
ksips [ Generaďż˝ ]
Jaki jest wasz ulubiony gatunek gier?
Bo mój survival horror i strzelaniny.

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
AKCJA , AKCJA , AKCJA !!! Strzelaniny , rozwałki , explozje , mordobicie , przemoc , krew , flaki , pościgi , kraksy...................YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAH !!! To jest to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS : Czasem coś ambitnego , np.Silent Hill lub Syberia.

Khelben [ PointGuard ]
cRPG

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
ja lubie wyszukiwarkę...

Zacker [ Stanley ]
Sportowe, cRPG, Strzelaniny, Strategia. :)
ZZar [ Konsul ]
Tak wyszukiwarka to jest fajna gra , ja lubię gierki MMO , np Gunbound.

zarith [ ]
a ja lubię gry dobre i wciągające, na przykład gunbound:)

John_Kruger [ Konsul ]
strategie, gry typu GTA VC i MAX PAYNE, oraz sportowe

Miszak [ Konsul ]
a ja lubie gry ktore sa dobrze przetestowane, bo z tym ostatnio kiepsko bywa
|kszaq| [ Konsul ]
crpg i przygodowe nie pogardze równieź fpsami

Snorty [ Raszyński Wariat ]
Japońskie rpg, crpg, rpg, fpp

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Moim ulubionym gatunkiem sa gry strategiczne i managery w szczególności z serii CM:)
Ewa Dżyzga [ Konsul ]
FPP i cRPG_FPP i turówki:):):)
Ewa Dżyzga [ Konsul ]
i czsem TPP jak Nomad Soul czy Thief3
Goozys[DEA] [ Virus ]
Wszystko o zabarwieniu dwu- oraz czterokołowym, a na deser jakieś porządne point n' click.

Dukke [ Pretorianin ]
Ja grywam glownie w fpp , strategie i wyscigi inne mnie nie bawia :)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
cRpg
hack'n'slash

peners [ SuperNova ]
Mi się podoba raczej wszytsko oprócz turówek i gier logicznych
rtomiczek [ Pretorianin ]
Moim ulubionym gatunkiem gier to RPG
;D
vien [ łowca pip ]
TPP|cRPG - czyt. gothic1 ;]
i ogolnie crpg, tpp, fpp
o^scar^^ [ GRWD ]
cRPG Zręczościówki i akcja czyli c-s :]
ksips [ Generaďż˝ ]
No piszcie!

eiP [ Legionista ]
FPP i samochodówki :)
Paciek [ Centurion ]
MMOcRPG i FPP po necie :]
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
ogólnie wszystko
cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
strategiczne i sportowe :)

Plantator [ spamer ]
strategie (nie mylić z RTS)

cycu2003 [ Senator ]
RTS (tylko rzadzic i rzadzic)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
cRPG RTS (rulez) rzadziej FPP FPS jakieś wyścigówki...
bit89 [ Pretorianin ]
Chyba po raz trzeci będe odpowiadał na tym forum na to pytanie, ale odpowiem:
cRPG, Strategie, Sportowe (np. Fifa, NHL)

bitek1 [ Pretorianin ]
akcja i strategia,chociaz i pościgac tez sie lubię

MasterDD [ :-D ]
FPP, potem RTS, potem przygodowki... potem zrecznosciowki itp :D
FPP rox :D
MadBomber [ Chor��y ]
A ja lubie gry ktore poprostu opowiadaja fajna przygode - z dobrym scenariuszem
Detego wysoko sobie cenie mafie, baldura, unreala- za te male gowniane tabliczki pozucone przez kolesi, max pain, fallouta , bg&e
Dodatkowo ostatnio zakochalem sie w jednym MMORPG ale to juz inna bajka
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
platwormówki
MoLy [ Pretorianin ]
rzadko gram w gry :]
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Głównie strzelanki, ale takie, gdzie trzeba się trochę namęczyć, żeby je przejść. Poza tym kilka skradanek, horrorów i przygodówek. No i GTA. Do dziś nie wiem, jaki to rodzaj gry, ale GTA3 i VC przeszedłem w 100%. Bez cheatów oczywiście.