GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebny program

04.06.2004
08:29
[1]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Potrzebny program

Potrzebuje programik który za jednym zamachem zmieniałby wszystkie nazwy plików np. w danym katalogu. Mam sporą ilość pewnych plików i muszę dodać im pewien przedrostek, a robienie tego ręcznie zajmie mi ładnych kilka godzin. Jeśli coś takiego w ogóle istnieje to please o namiary :)

04.06.2004
09:02
[2]

XaRaF [ Pretorianin ]

ACDSee już nawet w wersji 2.41 ma taką możliwość: Rename series

pozdrawiam

04.06.2004
09:06
[3]

Swidrygajłow [ ]


miałem kiedyś taki program, nazywał się chyb PowerRen, miał bardzo duze możliwości
znajdziesz go w góglach

04.06.2004
09:52
[4]

M'q [ Schattenjager ]

Smart ReName

04.06.2004
09:54
[5]

wysiu [ ]

Total Commander, Ctrl-M.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.