
Niedzielny Gość [ Konsul ]
Nowy odcinek Happy Tree Friends
Jak zwykle dramat z udziałem mojego ulubieńca Lumpiego :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
To jest chore :)

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Heh uwielbiam Happy Three friends:)))
ArBuz! [ Pretorianin ]
Troche krwawe
Niedzielny Gość [ Konsul ]
ArBuz! --> jak zawsze :)

tomirek [ ]
Hehehe. Juz zapisany na dysku :) Uwielbiam HTF

SirGoldi [ Gladiator ]
Rzeźnia ale w zarąbistym wydaniu! :) Już ostatnio to widziałem i mi się podobało :P

3lm0 [ Pretorianin ]
Smakowite :P HTF Rox

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
swietne:))))
Bigkangoo [ Generaďż˝ ]
Pierwsze co mi przyszło do głowy: "To jest chore" , nigdy nie lubiłem HTF ale to jest całkiem fajne.

Qba Dębowy [ Konsul ]
pluszaki rulez
Qba Dębowy [ Konsul ]
pluszaki rulez
Qba Dębowy [ Konsul ]
pluszaki rulez

Bdx [ Senator ]
...są takie pocieszne! :)

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Qba wystarczy jak raz powiesz :PPP

techi [ Legend ]
A jaki uest wasz ulubiony odcinek?? Moj z wielorybem :) I scena rzucania oszczepem :) Buahaha nadal się nabijamy z qmplami z tego
maVes [ Konsul ]
No nie...
Wedłu mnie to jest chore, a w dodatku wszyscy ostatnio w szkole to oglądają ;/

yagienka [ pułapka na Misia ]
odcinek prima sort, czyli kaczuszka nie siada:)))
Niedzielny Gość [ Konsul ]
Eye Candy - mój faworyt :)
Ewa Dżyzga [ Konsul ]
ekstra

mycha921 [ N-Gage QD ]
fajny film dla dzieci ;)

eJay [ Gladiator ]
Mocne:) Szczegolnie akcja z wkreceniem sie w kolo:)

Cast Away [ Konsul ]
Jak zwykle mają zajebiste pomysły. Heheheh

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
super :D jeden z lepszych odcinkow :]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
ktoś kto to wymyśla musi mieć naprawdę bujną wyobraźnię ;]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
srogo

kris2000 [ Pretorianin ]
moja ulubiona kreskówka

PanSmok [ Konsul ]
UWIELBIAM!!!!!!!!!!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Bomba...

bone_man [ Powered by ATI ]
Wypas. Uwielbiam HTF :))
|kszaq| [ Konsul ]
niezłe
mar-rol [ Konsul ]
buhaha! a teraz takie badziewne dobranocki puszczają w TV a tu takie ciekawe rzeczy są
Anarki [ Demon zła ]
fajne! :)

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
ooo fuuuuuuuuuu :P .. HTF rls
Weakando [ Senator ]
maVes ---> wszystko przez MTV :/
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Jak zawsze smianie :D

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Po prostu HTF rzadza :D:D:D:. Cos pieeekneego :D...
Jozzo [ Konsul ]
moja siostra (lat 3 ) tez to uwielbia - ciekawe co z niej wyrosnie po taki dziecinstwie...

Niedzielny Gość [ Konsul ]
Jozzo --> Kto daje trzylatkom oglądać takie rzeczy? Zgłupiałeś?
Faolan [ BOHEMA ]
Flippy jest the best. Niestety, ale cały czar tej kreskówki został zniszczony przez MTV. Przedtem było: "zobacz co znalazłem w sieci" i łoł, a teraz takie ogólnodostępne traci swój urok.
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Wymiata - jak każde zresztą. Ale wolę programigi robione na kształt "tamagoczi" :-)Trzy sposoby śmierci :P
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Dla mnie to jest zajebiste wiem zę krwawe ale zajebiste

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
spox, ajkj ja lubie takie filmiki .. sa takie proste a taklie smieszne i zarazem okrutne :)

Conroy [ Dwie Szopy ]
Ja wiem, nie mam poczucia humoru, ale nie lubię HTF :/.

RealRufus [ F E A R ]
Chyba najlepszy jaki widziałem
Gasto [ Pretorianin ]
skutki golenia sie w drodze do pracy ..musze wyslac to mojemu kuplowi:)

Gibonus [ Pretorianin ]
HTF jak zwykle na wypasie
Gibonus [ Pretorianin ]
LUMPY na prezydenta

The LasT Child [ GoorkA ]
CO TO MA ZNACZYC???
czmeu tutaj jeszcze nie padl link do mojej strony :)
www.HTFfan.prv.pl
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 21:06:21]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
mniam
Orlando [ Reservoir Dog ]
Dobre, dobre...
Fett [ Avatar ]
aaah to lubie :]

amarok [ Generaďż˝ ]
fajny odcinek... jeden z najlepszych.

Skirsnik [ Legionista ]
HTF rulezzzzzzzzzz :D:D

MoLy [ Pretorianin ]
masakra :)

Macu [ Santiago Bernabeu ]
MoLy ----> czy musisz dopisać się w każdym wątku? Nie mówie już o tym, że twoje wypowiedzi nie przekraczają ilościowo 3 słów.