Crazyboy [ Legionista ]
Czy granie pozwal tobie spełnić sie w 100%.Co sądzicie na ten temat.?
Mnie nie sa też inne hm...? Ciekaze żeczy jak np...s..?
ewelina_m [ secret ]
kurcze, przydało by się trochę poduczyć z ortografii. pisz zrozumialej, żeby każdy mógł normalnie to przeczytać.

bebzoon [ bucydonna ]
sądzę, że jesteś crazy
i pitolisz gorzej niż ja czasem...
The LasT Child [ GoorkA ]
no coz, wydaje mi sie ze 12 latki nie wiedza nic o s, ale jednak wiedza ze jest to cos na literke s, nie ebde dalej tego rozwijal bo jeszcze wypacze mu jego niewinny dzieciecy umysl ;P

hola' [ koniczynka ]
moze chlopak nie jest polakiem a jezyk polski jest naprawde trudny...
ich bin aus varsaw. ich bin hier fremd..
lala.pozdrawiam

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

kris2000 [ Pretorianin ]
..e....y....na pewno chodziło o samochody

zarith [ ]
hola --> zła składnie... ich bin fremd hier :)
kiowas [ Legend ]
zarith ---> a co to za magiczne slowo 'fremd' ?
kiowas [ Legend ]
Aaa, juz sprawdzilem w slowniczku :)))

Rendar [ Senator ]
eeee.. osssoooo choodziii???
hola' [ koniczynka ]
jaka zla skladnia...
hehe wszystko jest w jak najlepszym porzadku!!!!
papa szkopy