Dayton [ Generaďż˝ ]
lan i firewall
hej
zrobilem siec, dopialem drugi komp krosowanym kablem i wszystko jest ok tylko musze wylaczyc u siebie outpost firewall, gdy go wlacze to juz nie dziala jak ustawic zeby tamten komp mogl normalnie dzialac, a u mne zeby byl firewall ?? (na tamten musze udostepniac polaczenie z netem) :)
Dayton [ Generaďż˝ ]
z tym juz sobie poradzilem :)
dzieki za wasze opinie na ten temat :) :) :)