ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Crystal Player - problem.
Mam problemi z owym odtwarzaczem...nie moge w nim odpalic napisow do filmu...napisy do filmu sa przewaznie w formacie *.TXT a ten player obsluguje zupelnie inne formaty. Jezeli ktos uzywa tego playera prosze o wskazowki.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
up
Carnifex [ Generaďż˝ ]
Phi, w okienku otwierania napisów wybierz, żeby pokazywał wszystkie pliki i normalnie otwórz ten .txt.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Phi...nie wyswietla!!
Carnifex [ Generaďż˝ ]
No tak, plik sobie rozszerzenie może mieć txt, a w jakim formacie są napisy, to inna sprawa. Ściągnij sobie Subtitle Workshop i przekonwertuj te napisy na coś, co da się otworzyć.