GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Crystal Player - problem.

03.06.2004
10:45
[1]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Crystal Player - problem.

Mam problemi z owym odtwarzaczem...nie moge w nim odpalic napisow do filmu...napisy do filmu sa przewaznie w formacie *.TXT a ten player obsluguje zupelnie inne formaty. Jezeli ktos uzywa tego playera prosze o wskazowki.

03.06.2004
12:40
[2]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

up

03.06.2004
12:46
[3]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Phi, w okienku otwierania napisów wybierz, żeby pokazywał wszystkie pliki i normalnie otwórz ten .txt.

03.06.2004
12:49
[4]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Phi...nie wyswietla!!

03.06.2004
12:51
[5]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

No tak, plik sobie rozszerzenie może mieć txt, a w jakim formacie są napisy, to inna sprawa. Ściągnij sobie Subtitle Workshop i przekonwertuj te napisy na coś, co da się otworzyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.