GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z zamknięciem systemu

04.06.2004
12:11
[1]

|kszaq| [ Konsul ]

problem z zamknięciem systemu

Otóź mam właśnie takie problemik. Gdy normalnie zamykam komputer (start-> zamknij) komputer nie reaguje i pokazuje mi się rundll32 nie odpowiada. Jak załatwić ten problem żeby było wszystko ok ?

04.06.2004
12:17
smile
[2]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

Korzystaj z wyszukiwarki:)
Na dole masz link

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.