
Kamel [ Konsul ]
Pominięcie ograniczenia 5GB w neo+
Wlasnie jak w tytule, czy jest jakis sposob na pominiecie tego ograniczenie czyli czy te dane o pobraniu sa gdzies gromadzone na moim kompie np. temporary internet files czy gdzies indziej, czy tez wszystko jest po stronie TPsy?

mortan_battlehammer [ Legend ]
po pierwsze nie neo+ tylko neo tp , bo neo+ to 640, i nie ma sposobu na ograniczenie , musisz kupic sobie wersje bez limitu:)

reik [ Pretorianin ]
musisz posmarować modem gęsim smalcem, to nie będzie pamiętał ile danych przez niego przeszło. A poważnie to dane o przesyłach są ZAWSZE gromadzone na serwerze.
Niedzielny Gość [ Konsul ]
Dla uściślenia dodam, że dane są gromadzone na serwerze połączonym z maszyną która Cię autoryzuje :)