donzoolo [ Senator ]
Rotfl & LOL - - Krol Disco!!!
Bez komentarza, dawno sie tak nie usmialem!

Arczens [ Legend ]
Jakis lepszy debil ;)

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]
Niezły kolo :P

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
dno

TiAmo [ Pretorianin ]
Beznadziejne, nie warto sciagac...

eJay [ Gladiator ]
ROTFL:) Ostatnie 15 sekund jest zabojcze:)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
idiota :|
Grand [ The One And Only ]
HAHAHAHHAHAH ROTFL & LOL HAHAHA zarąbiste nie moge oooo stary :D a wy zamiast sie śmaić to narzekaćie pff :)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
<=-=-=-=-=-=-

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
dno dna.....

mortan_battlehammer [ Legend ]
beznadzieja
Paciek [ Centurion ]
Maja hi :P
maczu [ Konsul ]
a mi sie wydaje czy on jest nacpany? naprawde,zobaczcie jakie on z samego poczatku kasty wali :)))

Anarki [ Demon zła ]
troche duzo zajmuje..:((
Carnifex [ Generaďż˝ ]
Niezbyt śmieszne i zdecydowanie za długie.

|kszaq| [ Konsul ]
<=======

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Palant...
Nie śmiałem się