GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z otworzeniem napisów w Media Player Classic - help!

03.06.2004
10:42
smile
[1]

Pvt. Creak [ Criav ]

Problem z otworzeniem napisów w Media Player Classic - help!

Mam film w formacie MKV, otwiera go właśnie ten program, ale jak daje "Load Subtitles" to mi się pojawia takie coś:

prosze o pomoc :/... z góry dzięki...

03.06.2004
11:16
[2]

akhkharu [ Konsul ]


Witaj :-)
Z tego co widzę powinny pomóc następujące kroki:
otwórz opcje. W zakładce Playback --> Output ustaw wszystko mniej więcej tak jak na rysunku -->

03.06.2004
12:00
[3]

Pvt. Creak [ Criav ]

akhkharu (ale trudny nick :P) ---> dzięki ! :)... jestem nowym użytkownikiem tego progsa i niewiedziałem, że w nim takie rzeczy trzeba zmieniać ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.