
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Problem z plikiem stonicowania!!
Mam windows 2000 pro. pl i zmieniłem dysk na 80 gb. Przed tem zrobiłem sobie ghosta (obraz dysku zrobiony programem Ghost) i wgrałem go potem na ten nowy dysk! Przy uruchamianiu systemu - po logowaniu wyświetla się okienko z napisem, że plik stronicowania jest za mały!! I żeby go zne OK tiększyć kliknij prawym moj komputer itd... Gdy klikne OK to system nie włącza się dalej - poprostu widzę sam pulpit bez ikon, na dole nie ma też paska start! No to jak mam zmienic to stronicowanie? Probowalem w trybie awaryjnym - nic, z dysk. startowej - też nic! Co zrobic?
zarith [ ]
podejrzewam, że źle sklonowałeś dysk i windows ma problemy z odczytaniem jego pojemności... oprócz ponownej próby sklonowania nic innego nie przychodzi mi do głowy