyncza to A5

04.06.2004
15:30
smile
[4]

Klejn [ Centurion ]

po pierwsze to sam se zmierz a po drugie to chaber jest czerwony

04.06.2004
15:32
smile
[5]

Klejn [ Centurion ]

Co ty jakiś pierdolnięty jesteś frajerze. Kurwa jakto też przecież frajerze to jest właśnie a5 i innych nie ma chyba że se przedrzes.

04.06.2004
15:32
[6]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

i strona ma A5

04.06.2004
15:34
[7]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Klejn -

rozumiem że kultura to dla Ciebie obce pojęcie?

mi5aser, Presio, CrazyMan -

dzięki

04.06.2004
15:36
smile
[8]

Banananan [ Dezerter ]

Tak zwykła kartka w zeszycie nazywa się A5 a jej dokładne wymiary to: 206 mm (długość) na 146 mm (szerokość)... :) Tzn. taką wielkość jest w moim zeszycie od geografii... :P

Klejn -> Zapomniałeś się wylogować lamerze... :]

04.06.2004
15:39
[9]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Banananan -

dzięki!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.