GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki jest wasz ulubiony gatunek gier?

03.06.2004
16:07
smile
[1]

ksips [ Generaďż˝ ]

Jaki jest wasz ulubiony gatunek gier?

Bo mój survival horror i strzelaniny.

03.06.2004
16:10
smile
[2]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

AKCJA , AKCJA , AKCJA !!! Strzelaniny , rozwałki , explozje , mordobicie , przemoc , krew , flaki , pościgi , kraksy...................YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAH !!! To jest to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS : Czasem coś ambitnego , np.Silent Hill lub Syberia.

03.06.2004
16:12
smile
[3]

Khelben [ PointGuard ]

cRPG

03.06.2004
16:13
smile
[4]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

ja lubie wyszukiwarkę...

03.06.2004
16:14
smile
[5]

Zacker [ Stanley ]

Sportowe, cRPG, Strzelaniny, Strategia. :)

03.06.2004
16:14
[6]

ZZar [ Konsul ]

Tak wyszukiwarka to jest fajna gra , ja lubię gierki MMO , np Gunbound.

03.06.2004
16:17
smile
[7]

zarith [ ]

a ja lubię gry dobre i wciągające, na przykład gunbound:)

03.06.2004
16:18
smile
[8]

John_Kruger [ Konsul ]

strategie, gry typu GTA VC i MAX PAYNE, oraz sportowe

03.06.2004
16:31
smile
[9]

Miszak [ Konsul ]

a ja lubie gry ktore sa dobrze przetestowane, bo z tym ostatnio kiepsko bywa

03.06.2004
16:35
[10]

|kszaq| [ Konsul ]

crpg i przygodowe nie pogardze równieź fpsami

03.06.2004
16:38
smile
[11]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Japońskie rpg, crpg, rpg, fpp

03.06.2004
22:21
smile
[12]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Moim ulubionym gatunkiem sa gry strategiczne i managery w szczególności z serii CM:)

03.06.2004
22:35
[13]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


FPP i cRPG_FPP i turówki:):):)

03.06.2004
22:36
[14]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


i czsem TPP jak Nomad Soul czy Thief3

03.06.2004
22:38
[15]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Wszystko o zabarwieniu dwu- oraz czterokołowym, a na deser jakieś porządne point n' click.

03.06.2004
22:38
smile
[16]

Dukke [ Pretorianin ]

Ja grywam glownie w fpp , strategie i wyscigi inne mnie nie bawia :)

03.06.2004
22:53
[17]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

cRpg
hack'n'slash

03.06.2004
22:55
smile
[18]

peners [ SuperNova ]

Mi się podoba raczej wszytsko oprócz turówek i gier logicznych

03.06.2004
22:55
[19]

rtomiczek [ Pretorianin ]

Moim ulubionym gatunkiem gier to RPG
;D

03.06.2004
23:18
[20]

vien [ łowca pip ]

TPP|cRPG - czyt. gothic1 ;]
i ogolnie crpg, tpp, fpp

04.06.2004
16:30
[21]

o^scar^^ [ GRWD ]

cRPG Zręczościówki i akcja czyli c-s :]

04.06.2004
16:58
[22]

ksips [ Generaďż˝ ]

No piszcie!

04.06.2004
17:27
smile
[23]

eiP [ Legionista ]

FPP i samochodówki :)

04.06.2004
17:29
[24]

Paciek [ Centurion ]

MMOcRPG i FPP po necie :]

04.06.2004
17:32
[25]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

ogólnie wszystko

04.06.2004
17:41
[26]

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]

strategiczne i sportowe :)

04.06.2004
17:44
smile
[27]

Plantator [ spamer ]


strategie (nie mylić z RTS)

04.06.2004
17:51
smile
[28]

cycu2003 [ Senator ]

RTS (tylko rzadzic i rzadzic)

04.06.2004
18:23
smile
[29]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

cRPG RTS (rulez) rzadziej FPP FPS jakieś wyścigówki...

04.06.2004
18:47
[30]

bit89 [ Pretorianin ]

Chyba po raz trzeci będe odpowiadał na tym forum na to pytanie, ale odpowiem:
cRPG, Strategie, Sportowe (np. Fifa, NHL)

05.06.2004
03:33
smile
[31]

bitek1 [ Pretorianin ]

akcja i strategia,chociaz i pościgac tez sie lubię

05.06.2004
04:34
smile
[32]

MasterDD [ :-D ]

FPP, potem RTS, potem przygodowki... potem zrecznosciowki itp :D

FPP rox :D

05.06.2004
05:05
[33]

MadBomber [ Chor��y ]

A ja lubie gry ktore poprostu opowiadaja fajna przygode - z dobrym scenariuszem
Detego wysoko sobie cenie mafie, baldura, unreala- za te male gowniane tabliczki pozucone przez kolesi, max pain, fallouta , bg&e
Dodatkowo ostatnio zakochalem sie w jednym MMORPG ale to juz inna bajka

05.06.2004
08:54
[34]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

platwormówki

05.06.2004
09:10
[35]

MoLy [ Pretorianin ]

rzadko gram w gry :]

05.06.2004
09:51
[36]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Głównie strzelanki, ale takie, gdzie trzeba się trochę namęczyć, żeby je przejść. Poza tym kilka skradanek, horrorów i przygodówek. No i GTA. Do dziś nie wiem, jaki to rodzaj gry, ale GTA3 i VC przeszedłem w 100%. Bez cheatów oczywiście.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.