GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pominięcie ograniczenia 5GB w neo+

04.06.2004
12:28
smile
[1]

Kamel [ Konsul ]

Pominięcie ograniczenia 5GB w neo+

Wlasnie jak w tytule, czy jest jakis sposob na pominiecie tego ograniczenie czyli czy te dane o pobraniu sa gdzies gromadzone na moim kompie np. temporary internet files czy gdzies indziej, czy tez wszystko jest po stronie TPsy?

04.06.2004
12:34
smile
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

po pierwsze nie neo+ tylko neo tp , bo neo+ to 640, i nie ma sposobu na ograniczenie , musisz kupic sobie wersje bez limitu:)

04.06.2004
14:12
smile
[3]

reik [ Pretorianin ]

musisz posmarować modem gęsim smalcem, to nie będzie pamiętał ile danych przez niego przeszło. A poważnie to dane o przesyłach są ZAWSZE gromadzone na serwerze.

04.06.2004
14:28
[4]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

Dla uściślenia dodam, że dane są gromadzone na serwerze połączonym z maszyną która Cię autoryzuje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.