GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Panzer General i zmiejszona czułość myszy :/

03.06.2004
23:25
smile
[1]

Grzegol [ Legionista ]

Forum CM: Panzer General i zmiejszona czułość myszy :/

Ściągnęłem sobie Panzer Generala z śmietnika i odpaliłem.
Łezka mi się w oku zakręciła jak sobie przypomniałem ile kiedyś czasu nad tą grą ślęczłem z zapartym tchem.
Mimo upływu czasu miło teraz się w nią gra.
Ale mam jeden problem: myszka wykazuje czułość tak na oko 10 krotnie zmiejszoną.
Mam system winXP gra jest streńka dos-owa i nie bardzo wiem jak to zmienić .

04.06.2004
05:09
smile
[2]

Plantator [ spamer ]


uruchom grę w dosie lub zainstaluj sobie dosboxa

04.06.2004
10:37
smile
[3]

Grzegol [ Legionista ]


Plantator--> mam windowsXP !!! niby jak mam to zrobić ?

04.06.2004
10:59
smile
[4]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

To bardzo proste - odinstaluj XP i zainstaluj Dosa - koniec problemów z wirusami spamem itp i PG będzie działał bez problemów

04.06.2004
11:43
[5]

Plantator [ spamer ]


a o dyskietce startowej pan nie słyszał ?
poza tym dosbox działa pod iskpe

04.06.2004
11:44
[6]

Plantator [ spamer ]


mały błąd się wkradł miało być: ikspe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.