GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

susex (czy jak to pisze)

04.06.2004
00:16
[1]

Dayton [ Generaďż˝ ]

susex (czy jak to pisze)

chcialbym aby jeszcze ktos podal mi miejsce gdzie lezy lata do xp dla tego paskudstwa :)

04.06.2004
00:21
smile
[2]

piokos [ ]


nice, Sasser <---- właściwa nazwa

edit

https://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=76c6de7e-1b6b-4fc3-90d4-9fa42d14cc17&displaylang=en

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 00:21:25]

04.06.2004
04:21
[3]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Eh dzieki :) moze zeczywiscie troche przekrecilem nazwe ale w takich momentach gdy sie ma minute nie am czasu na zastanwianie :)

ThaAnX

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.