GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Idzie ktoś z warszawskich GOLasów na spotkanie z T.Pratchettem jutro?

03.06.2004
20:57
smile
[1]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Idzie ktoś z warszawskich GOLasów na spotkanie z T.Pratchettem jutro?

Z tego co wyczytałem w rzeczpospolitej wczorajszej, jutro o 13.00 w auli Politechniki odbędzie się ostatnie spotkanie z Terrym.

idzie ktoś z Was?? Ja będe na 105% :)

03.06.2004
21:06
[2]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Ja bym chetnie poszedl (jak widzac z mojej sygnaturki :P) ale niestety mam szkole :(

03.06.2004
21:21
smile
[3]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nistety, jetem z Gdańska. Zresztą i tak o tej porze nie mógłbym.

03.06.2004
21:22
smile
[4]

ArBuz! [ Pretorianin ]

A co tam ciekawego ma być??

03.06.2004
21:23
smile
[5]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Moze zabrzmi to dziwnie, ale kto to ten Pratchett ? Jakos nie slyszalem

03.06.2004
21:25
[6]

wysiu [ ]

peeyack --> W takim razie nie ma dla Ciebie nadziei...:)

03.06.2004
21:27
[7]

ArBuz! [ Pretorianin ]

Czy może ktoś mi wytłumaczyc co tam bedzie??

03.06.2004
21:31
smile
[8]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

nooo spotkanie? :) pewnie standardzik, jakiś wywiadzik,pytania od publiczności, autografy a potem nie mam pojęcia co sie może dziać szczerze mówiąc :)
ja tam jade żeby zobaczyć człowieka na żywo i posłuchać jak rozmawia (a sądząc po jego książkach to tryska humorem) no i autografik też spróbuje zgarnąć :)

03.06.2004
21:46
smile
[9]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>wysiu
Juz pare lat temu zauwazylem ze nastepuje u mnie wsteczna ewolucja, ale w koncu jak osiagne zupelne dno, to powinienem sie od niego odbic i moze bedzie lepiej

Po zgooglowaniu okazuje sie, ze jest pisarzem SF. Niestety musicie wybaczyc mi moja ignorancje, ale ostatnio pochlonela mnie proza zycia i nie mam czasu na doskonalenie swojej psychicznej głębii. Jesli takowa w ogole istnieje

03.06.2004
21:49
[10]

Dagger [ Legend ]

==>peeyack
Raczej pisarzem fantasy i to na takiej zasadzie jak grupa Monty Python - autorami filmów historycznych :))))

03.06.2004
22:19
[11]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> ^Piotrek^

Jesli Wawa umywa sie choc nieco do Krakowa, zas ty naprawde zamierzasz byc "na 105%", to dam Ci taka mala rade - pojaw sie przed odpowiednimi drzwiami co najmniej trzy godziny przed czasem, inaczej Twe szanse sa mniej, niz marne...

03.06.2004
22:21
smile
[12]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hmm ja bede z rana bo studiuje na politechnice:)) i dzis widzialem ze robili juz przgotowania do jutrzejszego spotkania

03.06.2004
22:24
smile
[13]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Klemens ----> no ja inaczej nie planowałem :) nie trzeba być geniuszem zeby sie domyślić że będzie od groma ludzi...

03.06.2004
22:28
smile
[14]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ja będę .
potym jak gostek z EMPIKA w czerwonej koszuli mnie i killka osób wkór...

03.06.2004
22:53
[15]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> ^Piotrek^

Radze jutro sie przyjrzec, ile osob przyjdzie na kwadrans przed zegarowym rozpoczeciem spotkania - a spora czesc z nich nawet sie zdziwi... Powiedz im pozniej swa dzisiejsza uwage:))))))

03.06.2004
23:20
smile
[16]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

wiesz, mi jeszcze nie śpieszno na tamten świat :P

03.06.2004
23:27
smile
[17]

kris2000 [ Pretorianin ]

..to może jutro wpadne nawet na uczelnie , choć mialem inne plany

04.06.2004
00:47
smile
[18]

Raf [ Pretorianin ]

Kurcze, dlaczego tego spotkanie nie mogło być na polibudzie we Wrocławiu :( Tak to bym miał może szansę zdobyć autograf, a tak to nici :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.