
Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
znalezone w sieci: Jedyny taki przystanek na świecie ...
Beka :D
o^scar^^ [ GRWD ]
heh fajny kolo mojej babci domu stoi taki przystanem a więc może zrobie taki sam i wsadze sobie tam kompa i załącze neta:]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
o^scar^^ ==> to nie glupi pomysl :D na swiezym powietrzu i jeszcze bys bilety sprzedawał :D

|kszaq| [ Konsul ]
big loool

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
hahaha jak bym się zapruł to nawet by mi sie do chaty wracać nie chciało tylko bym sobie na przystanku przekimał :P
kiowas [ Legend ]
Proszatan ---> do spania na przystanku lezanka niepotrzebna, zapewniam cie :)

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
kiowas ---> racja no ale jak juz bym sie tam znalazł :P

Qba Dębowy [ Konsul ]
tam mozna w ludzkich warunkach poczekac na autobus
ksips [ Generaďż˝ ]
hehehe fajne!

~~isztar~~ [ Konsul ]
dobry

donzoolo [ Senator ]
hehehe, nice! szkoda ze u mnie takich nie ma!
Skirsnik [ Legionista ]
Hehehehe... Fajny. Przydaloby sie pare takich po drodze z baru do domu... Moznaby wtedy po ludzku odpoczac jak sie czlowiek zmeczy :D

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
no no git

Banananan [ Dezerter ]
LOL, ale motyw... :D
volvo95 [ Legend ]
Myśle , że w Polsce ten sprzęt by został na przystanku przez jakieś 5 minut ... Potem by był jak każdy przystanek ...
goldenSo [ AnomaliA ]
niezłe

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Nieźle mają :D
TheAnswer [ Quetzal ]
Świetny przystanek :D:D:D

maVes [ Konsul ]
hehe no wypas naprawde :D
cycu2003 [ Senator ]
moze jeszcze wanna

3lm0 [ Pretorianin ]
Heh fajne przystanko-mieszkanie :)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Dobre :D
mortan_battlehammer [ Legend ]
e tam u nas sa lepsze :))
-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]
coolowy mogli by jeszcze piwo dawac :)
TheMaster [ Konsul ]
mortan_battlehammer
o ile wogóle są, wiekszość przystanków w Polsce ma zwyczaj znikania...
Jozzo [ Konsul ]
nom - przyjdzie banda "milosnikow strojow sportowych" i bedzie po przystanku
Pvt. Creak [ Criav ]
lol niezłe

Dorotkadk [ Konsul ]
haha