GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ettercap pod WinXP -------> kto potrafi dobrze obslugiwac??

04.06.2004
11:03
[1]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Ettercap pod WinXP -------> kto potrafi dobrze obslugiwac??

Witam....potrzebowalbym kilka porad dotyczacych Ettercapa pod WinXP dlatego prosze jak ktos sie w tym orientuje niech zglosi sie do mnie na gg. Z góry dzieki.

05.06.2004
09:22
[2]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Jaka wersja jest najlepsza pod WinXP? Uzywam 0.6.b, gdyż w późniejszych nie mogłem używać pluginów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.