GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

to nie jest kolejny watek o hip hopie

03.06.2004
11:21
[1]

maczu [ Konsul ]

to nie jest kolejny watek o hip hopie

przed jakas chwila spotkalem sie na onecie z artykulem o 16latce,ktora upozorowala wlasne uprowadzenie i zostawila ojcu kartke poplamiona wlasna krwia. policja znalazla ja po 3 godzinach,ale nie o to mi chodzilo. to zdarzenie zostalo skomentowane miedzy innymi tym,ze wine za to ponosi HH. wielu tam wypowiada sie ze sluchajac tych dennych tekstow z monotonnymi podkladami i belkotem mlody czlowiek staje sie nieporadny i apatyczny,nie radzi sobie z problemami.

zastanawia mnie tylko jedno: skoro osoby krytykujace HH na pewno go nie sluchaja, to wogole kto daje im prawo takiej krytyki? slucha taki ciec jeden z drugim w radiu raz slyszal mezo i 18 el i mysli ze caly HH jest taki badziewiasty jak to. sa takie teksty, owszem, ale sa tez zupelnie inne. nie jestem jakims wielkim fanem HH, naprawde to go wcale nie slucham, tylko mieszkam w pokoju z dwoma tupakami i mimo woli slysze te teksty. i jak mozna obwiniac muzyka za brak umiejetnosci wychowania wlasnego dziecka, poswiecenia mu odrobiny czasu? raczej niewazne jakiej muzyki sluchasz,tylko jakie masz podejscie do zycia. jezeli ktos chce sobie podciac zyly bo jego 15letnia dziewczyna juz go NIE KOCHA to dla mnie to jest nieporozumienie.moze to zbyt drastyczny scenariusz...

w kazdym razie,chodzi mi o to, ze HH wcale nie jest taki zly,jak tam pisza rozni dziwni ludzie.

chetnie podejme dyskusje z kazdym kto sie z tym nie zgodzi.

03.06.2004
11:24
smile
[2]

zarith [ ]

no cóż, ja 'słucham' hh (nie mam wyjścia, wszystkie polskie stacje muzyczne atakują mnie tym szitem non stop), i musze powiedzieć że jest to muzyka prosta, prymitywna i generalnie do dupy. wszystko, co w hip hopie było do powiedzenia, powiedzieli panowie z k44 i paktofoniki, obecnie mamy atak jakichś dreso - grafomanów w stylu pei.

03.06.2004
11:26
[3]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

to poczytaj sobie watki
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2405369&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2412972&N=1

chetnie podejme dyskusje z kazdym kto sie z tym nie zgodzi

czyli jak ja sie z tym nie zgadzam to ze mna nie pogadasz ? :>

03.06.2004
11:30
[4]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

o sorki zle przeczytalem [nie zauwazylem tego "nie"]

03.06.2004
11:43
[5]

maczu [ Konsul ]

zarith: dobra, poniewaz nie znam hh to przypuscmy ze masz racje,co jest pewnie prawda,ale nie wiem bo nie slucham :) nie znam ani kalibra ani paktofoniki, moze dla ciebie to jakas profanacja. hh duzo stracil na tym ze stal sie taki popularny. a malolaty nie beda sluchac kalibra bo calkiem mozliwe ze o nim nie slyszeli. ale nawet nie chodzi mi o to ze hh jest zajebisty, pisalem przeciez ze nie slucham. mowiac znowu, ze "chyba nie jest taki zly" nie mam na mysli calego dorobku polskich hhopcow czy jak ty to okreslasz dresografomanow. jedno mam pytanie do ciebie: czy w ostanim czasie naprawde nie slyszales kilku dobrych swiezych tekstow?

a bardziej chodzilo mi o zwrocenie uwagi na to, czy muzyka moze wychowac zamiast rodzica i czy mozna ja obrzucac blotem skoro sie jej nie slucha?

kapitanie: pozwol ze na razie nie zapoznam sie z watkami ktorych adresy mi dales z braku czasu :)

03.06.2004
11:49
smile
[6]

zarith [ ]

nie, żadną profanacją nie jest, to w końcu tylko muzyka i to nienajwyższych lotów:). czasem dobre kawałki się zdarzają, ale to i tak kawałki byłych członków kalibra lub paktofoniki (np miasto jest nasze abradaba).... jedynym bodaj wyjątkiem, który da się słuchać, choć jest zbyt 'drechogangsta' dla mnie jest ostry... a czy muza wychowuje? niestety, tak, co widać po zgubnym wpływie hh na młodzież... chciaż może nieco desperuję:)

03.06.2004
12:13
[7]

Vein [ Sannin ]

hh słszałem różny... i w 99% jest to bełkot przejaranych małolatów którym wiecej rodzice nie daja na gandzie... (nie mowie ze jestem przeciwko gandzi, ale wszystko z umiarem a nie ze jaraja by jarac bo to jest "cool, ultra i na topie") ci ludzie naprawde nie mają co robić, teksty poniżej przecietnej, tak z gramatyką i składnią jak i z ambicją...

03.06.2004
13:39
smile
[8]

da KID [ ¤_O ]

no ten hip hop to same narkomany i szatanisci :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.