GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

lan i firewall

03.06.2004
23:32
[1]

Dayton [ Generaďż˝ ]

lan i firewall

hej
zrobilem siec, dopialem drugi komp krosowanym kablem i wszystko jest ok tylko musze wylaczyc u siebie outpost firewall, gdy go wlacze to juz nie dziala jak ustawic zeby tamten komp mogl normalnie dzialac, a u mne zeby byl firewall ?? (na tamten musze udostepniac polaczenie z netem) :)

04.06.2004
04:19
[2]

Dayton [ Generaďż˝ ]

z tym juz sobie poradzilem :)
dzieki za wasze opinie na ten temat :) :) :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.