GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Microsoft chce stworzyć coś na miarę GT?

03.06.2004
10:25
smile
[1]

In Flames [ Junior ]

Microsoft chce stworzyć coś na miarę GT?

Słyszeliście o gierce, którą ponoć robi Microsoft i ma być to odpowiedź na konsolowe Gran Turismo ? (oczywiście na pieca, no i pewne xbox) ?
Jeżeli ktoś ma jakieś info i ewentualnie screeny to podzielcie się.
Pozdrawiam.

03.06.2004
10:26
[2]

zarith [ ]

nie słyszałem, ale jeśli robi to pewnie w odwrotnej kolejności: na xkloca i może, w rok później, jakaś nędzna konwersja na pc

03.06.2004
10:32
[3]

In Flames [ Junior ]

Właśnie z tego co słyszałem, to ma być konkretna produkcja właśnie na PieCa.. A to xbox to tak od siebie dodałem, bo pewnie na to też zrobią..
Jakoś dziwnie się to nazywać ma - chyba - Microsoft Forza * (* - nie pamiętam co, ale coś z motoryzacją).

03.06.2004
10:42
[4]

MarcinRegin [ Konsul ]

Nazywa się to Forza Motorsport.

03.06.2004
10:46
[5]

Goozys[DEA] [ Virus ]

03.06.2004
10:46
[6]

Goozys[DEA] [ Virus ]

... skleroza.

03.06.2004
11:49
smile
[7]

Crazyboy [ Legionista ]

Ja to widziałem jest takie sobie brak stałego 60FPS. ale moze być ciekawie.
GT 4 i tak bedzie rzadzi ło heheheheheheheheheheheheheheheh................Amen

03.06.2004
12:46
smile
[8]

peners [ SuperNova ]

Mam nadzieje ze to bedzie tak dobre jak GT 2 na PSX

03.06.2004
14:58
[9]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Ja proponuje bliżej przyjrzeć się Riding Spirits II. Co prawda gra jest na PS2, ale to jest takie Gran Turismo z motocyklami zamiast samochodów. Na peceta jeszcze nie wyszła nawet w połowie tak dobra gra, a wszelkie Moto GP nawet nie umywają się pod względem realizmu do RS2.
Tam jest 330 motocykli, począwszy od małych zabawek o pojemności 50cc, poprzez skutery, aż do przecinaków mających ponad 1000cc pojemności. Każdą maszynę można stunignować w dość dużym zakresie, a fizyka jest naprawdę powalająca. Można nie tylko włączyć sobie skręcanie przy pomocy balansowania ciałem, ale każdy motocykl prowadzi się zupełnie inaczej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.