GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mac modemu

04.06.2004
13:08
smile
[1]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

mac modemu

gdzie albo jak sprawdzic mac modemu kablowego ??

04.06.2004
13:19
smile
[2]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Z tyłu modemu powinieneś mieć naklejkę z paskami kodu kreskowego i kupą literek :D
Jest tam między innymi HFC MAC ID : "cyferki i literki" :)

04.06.2004
13:29
[3]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

w systemach NT - ipconfig /all - mac adres to phisical address

04.06.2004
13:31
[4]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

heh :)

dobrze bo napisales jak on sie zaczyna HFC MAC ID, bo ta naklejka nie jest umnie na modemie :) bo jej nie przykleilem, jest luzem,ale znalazlem :)

dzeki wielkie. sam bym chyba niewpadl zeby tam go szukac :)

04.06.2004
13:34
[5]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

iceman

to tez jest dobre :) tez dzieki. zawsze dobrze znac wiecej komend tak porzytecznych.

PS.
poprzedni moj post byl do hellmakera

04.06.2004
13:41
smile
[6]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Iceman_87th ---> Mam W2k i Adres fizyczny jest zupełnie inny niz MAC modemu.

04.06.2004
13:53
[7]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

HM
adres fizyczny chyba jest to adres karty sieciowej. bo wpisujac getmac tec mozna dostac adrs fizyczny :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.