GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy granie pozwal tobie spełnić sie w 100%.Co sądzicie na ten temat.?

03.06.2004
10:49
[1]

Crazyboy [ Legionista ]

Czy granie pozwal tobie spełnić sie w 100%.Co sądzicie na ten temat.?

Mnie nie sa też inne hm...? Ciekaze żeczy jak np...s..?

03.06.2004
10:54
[2]

ewelina_m [ secret ]

kurcze, przydało by się trochę poduczyć z ortografii. pisz zrozumialej, żeby każdy mógł normalnie to przeczytać.

03.06.2004
10:55
smile
[3]

bebzoon [ bucydonna ]

sądzę, że jesteś crazy
i pitolisz gorzej niż ja czasem...

03.06.2004
11:01
[4]

The LasT Child [ GoorkA ]

no coz, wydaje mi sie ze 12 latki nie wiedza nic o s, ale jednak wiedza ze jest to cos na literke s, nie ebde dalej tego rozwijal bo jeszcze wypacze mu jego niewinny dzieciecy umysl ;P

03.06.2004
11:05
smile
[5]

hola' [ koniczynka ]

moze chlopak nie jest polakiem a jezyk polski jest naprawde trudny...
ich bin aus varsaw. ich bin hier fremd..
lala.pozdrawiam

03.06.2004
11:20
smile
[6]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

03.06.2004
11:41
smile
[7]

kris2000 [ Pretorianin ]

..e....y....na pewno chodziło o samochody

03.06.2004
11:43
smile
[8]

zarith [ ]

hola --> zła składnie... ich bin fremd hier :)

03.06.2004
11:44
[9]

kiowas [ Legend ]

zarith ---> a co to za magiczne slowo 'fremd' ?

03.06.2004
11:44
[10]

kiowas [ Legend ]

Aaa, juz sprawdzilem w slowniczku :)))

03.06.2004
12:07
smile
[11]

Rendar [ Senator ]

eeee.. osssoooo choodziii???

03.06.2004
12:17
[12]

hola' [ koniczynka ]

jaka zla skladnia...
hehe wszystko jest w jak najlepszym porzadku!!!!
papa szkopy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.