GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto jest za CMR 4???

04.06.2004
10:40
smile
[1]

colin_mcraejdowiec [ Junior ]

Kto jest za CMR 4???

Dobra to krótko, jak mój nick wskazuje moją ulubioną grą jest Colin mCrAE rALLY. Ma tagra ( część jej 2.0) swoją Federację, ale gierka ta (2.0) jest dość wiekowa. Proponuję grać w Colina 04. W tym wątku wpisujcie się jeśli jesteście za...

04.06.2004
10:47
[2]

Crazyboy [ Legionista ]

Colin 4 jest zajebisty. Ale to tylko poprawiona 3 ale jak.
Poprostu miodzio .

04.06.2004
10:49
smile
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

Jestem przed! BTW: colin_mcraejdowiec ---> Co to za pytanie czy jesteśmy za (czym???) :) Można pograć ale bez przesady... No ostatecznie jestem ZA Legią ale nic ponad to... :>

04.06.2004
11:11
[4]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Gra jest cienka jak sik komara ;)

04.06.2004
11:28
[5]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

zgadzam sie z Goozym...tak gra SMIERDZI:))))

04.06.2004
12:00
[6]

legrooch [ Legend ]

Jestem NAD! Ten Colin jest równo udany jak sex jeży.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.