
JOY [ Generaďż˝ ]
Forum CM: Gdzie znikł żółw?
Chce komuś przyznać żółwia ale go nie ma...... bez głupich komentarzy proszę :)
Gdzie on jest? czy gdzieś jest to opisane np. w jakimś FAQ? Szukałęm w dziale txt i nie ma.
Żółwia też szukałem w różnych miejscach.... i nic.
Zanim ktoś da odpowiedź niech zobaczy czy znajduję się tam gdzie myśli że się znajdował.
Dzięki za w miarę dokładną mapkę (dojście) do tego gada.

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Zółw jest w twoim profilu w zakładce narzędzie, walki nie zatwierdzone, klikasz na daną walkę i na dole najbardziej na prawo masz "ŻÓŁW".

JOY [ Generaďż˝ ]
Nio dobra ale ja mam walke w toku! A oponent troche daje ciała....
To nie można mu nic przyznać?
neXus [ Fallen Angel ]
a komu chcesz dac?- jak mnie to dzis dostaniesz plik
mialem problem z netem - neo nie chciala mnie logowac...

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
JOY --> Walki nie zatwierdzone to wlaśnie walki w toku !!! Wejdz w to miejsce jak na moim screenie i kliknij na numer walki z tym przeciwnikiem któremu chcesz dać żółwia i w profilu tej walki będzie na dole przycisk żółw.

Iudex [ Konsul ]
NOOOO!!!!
Strzeż się Merkav!!! biada Ci biada ;P

JOY [ Generaďż˝ ]
Nexus a my w coś gramy? :)
Buczo jak robie tak jak mówisz oto co widze na dole ekranu zarówno w IE jak i w Operze 7

JOY [ Generaďż˝ ]
Jak widzisz nie ma żółwia .......
a wchodze właśnie w profil tej walki co widać.
No chyba że jest jakiś Secret Place o którym nic nie wiem :)

merkav [ Aguś ]
Ludex - akurat to teraz ty zalegasz ;) A zolwia dawaj, moj jeden juz sie czuje samotny :))))
JOY [ Generaďż˝ ]
Dziwna sprawa z tym zółwem
Po pierwsze w profilu walki nie ma daty założenia tej bitwy pisze tylko 0000-00-00 hmm
Po drugie żółw pojawia się i znika tzn. kolejarz jest smokiem więc myślałem że może dlatego nie ma tego przycisku ale np scypio chyba początkujący też jest a ten przycisk w profilu tej walki jest.
Czy pojawienie się przycisku żółw jest od czegoś uzależnione?
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Już chyba wiem o co chodzi :P
JOY dał byś sobie siana. Przecież zaczęliście tą walkę dwa tygodnie temu, więc nie możesz jeszcze dać komus zółwia (chyba po miesiącu albo jakoś tak). Coś Ty taki w gorącej kąpany ;)
Iudex [ Konsul ]
Merkav--->
To niemożliwe! Ostatnie pliczki mają literkę zatem są moje! Jeżeli coś to nie poleciały do Ciebie ale spraadź u siebie. Jeżeli nie doszły - daj znać ;)

neXus [ Fallen Angel ]
JOY -> Scypio smokiem juz nie jest bo metodycznie mnie pierze tak ze az kurz leci :))
Co do gry - nooo chyba tak mi sie wydaje - co prawda na razie mam wrazenie ze jestem sam na tej planszy... ;)))
JOY [ Generaďż˝ ]
Buczo kolejarz będzie następny i dałem go tylko dla przykładu :)
lecz chodzi mi o Giovanni który (po wielu mailach) mi odpisał że teraz ma wakacje i odpowie kiedy odpowie..... Nie chce robić kaszanki ale w tych 2 walkach które toczymy strasznie mu piorę tyłek........ i zastanawia mnie czy po prostu nie zrobił sobie wakacje z moją osobą.
Po prostu chce mu dać żółwia żeby nikt póki co nie interesował się jego osobą ot co ale nie mogę :-(. Walkę toczymy ok 2 miechy a ok miecha się nie odzywa, chociaż zaraz zaraz nie, w ostatnim tygodniu dał znać....
Ale żółw profilaktycznie zawsze przecież można go zdjąć. Tylko trzeba najpierw założyć...
NeXus masz jakieś inne ksywy jeszcze, bo za cholere nie mogę dojść z plików do Ciebie? No chyba że pliki nie mają twojego nicka.... Jak tak to to napraw jak możesz

Glazo [ Konsul ]
JOY--> Giovanni ode mnie też zbiera po dupie e i nie odpisuje od jakichś trzech tygodni. Sprawa jest o tyle irytujaca ze nie raczyl ani razu odpisac a do tego zdazyl miedzyczasie dwa watki na forum zalozyc...

JOY [ Generaďż˝ ]
Glazo przynajmniej wiesz odemnie czemu nie odpsuje, ma po prostu wakacje :), a ty możesz mu żółwia postawić?
Glazo [ Konsul ]
Joy--> Mój "problem" plega na tym że nie moge. Gramy spara wiec wszystko co mu moge zrobić to skoczyć na warsztat. Ale przed chwila wszedlem do jego profilu i zamiast zdjecia jest olbrzymi gad. Jak sie na niego wciśnie to można zobaczyć że Giovanni ma od Ciebie nie jednego a DWA żółwie!!!!!!!!!! A o jego wakacjach to sie nie bende wypowiadać...