GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Progs do zmiany rozdzielczości?

04.06.2004
13:10
smile
[1]

pioo7 [ Konsul ]

Progs do zmiany rozdzielczości?

Witam!
Mam pytanie, czy znacie programu który zmienia rodździelczość w grach. Chodzi oto, aby trzymał rozdzielczość np. 1024x .... także w grach, które nie mają opcji zminany rozdzielczosci. Pozdrawiam

04.06.2004
13:13
smile
[2]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

A są takie gry ? :)

Pewnie powerstrip na taką opcje. Nic innego do głowy mi nie przychodzi.

04.06.2004
14:35
[3]

Rendar [ Senator ]

Może w PoweStripie, ale nie dam głowy. IMO raczej sie nie da sztucznie podkręcić rozdziałki, najwyż odświerzanie.

04.06.2004
14:42
[4]

matchaus [ Legend ]

Rendar ---> Dokładnie! Pierwsze słyszę o zmianie rozdzaiłki (na wyższą) w grze nie oferującej takowej!

A wiem to stąd i np. Silent Hunter II nie posiadał rozdziałki 1024x768 i trza było praktycznie całą grę przerabiać (mod) aby takową otrzymać!

04.06.2004
14:47
[5]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


to jest swietny programik do zablokowania konkretneego odswiezania. czesto jest tak ze gra chodzi w np 1024x768 x 75 hz i wiekszego odswiezania sie nie da zrobic za chiny, chociaz monitor puszcza wieksze odswiezanie a ten programik to umozliwia
Refreshlock

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.