GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu fajna strona---->web agent

04.06.2004
10:44
smile
[1]

technior [ Konsul ]

Z cyklu fajna strona---->web agent

...fajnie zrobione-zobaczcie !

04.06.2004
10:46
[2]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

podobnie jak na

04.06.2004
10:50
[3]

DUNCAN_83 [ Chor��y ]

Rzeczywiście fajne! Ta pierwsza chyba bardziej mi się podoba (ze względu na tematykę):P
Gdybym nie siedział teraz na pracowni tylko w domu to z moim modemkiem nie zajechałbym za daleko. Ach, ten Polski internet.

04.06.2004
11:17
[4]

Pvt. Creak [ Criav ]

heh... fajne... ktoś musiał się narobić, żeby były takie efekty...

04.06.2004
11:20
smile
[5]

sadist [ ignoruj mnie ]


superowe-świetna robota

04.06.2004
11:39
[6]

mortan_battlehammer [ Legend ]

obydwie sa super zrobione, ale ta pierwsza chyba troche bardziej bajerancka :)

04.06.2004
11:42
smile
[7]

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]

Oglądałem tylko tą pierwszą. Bardzo mi się podoba jej wykonanie jestem pod wrażeniem, a pozatym ściągnąłem sobie fajną tapetkę z tej stronki :)

04.06.2004
11:49
smile
[8]

Ophidia [ Konsul ]

Full wyczes.
Jestem pod wrażeniem.

04.06.2004
12:18
smile
[9]

Dorotkadk [ Konsul ]

super

04.06.2004
12:22
smile
[10]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

dobre ;] tylko mi się oczywiście zacina ;]

04.06.2004
12:55
smile
[11]

SnT [ MokumManiac ]

Daaawno temu załzoyłem wątek z linkami do takich stron oto niektore z nich:

- https://www.neostream.com/ - ARCYDZIEŁO :)
- https://www.aqa-d.se/ - !!
- https://www.juxtinteractive.com/deconstruction/deconstruction.html
- https://www.pietrina.pl/ - polak potrafi :).
- https://www.2advanced.com/ - widze ze juz ktos linka dał ;]

A ta o której jest wątek - smiało moze dołaczyc do reszt - BOMBA ! :].

04.06.2004
12:57
smile
[12]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Nie lubie przebajerowanych stron... Przerost formy nad treścią...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.