GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Której gry FPP najbardziej oczekujedz i dlaczego?

03.06.2004
10:50
smile
[1]

Crazyboy [ Legionista ]

Której gry FPP najbardziej oczekujedz i dlaczego?

Ja chce DOOM III i HL2 to zacznie się dopiero cioranie

03.06.2004
10:52
smile
[2]

M'q [ Schattenjager ]

Nie za dużo tych wątków?

03.06.2004
10:53
[3]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Przyznam sie ze jakos nie oczekuje zbytnio zadnej gry .
Gry wychodzaceteraz to juz nie to samo co kiedys i nie mam na mysli tutaj grafiki etc

03.06.2004
10:55
[4]

MarcinRegin [ Konsul ]

Na nic nie czekam. Doomy i HL olewam:)

03.06.2004
11:27
[5]

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]

ja czekam na jakiś porządny symulator grzybobrania

03.06.2004
11:28
smile
[6]

bebzoon [ bucydonna ]

Sabathius --> he,he...
złe muchomorki czychają :))

03.06.2004
11:33
smile
[7]

MasterDD [ :-D ]

Ja czekam na naprawde swietna gre pt. "Kill the newbies!!!"

jest naprawde nieziemska, zapewne duzo z Was na nia czeka :>

03.06.2004
12:35
smile
[8]

davhend [ Garrett ]

Po pierwsze to już było , po drugie używaj stosownych słów , a jeśli już używasz jakiś wymyślonych przez siebie to daj je do cudzsłowia ( chodzi mi o cioranie ) . Co do gier to oczekuje :
1. Half - life 2
2. Domm III
3. S.T.A.L.K.E.R
4. HALO 2

03.06.2004
12:37
[9]

kiowas [ Legend ]

Ja czekam, kiedy takie badziewia przestana sie w koncu ukazywac.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.