
Crazyboy [ Legionista ]
Której gry FPP najbardziej oczekujedz i dlaczego?
Ja chce DOOM III i HL2 to zacznie się dopiero cioranie

M'q [ Schattenjager ]
Nie za dużo tych wątków?
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Przyznam sie ze jakos nie oczekuje zbytnio zadnej gry .
Gry wychodzaceteraz to juz nie to samo co kiedys i nie mam na mysli tutaj grafiki etc
MarcinRegin [ Konsul ]
Na nic nie czekam. Doomy i HL olewam:)
Sabathius [ gdzie jest rooda? ]
ja czekam na jakiś porządny symulator grzybobrania

bebzoon [ bucydonna ]
Sabathius --> he,he...
złe muchomorki czychają :))

MasterDD [ :-D ]
Ja czekam na naprawde swietna gre pt. "Kill the newbies!!!"
jest naprawde nieziemska, zapewne duzo z Was na nia czeka :>

davhend [ Garrett ]
Po pierwsze to już było , po drugie używaj stosownych słów , a jeśli już używasz jakiś wymyślonych przez siebie to daj je do cudzsłowia ( chodzi mi o cioranie ) . Co do gier to oczekuje :
1. Half - life 2
2. Domm III
3. S.T.A.L.K.E.R
4. HALO 2
kiowas [ Legend ]
Ja czekam, kiedy takie badziewia przestana sie w koncu ukazywac.