
pioo7 [ Konsul ]
Progs do zmiany rozdzielczości?
Witam!
Mam pytanie, czy znacie programu który zmienia rodździelczość w grach. Chodzi oto, aby trzymał rozdzielczość np. 1024x .... także w grach, które nie mają opcji zminany rozdzielczosci. Pozdrawiam

Macu [ Santiago Bernabeu ]
A są takie gry ? :)
Pewnie powerstrip na taką opcje. Nic innego do głowy mi nie przychodzi.
Rendar [ Senator ]
Może w PoweStripie, ale nie dam głowy. IMO raczej sie nie da sztucznie podkręcić rozdziałki, najwyż odświerzanie.
matchaus [ Legend ]
Rendar ---> Dokładnie! Pierwsze słyszę o zmianie rozdzaiłki (na wyższą) w grze nie oferującej takowej!
A wiem to stąd i np. Silent Hunter II nie posiadał rozdziałki 1024x768 i trza było praktycznie całą grę przerabiać (mod) aby takową otrzymać!
BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
to jest swietny programik do zablokowania konkretneego odswiezania. czesto jest tak ze gra chodzi w np 1024x768 x 75 hz i wiekszego odswiezania sie nie da zrobic za chiny, chociaz monitor puszcza wieksze odswiezanie a ten programik to umozliwia
Refreshlock