|kszaq| [ Konsul ]
problem z zamknięciem systemu
Otóź mam właśnie takie problemik. Gdy normalnie zamykam komputer (start-> zamknij) komputer nie reaguje i pokazuje mi się rundll32 nie odpowiada. Jak załatwić ten problem żeby było wszystko ok ?

Kaj-oj [ Pretorianin ]
Korzystaj z wyszukiwarki:)
Na dole masz link