Karl_o [ APOCALYPSE ]
Ettercap pod WinXP -------> kto potrafi dobrze obslugiwac??
Witam....potrzebowalbym kilka porad dotyczacych Ettercapa pod WinXP dlatego prosze jak ktos sie w tym orientuje niech zglosi sie do mnie na gg. Z góry dzieki.
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Jaka wersja jest najlepsza pod WinXP? Uzywam 0.6.b, gdyż w późniejszych nie mogłem używać pluginów.