
Grzegol [ Legionista ]
Forum CM: Panzer General i zmiejszona czułość myszy :/
Ściągnęłem sobie Panzer Generala z śmietnika i odpaliłem.
Łezka mi się w oku zakręciła jak sobie przypomniałem ile kiedyś czasu nad tą grą ślęczłem z zapartym tchem.
Mimo upływu czasu miło teraz się w nią gra.
Ale mam jeden problem: myszka wykazuje czułość tak na oko 10 krotnie zmiejszoną.
Mam system winXP gra jest streńka dos-owa i nie bardzo wiem jak to zmienić .

Plantator [ spamer ]
uruchom grę w dosie lub zainstaluj sobie dosboxa

Grzegol [ Legionista ]
Plantator--> mam windowsXP !!! niby jak mam to zrobić ?

mgk [ Generał - Pacyfista ]
To bardzo proste - odinstaluj XP i zainstaluj Dosa - koniec problemów z wirusami spamem itp i PG będzie działał bez problemów
Plantator [ spamer ]
a o dyskietce startowej pan nie słyszał ?
poza tym dosbox działa pod iskpe
Plantator [ spamer ]
mały błąd się wkradł miało być: ikspe