
technior [ Konsul ]
Z cyklu fajna strona---->web agent
...fajnie zrobione-zobaczcie !
Caleb [ The Evil That Men Do ]
podobnie jak na
DUNCAN_83 [ Chor��y ]
Rzeczywiście fajne! Ta pierwsza chyba bardziej mi się podoba (ze względu na tematykę):P
Gdybym nie siedział teraz na pracowni tylko w domu to z moim modemkiem nie zajechałbym za daleko. Ach, ten Polski internet.
Pvt. Creak [ Criav ]
heh... fajne... ktoś musiał się narobić, żeby były takie efekty...

sadist [ ignoruj mnie ]
superowe-świetna robota
mortan_battlehammer [ Legend ]
obydwie sa super zrobione, ale ta pierwsza chyba troche bardziej bajerancka :)

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]
Oglądałem tylko tą pierwszą. Bardzo mi się podoba jej wykonanie jestem pod wrażeniem, a pozatym ściągnąłem sobie fajną tapetkę z tej stronki :)

Ophidia [ Konsul ]
Full wyczes.
Jestem pod wrażeniem.

Dorotkadk [ Konsul ]
super

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
dobre ;] tylko mi się oczywiście zacina ;]

SnT [ MokumManiac ]
Daaawno temu załzoyłem wątek z linkami do takich stron oto niektore z nich:
- https://www.neostream.com/ - ARCYDZIEŁO :)
- https://www.aqa-d.se/ - !!
- https://www.juxtinteractive.com/deconstruction/deconstruction.html
- https://www.pietrina.pl/ - polak potrafi :).
- https://www.2advanced.com/ - widze ze juz ktos linka dał ;]
A ta o której jest wątek - smiało moze dołaczyc do reszt - BOMBA ! :].

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Nie lubie przebajerowanych stron... Przerost formy nad treścią...