
hugo [ v4 ]
Problem z listą kontaktów GG....
a problem jest taki ze pobrana z serwera lista kontaktów jest niekompletna..... brakluje numerów kilku osób, telefony sa poprzestawiane, w grupach sa nie te osoby które byc powinne... itp.
próbowałem zapisac kontakty do pliku, i z niego potem je odczytac - to samo
próbowałem recznie przeedytować ów plik, zrobić w nim nieco porządku - bez skutku
próbowałem tez usunąć listę kontaktów z serwera GG i zapisać na nim nowa wersję... - też nie pomogło....
ktoś wie jak temu zaradzić... ?
Goozys[DEA] [ Virus ]
Zainstaluj jakiś inny komunikator :P
|kszaq| [ Konsul ]
trzeba było na dyskietke nagrac swoj profil
Goozys[DEA] [ Virus ]
|kszaq| =--> Export kontaktów na dyskietkę, to nic innego jak zapis do pliku, a hugo przecież napisał, że nawet ten sposób nie skutkuje.
Lechiander [ Wardancer ]
hugo ---> Dziwne. Mi działa Twój sposób trzeci bez problemu. Usuwam listę z servera GG, potem dopiero eksporuję nową.
Coś chyba faktycznie się dziej, bo nie jesteś pierwszą osobą, która starciła część kontaktów.
kaszaq ---> A co Twoim zdaniem jest zapisanie do pliku?

Lechiander [ Wardancer ]
ERRATA!!! :-/
A czym, Twoim zdaniem, jest zapisanie do pliku?
hugo [ v4 ]
Lechu ==> nie no kontaktów jeszcze nie straciłem.... :P
Ale jak chce korzystać z GG z innego komputera to po prostu z czesica osób nie moge rozmawiac... A co do serwera GG, to owszem, skasowac i wyslac nowa liste moge, ale jak ja sciagne do gg to ona nie dziala jak trzeba....
jedyne wyjscie w takim razie to trzymac gdziesz na ftpie swoj profil spakowany i zahaślony.... bo tylko w plikach mojego głownego profilu mam wszystkie numery pokazywane bezproblemowo.....
|kszaq| [ Konsul ]
nie no ok ja zawsze swój folder z profilem nagrywam bo to z serwerem gg róźnie czasem bywa :-/

hugo [ v4 ]
heh no nagranie go i noszenie przy sobie na dyskietce imo jest bardziej bez sensu niz wyslanie na gg... dyskietki z reguly czesciej mi padaja niz serwer GG.... :P
przepraszam za brak polskich znaków, mam nie swoja klawiatukre i to jeszcze od laptopa, trafic w 'alt' to prawdziwa sztuka ;)
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Zainstaluj tlena z nim nie ma klopotow
MoLy [ Pretorianin ]
skopiuj liste na dyskietke

Goozys[DEA] [ Virus ]
MoLy =--> A uczyli w szkole czytania ze zrozumieniem?
hugo [ v4 ]
szagrad ==> tlena używałem ale nie mogę sie do niego przekonać... zwykłe, proste GG jest lepsze.... :|