
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
Czy to dobra cena?
No witam po raz kolejny kupiłem wreszcie nową kartę na allegro mianowicie MSI Geforce 4 titanium 4200 Vivo ;). Dałem za nią 390 zł i co wy na to? :D
zarith [ ]
dużo
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
Sorry za 2 wątki!!!! !!!! Sorry usuncie ten!
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
moze nie duzo ale i nie najtaniej...choć skoro to vivo hmh...no tak srednio
Iceman_87th [ Generaďż˝ ]
za VIVO i to jeszcze MSI to nie jest duzo, (ale malo tez nie)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Średnia cena.