GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak to zrobic, czyli uchronmy sie przed zatruciem organizmu

04.06.2004
09:23
[1]

Sj3 [ Konsul ]

Jak to zrobic, czyli uchronmy sie przed zatruciem organizmu

CZasami sie zdarza ze zjemy cos zepsutego, czuje ze jest to cos zlego i chemy to jak najszybciej zwrocic, jaki sposob zeby dobrowolnie sie wyzygac? Sorry jak kogos to brzydzi to sorka

04.06.2004
09:26
[2]

DUNCAN_83 [ Chor��y ]

hehe... No chyba najlepszym sposobem będą 2 palce w gardle. Można też łagodnie napić się słonej wody.. rezultat gwarantowany:)

04.06.2004
09:27
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

Dwa palce!

04.06.2004
09:27
[4]

tomirek [ ]

Wypij litr nierozcienczonego soku malinowego i zapal 5 papierosow jeden po drugim. Przeczysci ci zoladeczek i przy okazji nabawisz sie wstretu do palenia (przynajmniej na jakis czas)

04.06.2004
09:32
[5]

|kszaq| [ Konsul ]

ja polecam wode słoną

04.06.2004
09:35
[6]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

tak albo łyżkę oleju wypij ! ;p

04.06.2004
09:59
smile
[7]

SirGoldi [ Gladiator ]

Zjedz śledzie z marmoladą i polane olejem z pestek winogron! Polecam!

04.06.2004
10:02
smile
[8]

yagienka [ pułapka na Misia ]

w przypadku zatruć polecam herbatkę imbirową, kilka plasterków obranego imbiru zaleaćwodąi gotować ok. 5-10 minut i wypić gorące, wymiotów to nie wywoła, ale na zatrucie pomoże

04.06.2004
10:09
[9]

bone_man [ Powered by ATI ]

Hm. Ja kiedy musze wywolac wymioty nie uzywam ani palcow, ani jakichs trunkow :)
Wystarczy, ze "napne" szyje - nie wiem jak to wytlumaczyc, podnosze do gory szczeke, zeby miec napieta szyje, wtedy po 5 sekundach chce mi sie zwracac.

04.06.2004
10:44
[10]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

wypij szklanke oleju do smazenia i baw sie dobrze :D

04.06.2004
10:49
smile
[11]

zarith [ ]

pół litra wódki z gwinta

04.06.2004
10:52
smile
[12]

SirGoldi [ Gladiator ]

zarith ---->... i zjeść ogórka? :)

bone_man ---> Muszę spróbować, ale jak za haftam monitor to.... :)

04.06.2004
10:52
[13]

Immacolata2 [ Centurion ]

przy naduzywaniu tej metody grozi ci niesprawnosc ozwiernika, uszkodzenia przelyku (kwasna tresc uszkadza sluzowke) - nie zebym Ci czegos zabraniala, ale wez no znajdz sobie inna metode oczyszczania, a moze po prostu lepiej kontroluj co jesz....

04.06.2004
11:01
smile
[14]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

3 łyki kuchenne soli powinny wystarczyć

04.06.2004
12:17
smile
[15]

TAILEREKK [ Senator ]

jest jeden lepszy sposób
woda słona nie jest zbyt smaczna
zapijcie mleko odczekajcie kilka minutek i sami wszystko wy.... no... :)
sprawdzone kilkakrotnie ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.