GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

AGP z czym się to je?

03.06.2004
14:08
[1]

robertvu [ Chor��y ]

AGP z czym się to je?

Ostatnio grzebałem w ustawieniach karty i znalazłem taki fajny suwak z napisem AGP. Mam go standardowo ustawione na 0 czy off a suwak jest do 4x. Co sie staiej jesli posunę do trochę do przodu. Czy wogle to coś da ?

03.06.2004
14:11
smile
[2]

Dayton [ Generaďż˝ ]

da, jezeli twoja karta jest x4 i plyta to da rade obsluzyc jest jeszcze takie cos jak fast write - tez daje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.