
colin_mcraejdowiec [ Junior ]
Kto jest za CMR 4???
Dobra to krótko, jak mój nick wskazuje moją ulubioną grą jest Colin mCrAE rALLY. Ma tagra ( część jej 2.0) swoją Federację, ale gierka ta (2.0) jest dość wiekowa. Proponuję grać w Colina 04. W tym wątku wpisujcie się jeśli jesteście za...
Crazyboy [ Legionista ]
Colin 4 jest zajebisty. Ale to tylko poprawiona 3 ale jak.
Poprostu miodzio .

SirGoldi [ Gladiator ]
Jestem przed! BTW: colin_mcraejdowiec ---> Co to za pytanie czy jesteśmy za (czym???) :) Można pograć ale bez przesady... No ostatecznie jestem ZA Legią ale nic ponad to... :>
Goozys[DEA] [ Virus ]
Gra jest cienka jak sik komara ;)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
zgadzam sie z Goozym...tak gra SMIERDZI:))))
legrooch [ Legend ]
Jestem NAD! Ten Colin jest równo udany jak sex jeży.