GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy odcinek Happy Tree Friends

04.06.2004
13:15
smile
[1]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

Nowy odcinek Happy Tree Friends

Jak zwykle dramat z udziałem mojego ulubieńca Lumpiego :)

04.06.2004
13:20
smile
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

To jest chore :)

04.06.2004
13:21
smile
[3]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Heh uwielbiam Happy Three friends:)))

04.06.2004
13:21
[4]

ArBuz! [ Pretorianin ]

Troche krwawe

04.06.2004
13:24
[5]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

ArBuz! --> jak zawsze :)

04.06.2004
13:26
smile
[6]

tomirek [ ]

Hehehe. Juz zapisany na dysku :) Uwielbiam HTF

04.06.2004
13:31
smile
[7]

SirGoldi [ Gladiator ]

Rzeźnia ale w zarąbistym wydaniu! :) Już ostatnio to widziałem i mi się podobało :P

04.06.2004
13:31
smile
[8]

3lm0 [ Pretorianin ]

Smakowite :P HTF Rox

04.06.2004
13:32
smile
[9]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

swietne:))))

04.06.2004
13:34
[10]

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]

Pierwsze co mi przyszło do głowy: "To jest chore" , nigdy nie lubiłem HTF ale to jest całkiem fajne.

04.06.2004
13:39
smile
[11]

Qba Dębowy [ Konsul ]

pluszaki rulez

04.06.2004
13:39
[12]

Qba Dębowy [ Konsul ]

pluszaki rulez

04.06.2004
13:39
[13]

Qba Dębowy [ Konsul ]

pluszaki rulez

04.06.2004
13:43
smile
[14]

Bdx [ Senator ]

...są takie pocieszne! :)

04.06.2004
13:45
smile
[15]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Qba wystarczy jak raz powiesz :PPP

04.06.2004
14:03
smile
[16]

techi [ Legend ]

A jaki uest wasz ulubiony odcinek?? Moj z wielorybem :) I scena rzucania oszczepem :) Buahaha nadal się nabijamy z qmplami z tego

04.06.2004
14:10
[17]

maVes [ Konsul ]

No nie...
Wedłu mnie to jest chore, a w dodatku wszyscy ostatnio w szkole to oglądają ;/

04.06.2004
14:13
smile
[18]

yagienka [ pułapka na Misia ]

odcinek prima sort, czyli kaczuszka nie siada:)))

04.06.2004
14:21
[19]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

Eye Candy - mój faworyt :)

04.06.2004
14:26
[20]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]

ekstra

04.06.2004
14:27
smile
[21]

mycha921 [ N-Gage QD ]

fajny film dla dzieci ;)

04.06.2004
14:34
smile
[22]

eJay [ Gladiator ]


Mocne:) Szczegolnie akcja z wkreceniem sie w kolo:)

04.06.2004
14:35
smile
[23]

Cast Away [ Konsul ]

Jak zwykle mają zajebiste pomysły. Heheheh

04.06.2004
14:38
smile
[24]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

super :D jeden z lepszych odcinkow :]

04.06.2004
14:42
smile
[25]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

ktoś kto to wymyśla musi mieć naprawdę bujną wyobraźnię ;]

04.06.2004
14:44
smile
[26]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

srogo

04.06.2004
14:45
smile
[27]

kris2000 [ Pretorianin ]

moja ulubiona kreskówka

04.06.2004
14:46
smile
[28]

PanSmok [ Konsul ]

UWIELBIAM!!!!!!!!!!!

04.06.2004
14:46
smile
[29]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Bomba...

04.06.2004
14:47
smile
[30]

bone_man [ Powered by ATI ]

Wypas. Uwielbiam HTF :))

04.06.2004
15:08
[31]

|kszaq| [ Konsul ]

niezłe

04.06.2004
15:28
[32]

mar-rol [ Konsul ]

buhaha! a teraz takie badziewne dobranocki puszczają w TV a tu takie ciekawe rzeczy są

04.06.2004
15:30
[33]

Anarki [ Demon zła ]

fajne! :)

04.06.2004
16:08
smile
[34]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

ooo fuuuuuuuuuu :P .. HTF rls

04.06.2004
16:18
[35]

Weakando [ Senator ]

maVes ---> wszystko przez MTV :/

04.06.2004
16:33
[36]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Jak zawsze smianie :D

04.06.2004
16:33
smile
[37]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Po prostu HTF rzadza :D:D:D:. Cos pieeekneego :D...

04.06.2004
16:50
[38]

Jozzo [ Konsul ]

moja siostra (lat 3 ) tez to uwielbia - ciekawe co z niej wyrosnie po taki dziecinstwie...

04.06.2004
16:52
smile
[39]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

Jozzo --> Kto daje trzylatkom oglądać takie rzeczy? Zgłupiałeś?

04.06.2004
17:07
[40]

Faolan [ BOHEMA ]


Flippy jest the best. Niestety, ale cały czar tej kreskówki został zniszczony przez MTV. Przedtem było: "zobacz co znalazłem w sieci" i łoł, a teraz takie ogólnodostępne traci swój urok.

04.06.2004
17:16
[41]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Wymiata - jak każde zresztą. Ale wolę programigi robione na kształt "tamagoczi" :-)Trzy sposoby śmierci :P

04.06.2004
17:31
[42]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Dla mnie to jest zajebiste wiem zę krwawe ale zajebiste

04.06.2004
17:42
smile
[43]

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]

spox, ajkj ja lubie takie filmiki .. sa takie proste a taklie smieszne i zarazem okrutne :)

04.06.2004
17:44
smile
[44]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Ja wiem, nie mam poczucia humoru, ale nie lubię HTF :/.

04.06.2004
18:06
smile
[45]

RealRufus [ F E A R ]

Chyba najlepszy jaki widziałem

04.06.2004
18:16
[46]

Gasto [ Pretorianin ]


skutki golenia sie w drodze do pracy ..musze wyslac to mojemu kuplowi:)

04.06.2004
18:23
smile
[47]

Gibonus [ Pretorianin ]

HTF jak zwykle na wypasie

04.06.2004
18:25
[48]

Gibonus [ Pretorianin ]

LUMPY na prezydenta

04.06.2004
21:06
smile
[49]

The LasT Child [ GoorkA ]

CO TO MA ZNACZYC???

czmeu tutaj jeszcze nie padl link do mojej strony :)

www.HTFfan.prv.pl


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 21:06:21]

04.06.2004
21:16
smile
[50]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

mniam

04.06.2004
21:35
[51]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Dobre, dobre...

04.06.2004
22:22
[52]

Fett [ Avatar ]

aaah to lubie :]

05.06.2004
01:12
smile
[53]

amarok [ Generaďż˝ ]

fajny odcinek... jeden z najlepszych.

05.06.2004
02:08
smile
[54]

Skirsnik [ Legionista ]

HTF rulezzzzzzzzzz :D:D

05.06.2004
09:49
smile
[55]

MoLy [ Pretorianin ]

masakra :)

05.06.2004
09:51
smile
[56]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

MoLy ----> czy musisz dopisać się w każdym wątku? Nie mówie już o tym, że twoje wypowiedzi nie przekraczają ilościowo 3 słów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.