GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z listą kontaktów GG....

04.06.2004
10:01
smile
[1]

hugo [ v4 ]

Problem z listą kontaktów GG....

a problem jest taki ze pobrana z serwera lista kontaktów jest niekompletna..... brakluje numerów kilku osób, telefony sa poprzestawiane, w grupach sa nie te osoby które byc powinne... itp.

próbowałem zapisac kontakty do pliku, i z niego potem je odczytac - to samo
próbowałem recznie przeedytować ów plik, zrobić w nim nieco porządku - bez skutku
próbowałem tez usunąć listę kontaktów z serwera GG i zapisać na nim nowa wersję... - też nie pomogło....


ktoś wie jak temu zaradzić... ?

04.06.2004
10:03
[2]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Zainstaluj jakiś inny komunikator :P

04.06.2004
10:07
[3]

|kszaq| [ Konsul ]

trzeba było na dyskietke nagrac swoj profil

04.06.2004
10:09
[4]

Goozys[DEA] [ Virus ]

|kszaq| =--> Export kontaktów na dyskietkę, to nic innego jak zapis do pliku, a hugo przecież napisał, że nawet ten sposób nie skutkuje.

04.06.2004
10:10
[5]

Lechiander [ Wardancer ]

hugo ---> Dziwne. Mi działa Twój sposób trzeci bez problemu. Usuwam listę z servera GG, potem dopiero eksporuję nową.
Coś chyba faktycznie się dziej, bo nie jesteś pierwszą osobą, która starciła część kontaktów.

kaszaq ---> A co Twoim zdaniem jest zapisanie do pliku?

04.06.2004
10:21
smile
[6]

Lechiander [ Wardancer ]

ERRATA!!! :-/

A czym, Twoim zdaniem, jest zapisanie do pliku?

04.06.2004
10:23
[7]

hugo [ v4 ]

Lechu ==> nie no kontaktów jeszcze nie straciłem.... :P
Ale jak chce korzystać z GG z innego komputera to po prostu z czesica osób nie moge rozmawiac... A co do serwera GG, to owszem, skasowac i wyslac nowa liste moge, ale jak ja sciagne do gg to ona nie dziala jak trzeba....
jedyne wyjscie w takim razie to trzymac gdziesz na ftpie swoj profil spakowany i zahaślony.... bo tylko w plikach mojego głownego profilu mam wszystkie numery pokazywane bezproblemowo.....

04.06.2004
10:25
[8]

|kszaq| [ Konsul ]

nie no ok ja zawsze swój folder z profilem nagrywam bo to z serwerem gg róźnie czasem bywa :-/

04.06.2004
10:28
smile
[9]

hugo [ v4 ]

heh no nagranie go i noszenie przy sobie na dyskietce imo jest bardziej bez sensu niz wyslanie na gg... dyskietki z reguly czesciej mi padaja niz serwer GG.... :P


przepraszam za brak polskich znaków, mam nie swoja klawiatukre i to jeszcze od laptopa, trafic w 'alt' to prawdziwa sztuka ;)

04.06.2004
10:41
[10]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Zainstaluj tlena z nim nie ma klopotow

05.06.2004
09:18
[11]

MoLy [ Pretorianin ]

skopiuj liste na dyskietke

05.06.2004
10:27
smile
[12]

Goozys[DEA] [ Virus ]

MoLy =--> A uczyli w szkole czytania ze zrozumieniem?

05.06.2004
10:30
[13]

hugo [ v4 ]

szagrad ==> tlena używałem ale nie mogę sie do niego przekonać... zwykłe, proste GG jest lepsze.... :|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.