
ciorka [ Junior ]
Piąta plansza
Nie mogę przejśc tej piątej planszy z limuzyną.Nie mogę zamontować jakieś części u góry.Pomóżcie mi.

GBreal.II [ Konsul ]
...ale o jaką grę Ci chodzi, bo jakoś nie mogę się doszukać...

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Przepraszam, czy ta gra jest tak trudna i czy grają w nią tylko juniorzy ? :) Bo po obserwacji forum taki mi się wniosek nasuwa.
Ps. Żeby zaraz ktoś się nie czepiał, jak sądze mowa o grze Monster Garage.

M'q [ Schattenjager ]
Macu nad tym samym się zastanawiam :D

[Ivor] [ Pretorianin ]
*Gryzie klawiature*