GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Gdzie znikł żółw?

03.06.2004
11:40
smile
[1]

JOY [ Generaďż˝ ]

Forum CM: Gdzie znikł żółw?

Chce komuś przyznać żółwia ale go nie ma...... bez głupich komentarzy proszę :)

Gdzie on jest? czy gdzieś jest to opisane np. w jakimś FAQ? Szukałęm w dziale txt i nie ma.

Żółwia też szukałem w różnych miejscach.... i nic.
Zanim ktoś da odpowiedź niech zobaczy czy znajduję się tam gdzie myśli że się znajdował.
Dzięki za w miarę dokładną mapkę (dojście) do tego gada.

03.06.2004
11:47
smile
[2]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Zółw jest w twoim profilu w zakładce narzędzie, walki nie zatwierdzone, klikasz na daną walkę i na dole najbardziej na prawo masz "ŻÓŁW".

03.06.2004
12:29
smile
[3]

JOY [ Generaďż˝ ]


Nio dobra ale ja mam walke w toku! A oponent troche daje ciała....
To nie można mu nic przyznać?

03.06.2004
12:31
[4]

neXus [ Fallen Angel ]

a komu chcesz dac?- jak mnie to dzis dostaniesz plik
mialem problem z netem - neo nie chciala mnie logowac...

03.06.2004
12:40
smile
[5]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

JOY --> Walki nie zatwierdzone to wlaśnie walki w toku !!! Wejdz w to miejsce jak na moim screenie i kliknij na numer walki z tym przeciwnikiem któremu chcesz dać żółwia i w profilu tej walki będzie na dole przycisk żółw.

03.06.2004
13:24
smile
[6]

Iudex [ Konsul ]

NOOOO!!!!
Strzeż się Merkav!!! biada Ci biada ;P

03.06.2004
14:22
smile
[7]

JOY [ Generaďż˝ ]


Nexus a my w coś gramy? :)

Buczo jak robie tak jak mówisz oto co widze na dole ekranu zarówno w IE jak i w Operze 7

03.06.2004
14:24
smile
[8]

JOY [ Generaďż˝ ]


Jak widzisz nie ma żółwia .......
a wchodze właśnie w profil tej walki co widać.

No chyba że jest jakiś Secret Place o którym nic nie wiem :)

03.06.2004
14:44
smile
[9]

merkav [ Aguś ]

Ludex - akurat to teraz ty zalegasz ;) A zolwia dawaj, moj jeden juz sie czuje samotny :))))

03.06.2004
15:00
[10]

JOY [ Generaďż˝ ]


Dziwna sprawa z tym zółwem

Po pierwsze w profilu walki nie ma daty założenia tej bitwy pisze tylko 0000-00-00 hmm

Po drugie żółw pojawia się i znika tzn. kolejarz jest smokiem więc myślałem że może dlatego nie ma tego przycisku ale np scypio chyba początkujący też jest a ten przycisk w profilu tej walki jest.

Czy pojawienie się przycisku żółw jest od czegoś uzależnione?

03.06.2004
15:31
[11]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Już chyba wiem o co chodzi :P
JOY dał byś sobie siana. Przecież zaczęliście tą walkę dwa tygodnie temu, więc nie możesz jeszcze dać komus zółwia (chyba po miesiącu albo jakoś tak). Coś Ty taki w gorącej kąpany ;)

04.06.2004
07:44
[12]

Iudex [ Konsul ]

Merkav--->
To niemożliwe! Ostatnie pliczki mają literkę zatem są moje! Jeżeli coś to nie poleciały do Ciebie ale spraadź u siebie. Jeżeli nie doszły - daj znać ;)

04.06.2004
09:01
smile
[13]

neXus [ Fallen Angel ]

JOY -> Scypio smokiem juz nie jest bo metodycznie mnie pierze tak ze az kurz leci :))
Co do gry - nooo chyba tak mi sie wydaje - co prawda na razie mam wrazenie ze jestem sam na tej planszy... ;)))

04.06.2004
11:02
[14]

JOY [ Generaďż˝ ]


Buczo kolejarz będzie następny i dałem go tylko dla przykładu :)
lecz chodzi mi o Giovanni który (po wielu mailach) mi odpisał że teraz ma wakacje i odpowie kiedy odpowie..... Nie chce robić kaszanki ale w tych 2 walkach które toczymy strasznie mu piorę tyłek........ i zastanawia mnie czy po prostu nie zrobił sobie wakacje z moją osobą.
Po prostu chce mu dać żółwia żeby nikt póki co nie interesował się jego osobą ot co ale nie mogę :-(. Walkę toczymy ok 2 miechy a ok miecha się nie odzywa, chociaż zaraz zaraz nie, w ostatnim tygodniu dał znać....
Ale żółw profilaktycznie zawsze przecież można go zdjąć. Tylko trzeba najpierw założyć...

NeXus masz jakieś inne ksywy jeszcze, bo za cholere nie mogę dojść z plików do Ciebie? No chyba że pliki nie mają twojego nicka.... Jak tak to to napraw jak możesz

05.06.2004
09:56
smile
[15]

Glazo [ Konsul ]

JOY--> Giovanni ode mnie też zbiera po dupie e i nie odpisuje od jakichś trzech tygodni. Sprawa jest o tyle irytujaca ze nie raczyl ani razu odpisac a do tego zdazyl miedzyczasie dwa watki na forum zalozyc...

05.06.2004
11:02
smile
[16]

JOY [ Generaďż˝ ]


Glazo przynajmniej wiesz odemnie czemu nie odpsuje, ma po prostu wakacje :), a ty możesz mu żółwia postawić?

05.06.2004
11:52
[17]

Glazo [ Konsul ]

Joy--> Mój "problem" plega na tym że nie moge. Gramy spara wiec wszystko co mu moge zrobić to skoczyć na warsztat. Ale przed chwila wszedlem do jego profilu i zamiast zdjecia jest olbrzymi gad. Jak sie na niego wciśnie to można zobaczyć że Giovanni ma od Ciebie nie jednego a DWA żółwie!!!!!!!!!! A o jego wakacjach to sie nie bende wypowiadać...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.