GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piąta plansza

03.06.2004
14:12
smile
[1]

ciorka [ Junior ]

Piąta plansza

Nie mogę przejśc tej piątej planszy z limuzyną.Nie mogę zamontować jakieś części u góry.Pomóżcie mi.

03.06.2004
14:17
smile
[2]

GBreal.II [ Konsul ]

...ale o jaką grę Ci chodzi, bo jakoś nie mogę się doszukać...

03.06.2004
14:18
smile
[3]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Przepraszam, czy ta gra jest tak trudna i czy grają w nią tylko juniorzy ? :) Bo po obserwacji forum taki mi się wniosek nasuwa.
Ps. Żeby zaraz ktoś się nie czepiał, jak sądze mowa o grze Monster Garage.

03.06.2004
14:33
smile
[4]

M'q [ Schattenjager ]

Macu nad tym samym się zastanawiam :D

03.06.2004
14:51
smile
[5]

[Ivor] [ Pretorianin ]

*Gryzie klawiature*

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.